Ігри » Ігри на двох » Стрілялки на Двох Лего

  Готовий взяти участь в динамічних стрілялках? Мега захоплюючі ігри на двох Лего давно чекають тебе і твого друга.

  Удвох проти цілого світу у вигляді величезних ворожих полчищ солдатиків - що може бути захоплююче і крутіше?! Дуже сподіваємося, у вас вистачить кмітливості і сили волі відбити ворожу атаку, не загинувши в нерівній сутичці. І не біда, що чисельність ворожого війська перевершує вас в рази. Зате у вашій парочки є щось набагато більш потужне і важливе: дружнє плече поруч і можливість діяти в команді. Цього достатньо для того, щоб здобути блискучу перемогу над ворожим військом. Правда, доведеться додати трохи відваги, спритності, кмітливості і удачі. Але оскільки вас двоє, всього перерахованого теж стає в два рази більше, а значить, ворогові явно не позаздриш.

  Як грати

  Все залежить від твого настрою і бажання. Хочеш - в компанії нерозлучного приятеля, хочеш - один на один з комп'ютером. Сюжет гри на двох Лего не сильно відрізняється від інших стрілялок (та і чого там відрізняться - знай собі, впали на ворогів!), але динамічність картинки і приголомшлива графіка притягують до нього як магнітом. Обіцяємо, він захопить тебе з головою і не відпустить до тих пір, поки вся ворожа армія не буде знищена. Гра починається з вибору солдатика і території військових дій. Де ти віддаєш перевагу вбивати ворогів в цей час року? У замку, лабіринті, квадратної площі, серед кнопок або ще де. Втім, всі позначення досить умовні, оскільки ігрове поле представлено схематично і просто заставлено детальками Лего. Тобі необхідно пересуватися серед них, використовуючи окремі фрагменти як укриття від ворогів.

  Управління персонажами гри на двох Лего

  Передвигай солдатика по полю, використовуючи клавіші зі стрілками, впали на ворогів з допомогою пропусків. Ти один, а їх багато. Щоб не загинути в перші ж секунди бою намагайся діяти і пересуватися максимально швидко. Пам'ятай: як тільки зупинишся, той годину опинишся оточеним з усіх боків. У нашій грі все, як в житті: під час активних військових дій постраждати нічого не варто. Кожен солдат ворога прагнути тебе вбити. Не давай йому не єдиного шансу. В азарті битви не забувай стежити за рівнем життя свого бійця і поповнювати його сили сили за рахунок рятівних червоних квадратиків. Як тільки зрозумієш, що здоров'я твого воїна на кінець, змусь його з'їсти кілька. Побачиш, як він оживає на очах, і знову стає повним сил для тривалого кровопролитного бою. Бажаємо удачі в бою!

  .

  Похожі ігри:

 • Стрілялки: Лего Проти Зомбі
  Стрілялки: Лего Проти Зомбі
  Суть ігри стрілялки: Лего Проти Зомбі в протистоянні між натовпом монстрів і стійким солдатиком
 • Маріо на двох: смерть ворогам
  Маріо на двох: смерть ворогам
  Зіграй на двох з одним в партію динамічних стрілялок в компанії Маріо і його родича. Готовий
 • Лего Зоряні Війни клонів
  Лего Зоряні Війни клонів
  Знайди час для нашої нової чудової гри Лего Зоряні Війни клонів. Обіцяємо, не пошкодуєш.
 • Лего Сіті Ігри Стрілялки
  Лего Сіті Ігри Стрілялки
  Відмінна новина! В наші лего сіті ігри стрілялки додалася ще одна. Хочеш гарно провести час? Тоді
 • Лего Сіті На Двох - Бійка
  Лего Сіті На Двох - Бійка
  Для нової супер захоплюючої гри Лего Сіті на двох непогано покликати кращого друга. І битися з ним
 • Енгрі бердз на Двох Бомбери
  Енгрі бердз на Двох Бомбери
  Знамениті злісні пташки в новому, ще більш захоплюючою інтерпретації. Розділи пригода на двох з
 • Турбо Маріо: бродилки на двох
  Турбо Маріо: бродилки на двох
  Розіграй на двох з одним партію динамічних стрілялок в компанії Маріо і його родича. Готовий
 • Зомбі Блоки
  Зомбі Блоки
  Фанати стрілялок і конструкторів Лего - вам сюди. Нова гра Зомбі блоки поєднала два ваших
 • Коментарі: