Ігри » Ігри на двох » Ігри стрілялки на двох » На двох: Стріляти зомбі

  Місто захоплений зомбі! Тільки ви можете допомогти йому: парочка безстрашних борців за мир і щастя в грі На двох: Стріляти зомбі!!

  Зомбі-апокаліпсис приймає різні форми! Він ніколи не може виявитися таким, яким ти його чекаєш. Саме тому до нього практично не можна підготуватися! Що ж, значить, доведеться діяти інтуїтивно і швидко орієнтуватися по ситуації!

  Гемплей

  Почати з того, що навіть самі зомбі в грі На двох: Стріляти зомбі виглядають зовсім не так, як їх зображують у фантастичних фільмах. Ну тобто, якщо б ти точно не знав, що це зомбі, ти б ніколи не зрозумів, що за істоти оточують вас рівень за рівнем. Висновок звідси один: на жаль, вірити тому, що показують в художніх фільмах, не завжди можна...

  Отже, як же виглядають зомбі? Помаранчеві, з довгими носами-хоботками - вони більше схожі на інопланетян-гуманоїдів, ніж на класичну картинку полуразложившегося живого трупа! Між тим, не доводиться сумніватися, що це саме вони. Так що, не міркуй, а вбивай! Дарма що в тебе є рушниця і напарник...

  Так, про напарника! На щастя, в гру На двох: Стріляти зомбі можна грати разом з другом, з яким ви прекрасно розмістилися близько однієї клавіатури. На щастя - тому що поодинці протистояти полчищам зомбі небезпечно і не дуже весело! Так що, обов'язково клич одного й грай разом з ним!

  Переміщатися по балкончикам рівня і знищуй всіх зомбяков, яких ти там зустрінеш! І один нехай робить те ж саме, адже єдиний спосіб зупинити зомбі-апокаліпсис - це перебити дочиста усі джерела зарази! Якщо залишиться хоч один - зараження швидко знову завоює весь місто. А значить - гадам немає пощади! До останнього патрона, до останньої краплі крові битися, битися і боротися з цією заразою...

  Управління в грі На двох: Стріляти зомбі

  Кожен з персонажів у грі На двох: Стріляти зомбі керується своїми клавішами клавіатури. Щоб гравці не заважали один одному, керуючі клавіші обрані далеко один від одного!

  Один з гравців використовує стрілки для переміщення і стріляє у ворога клавішею /, а інший переміщається за допомогою кнопок WASD і стріляє клавішу Q.

  Зомбякам не вистачає одного влучного попадання з рушниці, щоб бути знищеними! Як правило, тобі доведеться стояти навпроти свого ворога і довго впритул розстрілювати його, так що, в стрибку це зробити не вийде. Доведеться ризикувати своїм здоров'ям (а може, й життям) і вставати на його «балкончик»!

  .

  Похожі ігри:

 • Фермер проти зомбі-тварин 2: Вірус на фермі
  Фермер проти зомбі-тварин 2: Вірус на фермі
  Не допусти, щоб зомбі-зараження проникло до тварин на ферму! Предотврати зомбі-апокаліпсис у грі
 • Зомбі на двох: Армія смертних
  Зомбі на двох: Армія смертних
  Вбивай зомбі в захоплюючій грі Зомбі на двох: Армія смертних!!
 • Зомбі на двох
  Зомбі на двох
  Нудно воювати з зомбі в поодинці? Бийся плечем до плеча з одним у новій грі Зомбі на двох!!
 • 3D стрілялка з зомбі
  3D стрілялка з зомбі
  Випробуй жах зустрічі з зомбі в форматі 3Д в новій грі 3D стрілялка з зомбі!!
 • Зомбі на двох: Захист бункера
  Зомбі на двох: Захист бункера
  Встань на захист останнього плота оборони проти зомбі-апокаліпсису в новій грі Зомбі на двох:
 • На танку проти зомбі
  На танку проти зомбі
  Зомбі заполонили твоє місто! Саме час знищити їх разом з грою На танку проти зомбі!!
 • Лего Ніндзя проти зомбі
  Лего Ніндзя проти зомбі
  Вбивай зомбі одного за одним у грі Лего Ніндзя проти зомбі!!
 • Підземелля зомбі на двох 2: Нові пригоди
  Підземелля зомбі на двох 2: Нові пригоди
  Гру Підземелля зомбі на двох 2: Нові пригоди без злагодженої командної роботи просто не пройти.
 • Коментарі: