Ігри танки на двох

Швидкі, маневрені, що володіють величезною прохідністю і оснащені потужними бойовими знаряддями, захищені міцною бронею – ідеальні знаряддя ведення війни. Може бути не саме смертоносне, але широко застосовувалося озброєння 20го століття - це, звичайно, танки. Саме вони забезпечували перевагу на суші під час військових кампаній тих років. Ігри Танки на двох перенесуть вас прямо в гущавину бойових подій!

Ігри:

Танки підкорюють світ, правда, не в прямому, а в переносному значенні. Все більше людей вибирають суворе ремесло танкіста для того, щоб проводити свій вільний час. Ігри танки на двох дозволять вам відчути всю принадність спільної гри під час найцікавіших боїв і піднімуть задоволення на новий рівень! Всім подобається грати в онлайн ігри танки на двох, адже це неймовірно весело і захоплююче! Щоб стати справжнім бойовим танкістом тепер не обов'язково носити комбінезон і пахне соляркою - відмінний досвід можна отримати і перед екраном комп'ютера.

Прийоми ведення танкового бою

Головний принцип ведення бою командою з двох осіб не змінюється вже кілька сотень років незалежно від того, як діють бійці і чим вони озброєні - пішки та з кийками, верхи і з шаблями або ж на танках і з потужними гарматами і кулеметами. У будь-якому випадку головне в даній ситуації пам'ятати про парному переваги і використовувати його по повній програмі.

Танки ще більш мобільні і розвивають значно більшу швидкість, ніж звичайний піхотинець, а з іншого боку танк набагато менш оперативною у бою - що розгорнутися і почати відстрілюватися в протилежному початкового напрямку танку може знадобитися кілька дорогоцінних секунд. Таким чином ми простими логічними висновками отримуємо висновок про те, що поодинокі танки противника слід знищувати з допомогою відволікаючого маневру з боку одного з ваших танків і прямих попаданый по кормі чи бортах з боку іншого.

Ігри танки на двох

Як і люди, танки всі різні, і для того, щоб домогтися успіху, потрібно добре розуміти всі плюси і мінуси використання того чи іншого танка. Наприклад, легкі машини володіють неабиякою маневреністю і швидкістю ходу, можуть рухатися по непередбачуваній траєкторії і є неймовірно складними об'єктами для прицільної стрільби. Проте, абсолютно очевидно, що для збереження невеликої маси при конструюванні таких танків немає ніякої можливості оснастити їх потужним знаряддям і товстою бронею. Тому вогнева міць таких апаратів не дозволяє їм вести повноцінних бойових дій (проти інших танків, зрозуміло), але зате робить їх ідеальним засобом розвідки місцевості і різноманітних тактичних маневрів.

Легкий танк є ласою здобиччю для недосвідченого і азартного супротивника, а тому може використовуватися і в якості живця. Захопився погонею ворога можна привести в будь-яке вигідне для себе місце, де чекає пристрелявшийся і готовий до прицільної атаці важкий або середній танк. Один постріл зі зручної позиції, та ще й з положення стоячи може вирішити результат бою.

Хочете разом з друзями-танкістами битися в різних точках планети і навести страх на супротивників стрімкими атаками і підступними маневрами? Безкоштовні ігри танки на двох дають вам таку можливість! Перевірте справність усіх систем, заповніть під зав'язку бак, запасіться боєкомплектом і вирушайте на пошуки пригод і бойової слави!

.