Ігри » Ігри Папа луї » Папа Луї млинці

  Під час гри Млинці папа Луї тобі належить попрацювати у новому закладі, де відвідувачам пропонується ароматне і смачне частування. Мова йде про млинці, які люблять багато людей. Жоден заклад папи Луї ніколи не страждало від нестачі клієнтів. Те6е пропонується приймати в них замовлення і точно виконувати їх, намагаючись заробити якомога більше грошей. Гра складається з великої кількості рівнів, і на кожному з них тебе чекає певна кількість відвідувачів, які бажають покуштувати знаменитих млинчиків.

  Швидше починай готувати!

  Отже, гра Блинная папа Луї пропонує тобі мега цікаву і захоплюючу роботу! Фіксуй замовлення клієнтів на спеціальних бланках, а потім вирушай на кухню, де тебе вже чекає все необхідне для приготування млинців. Випікай акуратні вироби, а потім додавай до них різні смачні доповнення, які зроблять десерт ще більш смачним. Звичайно, добавки в повній мірі повинні відповідати замовлення відвідувача, інакше він буде сильно незадоволений. А ось якщо млинці влаштують клієнта, то він зрадіє і заплатить тобі набагато більше, ніж збирався спочатку. На накопичені гроші ти зможеш придбати поліпшення для свого закладу, щоб зробити його роботу максимально ефективною. Ти точно зможеш отримати величезне задоволення від проходження гри про новий ресторан папи Луї, де у тебе у власності виявиться справжня блинная. Порадуй відвідувачів свіжою випічкою!

  Різноманітні міні-ігри

  Відмінною особливістю іграшки є наявність у ній різних додаткових раундів. Такі міні-ігри відкриваються після успішного проходження кожного рівня. Ти можеш самостійно приймати рішення з приводу участі в них, тобто, якщо немає бажання грати, міні-раунд можна і пропустити. Але гра Кафе блинная папи Луї пропонує неймовірно цікаві варіанти ігрових додатків, тому варто звернути на них увагу. Всі вони присвячені харчової тематики, і тобі незмінно доведеться мати справу з різними продуктами та процесами приготування їжі.

  .

  Похожі ігри:

 • Папа Луї амбургеры
  Папа Луї амбургеры
  Смачні гамбургери люблять багато. І під час гри Гамбургери папа Луї тобі якраз і належить
 • Папа Луї коктели
  Папа Луї коктели
  Саме час відчути себе досвідченим і відомим кухарем! Під час гри Папа Луї коктели тобі
 • Папа луї кекси
  Папа луї кекси
  Знаменитий шеф-кухар Луї відкриває чергове кафе! На цей раз під час гри Кекси папа Луї тобі
 • Кафе папи Луї крильця
  Кафе папи Луї крильця
  Гра Кафе папи Луї крильця запрошує тебе попрацювати у закладі, в якому відвідувачам пропонується
 • Папа Луї паста
  Папа Луї паста
  Гра Папа Луї паста запрошує тебе перенестися в Італію. Тут люди обожнюють вживати в їжу тверді
 • Папа Луї пончики
  Папа Луї пончики
  Знаменитий кухар Луї відкриває своє чергове заклад. А тобі під час гри Пончики папа Луї належить у
 • Папа Луї тако
  Папа Луї тако
  Гра Папа Луї тако запрошує тебе попрацювати у знаменитому кафе, куди відвідувачі заглядають
 • Татів магазин
  Татів магазин
  Під час гри Татів магазин тобі пропонується попрацювати в кав'ярні, в якій пропонуються свіжі і
 • Коментарі: