Ігри » Ігри Лего для дівчаток » Лего френдс для дівчаток

  Конструктори «Лего» улюблені як малими, так і дівчатами. Під час гри Лего Френдс для дівчаток тобі належить зануритися в світ цього популярного на весь світ розваги. З його допомогою ти перенесешься до басейну, біля якого відмінно проводять час кілька подружок. Тобі ж доведеться подбати про навколишнє їх обстановці, використовуючи запропоновані можливості. Як відомо, з конструктора «Лего» можна зібрати багато всього цікавого, а серія «Френдс» взагалі ідеально підходить для облаштування життя п'яти дівчаток-підлітків.

  Правила та структура гри

  Відразу після запуску іграшки тобі буде запропоновано вибрати одну з дівчат-подружок, кожна з яких обожнює вечірки. Це може бути мила Олівія, весела Андреа і будь-яка інша дівчина компанії. Потім ти переместишься до басейну, де героїні гри збираються відмінно провести час. Але поруч з порожнім басейном влаштовувати вечірку якось не дуже цікаво. Тому тобі терміново потрібно братися за будівництво. Ти можеш використовувати для дівчаток будь-який елемент з тих, що надані грою про конструктор Лего Френдс, і встановлювати його, де вважатиме за потрібне. Всі місця, які доступні для встановлення нового ігрового фрагмента, підсвічені жовтим кольором. Сміливо вибирай будь-яку з них, а потім встановлюй там обрану конструкцію, яка зазвичай складається з трьох частин. Май на увазі, ти можеш не тільки вибирати деталі з запропонованого асортименту, але змінювати їх колір і форму. Це відкриває перед тобою найширші можливості для творчості.

  Неймовірно цікаво

  Ця гра точно сподобається всім охочим конструкторів, адже вона дозволяє зайнятися навіть самим складним і химерним будівництвом. Крім того, віртуальний конструктор не займає місця, а проявити фантазію дозволяє в повній мірі. Після того, як закінчиш роботу над місцем для відмінної вечірки, зможеш почати нову гру і придумати нові варіанти облаштування дійсності. Таким чином, гра є неймовірно захоплюючою і в той же час дуже корисною, адже вона розвиває творчі здібності.

  .

  Похожі ігри:

 • Лего Френдс Одевалка
  Лего Френдс Одевалка
  У новій грі Лего Френдс Одевалка тобі належить виступити в ролі стиліста для улюблених героїв
 • Лего Френдс Перукарня
  Лего Френдс Перукарня
  У грі Лего Френдс Перукарня намагайся догодити всім побажанням своїх клієнток!!
 • Конструктор лего для дівчаток
  Конструктор лего для дівчаток
  Ігри Конструктор Лего для дівчаток - це не що інше, як супергонки на машинах. Захоплююче та
 • Для дівчаток Лего Френц
  Для дівчаток Лего Френц
  Під час гри для дівчаток Лего Френц тобі належить відмінно провести час разом з улюбленими
 • Розмальовки Винкс
  Розмальовки Винкс
  Правила й сюжет гри Розмальовки Винкс припадуть тобі по душі за умови, що ти любиш малювати.
 • Барбі мода
  Барбі мода
  Тут тебе чекає неймовірно захоплююче заняття. Після запуску гри Мода Барбі тобі буде запропоновано
 • 6 сезон Вінкс
  6 сезон Вінкс
  Гра 6 сезон Вінкс запрошує тебе подбати про образі феї, яка вирішила виступити на сцені.
 • Дівчатка з Эквестрии
  Дівчатка з Эквестрии
  Маленькі поні - жахливі непосиди, вони ні секунди не сидить на місці. І навіть вільний від
 • Коментарі: