Ігри » Ігри на двох » Ігри бродилки на двох » Турбо Маріо: бродилки на двох

  Розіграй на двох з одним партію динамічних стрілялок в компанії Маріо і його родича. Готовий поборотися за звання самого влучного і швидкого гравця?

  Причому не тільки воювати, але і протопать безліч кілометрів непростий віртуальної траси. Адже твої цілі - злісні мультяшні монстри, не стоять на поличках, як мішені в тирі, в очікуванні, коли ж ти соизволишь їх застрелити. Вони пересуваються так само, як і ти, ховаються в засідках і намагаються напасти першими. Намагайся не надавати їм подібних шансів. Інакше з'їдять твого героя і не помітять, а тобі доведеться починати всю гру спочатку.

  Правила гри на двох Маріо

  Іграшка розрахована на одночасне участь двох гравців. Вона - відмінний привід запросити в гості кращого друга. Готові з'ясувати, хто з вашої парочки більш крутий геймер? Щоб отримати доступ на наступний рівень гри, кожен повинен буде знищити за п'ять мультяшних монстрів. Діяти потрібно максимально швидко і зібрано, інакше монстри зітруть вас в порошок першими. Намагайтеся застати ворога зненацька і не дати схаменутися, безупинно палячи за нього вогняними кулями. Вихід з лабіринту буде означати перехід на наступний ігровий рівень. Пересуваючись по його заплутаними ходами і тунеллям, не забувайте збирати бонуси та додаткові очки. Однозначно знадобляться. Ще один секрет успішного проходження гри на двох Маріо - в умінні знаходити спільну мову і працювати в команді. До речі, відмінний привід перевірити, наскільки добре ти і твій товариш розумієте і відчуваєте один одного. Зможете діяти злагоджено і швидко - витратите на проходження кожного рівня на порядок менше зусиль. Готові? Тоді вперед! І бажаємо удачі.

  Управління головними героями

  Оскільки грати тобі з одним доведеться одночасно, розробники постаралися зробити так, щоб на одній клавіатурі вам це було робити максимально зручно. І, треба визнати, у них вийшло. Один з гравців для управління своїм персонажем буде використовувати клавіші зі стрілками, розташовані в правій частині клавіатури, інший - кнопки з буквами WASD, що знаходяться на прямо протилежному її кінці. Це досить зручно, оскільки в процесі гри, ви зможете не заважати один одному. Єдине спільне для обох гравців - стрілянина по ворогам за допомогою клавіші «пробіл». Натискайте її всякий раз, коли на горизонті намалюється один з страшненьких мультяшних монстрів. Забавно спостерігати за тим, як після кожного вдалого пострілу моторошне створення трансформується в повітряну кулю. Але будьте обережні і уважні. Навіть якщо випадково доторкнутися до такої кулі після вдалого пострілу, він лопне, і монстр в черговий раз оживе. Воно вам треба - починати все спочатку?

  Структура ігри на двох Маріо

  Іграшка складається з 4 етапів, на кожному з яких тебе чекає ще за чотири захоплюючих рівня. Складність зростає поступово, від першого до останнього. Головна мета кожного рівня: довести свого героя до кінця цілим і неушкодженим, розстрілявши по шляху якомога більше ворогів.

  Спеціальні позначення

  У процесі проходження кожного рівня головні герої гри на двох Маріо знайдуть масу корисних предметів. Вони будуть вивалюватися з убитих ворогів, висіти у повітрі, просто лежати на дорозі і т. д. Не лінуйся і постарайся все їх зібрати. У скрутну хвилину знахідки нададуть тобі неоціненну допомогу. Так, кожне знайдене червоне сердечко подарує твоєму персонажу ще одну, додаткову життя. Два прозоро-блакитних гуртка (один одним) позначають збільшення його сили рівно в два рази, а кругла золота монетка з зірочкою в центрі - збільшення швидкості переміщення. Також непогано буде відшукати в процесі гри колбу з яскраво-блакитний рідиною. Вона забезпечить тобі підвищення швидкості стрільби. Така ж колбочка, але з фіолетовою рідиною, подарує можливість пересуватися на максимально високій швидкості. Золоті і срібні монетки позначають зароблені очки. Чим їх більше, тим ближче ти до перемоги і гордого звання чемпіона. Як бачиш, розробники доклали масу зусиль для того, щоб зробити проходження кожного ігрового рівня максимально захоплюючим. Кількість приємних сюрпризів, які чекають на тебе в дорозі, просто зашкалює.

  .

  Похожі ігри:

 • Маріо на двох: смерть ворогам
  Маріо на двох: смерть ворогам
  Зіграй на двох з одним в партію динамічних стрілялок в компанії Маріо і його родича. Готовий
 • Маріо на Двох Бродилки
  Маріо на Двох Бродилки
  Два брата сантехніка і принцеса - головні герої гри Маріо на двох бродилки. Бери з собою друга і
 • Енгрі бердз на Двох Бомбери
  Енгрі бердз на Двох Бомбери
  Знамениті злісні пташки в новому, ще більш захоплюючою інтерпретації. Розділи пригода на двох з
 • Пригоди на Двох у Зв'язці
  Пригоди на Двох у Зв'язці
  Одна гра на двох. Непогана можливість перевірити, як ти вмієш працювати в команді, і наскільки
 • Бродилки на Двох Пригоди
  Бродилки на Двох Пригоди
  20 суперувлекательных рівнів, одне цікавіше іншого, створили для тебе розробники нової гри
 • Том і Джеррі на двох
  Том і Джеррі на двох
  У цій грі два непримиренних ворога змушені діяти спільно. Від їх злагодженої роботи залежить успіх
 • Маріо Бродилки для Дівчаток
  Маріо Бродилки для Дівчаток
  Сюжет нової барвистою гри Маріо бродилки для дівчаток приведе в захват прекрасну половину
 • Пригоди-Бродилки на двох
  Пригоди-Бродилки на двох
  Смішні ігри на двох Бродилки Пригоди в компанії Губки Боба і Патріка. Поринь у світ підводних
 • Коментарі: