Ігри стрілялки на двох

Знищити полчища ворогів завдання не з легких! Якщо одному ніяк не встигнути – саме час кликати друга, який допоміжним вогнем і подбадривающими окликами зробить бій ще азартніше! А як приємно після того, як всі противники повалені, відкласти ще паруюча після перестрілки автомат і потиснути руку вірному бойовому товаришеві! В іграх стрялялках для двох гравців ви зможете на власному досвіді оцінити всю принадність спільних дій і стати справжніми братами по зброї або ж навпаки, битися один проти одного, намагаючись довести свою перевагу.

Ігри:

Перефразовуючи народну мудрість, можна сміливо сказати, що один стовбур добре, а пара стовбурів - куди краще! Пара добре навчених бійців - це вже небезпечна для будь-якого ворога команда! Ігри стрілялки на двох - круте розвага для всіх любителів запеклих перестрілок з ворогами! Можна грати в онлайн ігри стрілялки на двох спільно для хлопчиків і завдяки злагодженій роботі легко розправлятися з противником. А можна стати непримиренними суперниками і влаштувати змагання у влучності стрільби! У будь-якому випадку, нудно не буде і це захоплююче заняття надовго стане вашим улюбленим заняттям!

Тактика і стратегія бою для двох

Діяти поодинці проти численної живої сили противника гораздно складніше, ніж робити це ж саме разом з вірним бойовим товаришем. Просто так висунутися з укриття або поміняти дислокацію під жорстоким вогнем буває неможливо - тут-то і прийде на виручку другий гравець, прикривши вас своїми пострілами. Поки ворог ховається від його стрілянини, ви можете проводити будь-які дії абсолютно вільно!

Спільні дії відкривають величезний простір для різноманітних тактичних маневрів і хитрих комбінацій, завдяки яким можна вирішити досить складні бойові завдання!

Ігри стрілялки на двох

Прикриття

Головним прийомом у таких випадках є, звичайно, прикриття. Один гравець може змусити активним вогнем всіх ворожих солдатів боягузливо ховатися по укриттях, а другий гравець в цей час може виконати переміщення, не побоюючись за своє життя, і зайняти більш вигідну позицію для подальших дій. Також під час прикриває стрільби можна не поспішаючи примірятися і пригостити супротивників, які розташовані у важкодоступних місцях, гранатою. Зрештою, можна просто провести більш уважний огляд поля бою і оцінку обстановки: відзначити зручні укриття та шляхи подальшого просування, а також розробити план дій.

Спільний вогонь

Другим прийомом, який допоможе реалізувати перевагу парної роботи в стрілялках на двох є спільний вогонь. Якщо ворог не збирається ховатися, а зайняв вигідні вогневі позиції, то прикриття стає марним. У такій ситуації потрібно якомога швидше знищити пристрелявшихся бійців противника, не давши їм зрозуміти, що відбувається. Тут доведеться стріляти з обох стволів щоб оперативно придушити всі джерела небезпеки.

Відволікаючі дії

Ще одним способом розіграти парну карту, коли ви рубитесь стрілялки, відволікаючий маневр. Якщо ви і ваш товариш опинилися на протилежних сторонах поля бою, ви позбавлені деяких можливостей діяти спільно, але зате перед вами відкриваються нові варіанти маневрів. Щоправда, одному з бійців доведеться трохи складніше - тому, хто буде активними діями залучати до себе увагу живої сили ворога. Постійна активна стрілянина, дрібні переміщення і несподівані рішення не дадуть противнику відволікатися і оглядатися по сторонах. У цей час товариш, який перебуває з іншого боку бойового поля і ніким не контрольований, може спокійно і неквапливо зі зручної позиції розстріляти всіх ворогів, зайнятих спробами встежити за тим, що відбувається.

Тепер-то ви знаєте, що опинитися в самому серці гарячого бою набагато приємніше, якщо ти не один! А якщо набридли комп'ютерні суперники, то і битися проти живої людини куди цікавіше! Відпрацювати всі прийоми командної роботи або взяти участь у жорстокому протистоянні з рівним собі товаришем можна дозволять безкоштовні ігри стрілялки на двох, кращі з яких ми зібрали на цій сторінці!

.