Ігри » Ігри на двох » Енгрі бердз на Двох Бомбери

  Знамениті злісні пташки в новому, ще більш захоплюючою інтерпретації. Розділи пригода на двох з найкращим другом. Обіцяємо, буде весело!

  Тебе чекає супер цікавий класичний бомбер з заплутаними лабіринтами, регулярно вибухають бомби, несподіваними сюрпризами і динамічним сюжетом. Готовий продемонструвати на що ти здатний? Тоді вперед, на повне небезпек ігрове поле!

  Основні правила гри на двох Бомбер

  Головна мета кожного рівня гри досить проста. Тобі потрібно протриматися в цілості й схоронності до кінця відведеного часу. Сказати це простіше, ніж зробити, оскільки кожну секунду то тут, то там рвуться бомби. І не має значення, хто їх підклав: ти сам, твій кращий друг або безликий комп'ютерний суперник. У даній іграшці можна загинути від будь-якого вибуху. Варто закласти бомбу самому і не втекти достатньо далеко або наблизитися до тієї, яку підклали інші ближче, ніж на 2 квадратики. До речі, запам'ятай головне правило безпеки ігри на двох Бомбери - не наближайся до жодної вибухівки ближче, ніж на два ігрових кроку. Тільки так ти зможеш протриматися до кінця рівня і не розлетітися на шматки. Так, це непросто. У закутках лабіринту площі для маневрів небагато. Пересуватися можна тільки по вертикальних і горизонтальних лініях, або там, де є прохід. Хочеш «зрізати» шматочок шляху - підірви перешкоду бомбою. До речі, якщо при цьому подорвется інший учасник - не біда, отримаєш додаткові очки і можливість не остерігатися одного з бомберов.

  Але бомби в такого роду іграх несуть не тільки руйнування. Дуже часто серед осколків після вибухів можна виявити масу корисних предметів: відновники здоров'я, доповни тільні життя, просто бонусні очки. Намагайся зібрати все це багатство скоріше, поки інші гравці не поцупили з-під носа. По-перше, таким чином підвищується твій рейтинг у грі, по-друге, ніколи не знаєш, що в яку хвилину може стати в нагоді. Тим більше на території, вщерть набиту вибухівкою.

  Управління персонажем

  Якщо ти граєш один, для переміщення своєї пташки по екрану використовуй клавіші зі стрілками, якщо удвох з другом - його пташка буде рухатися за рахунок кнопок WASD. Закладка бомби здійснюється універсальним способом, однаковим для всіх - клавішею «пробіл». Головне завдання кожного з вас: не підірватися ні на однієї з бомб, зібравши при цьому максимальна кількість подарунків. Діяти доведеться швидко і акуратно. Заодно і перевірити, хто з вас краще вміє маневрувати. Бажаємо удачі!

  .

  Похожі ігри:

 • Бродилки на двох 4: подрыватели
  Бродилки на двох 4: подрыватели
  Симпатична гра-бродилка на двох для тих, хто любить погарячіше. Щомиті вибухають бомби - що може
 • Бродилки на двох підірви це
  Бродилки на двох підірви це
  Захоплююча іграшка на двох для любителів швидко розвиваються сюжетів, динамічної зміни декорацій і
 • Турбо Маріо: бродилки на двох
  Турбо Маріо: бродилки на двох
  Розіграй на двох з одним партію динамічних стрілялок в компанії Маріо і його родича. Готовий
 • Стрілялки на Двох Лего
  Стрілялки на Двох Лего
  Готовий прийняти участь в динамічних стрілялках? Мега захоплюючі ігри на двох Лего давно чекають
 • На двох стрілялки 2: Небезпечна перестрілка
  На двох стрілялки 2: Небезпечна перестрілка
  Клич всіх своїх друзів! Режим мультиплеєра ігри стрілялки На двох 2: Небезпечна перестрілка
 • Том і Джеррі підривають бомби
  Том і Джеррі підривають бомби
  Пригоди Тома і Джері продовжуються! Тепер у новій грі Том і Джеррі підривають бомби!
 • Вогонь і вода на двох
  Вогонь і вода на двох
  Ігри на двох Вогонь і Вода - шалено захоплюючий і приємний спосіб відпочити.
 • На двох: Стріляти зомбі
  На двох: Стріляти зомбі
  Місто захоплений зомбі! Тільки ви можете допомогти йому: парочка безстрашних борців за мир і щастя
 • Коментарі: