Ігри » Ігри Дівчинки з Эквестрии » Одягалки дівчата Эквестрии

  Навіть конячки хочуть виглядати привабливо! Під час гри одевалки Дівчата Эквестрии ти зможеш переконатися в цьому. Тут тобі пропонується попрацювати над образом мілейшей поні, яка і так виглядає неймовірно привабливо. Але ти можеш зробити її ще красивішою, використовуючи всі запропоновані в грі можливості. Результат напевно буде карколомний, і ти сама здивуєшся своєму творінню!

  Як грати

  Отже, після запуску іграшки ти потрапиш на симпатичну галявинку, на якій пасеться чарівна конячка. Зліва від неї розташовується маса кнопок. Натискаючи на них, ти зможеш змінювати елементи зовнішності поні. У грі про стильні одягалки дівчат Эквестрии мається на увазі, що можна змінити практично будь-яку деталь. Наприклад, загальний забарвлення конячки або колір очей, роги, ратиці. Ти можеш вибрати для неї будь-стильне вбрання і доповнити його прикрасами. Не варто упускати і можливість вибору головного убору або ж модного прикраси для гриви. До речі, зовнішній вигляд гриви і хвоста також можна змінити. А ще ти можеш додати кьютимарку, тобто особливе зображення, розташоване на боці поні. Таким чином, ти прідашь їй індивідуальність і виділити із загальної маси ще більше. При бажанні можна додати конячці крила і перетворити її в самого справжнього пегаса, який здатний підкорити повітряні простори. Одним словом, можливості в цій грі дійсно великі і привабливі.

  Суперская гра для любителів поні

  Дивна іграшка-одевалка про поні з Эквестрии, які час від часу перетворюються на дівчат, здатна викликати у гравця виключно позитивні емоції. Тут ти зможеш відмінно провести час, виступаючи в ролі стиліста для конячки. А після того, як один варіант буде готовий, завжди можна перезапустити гру і створити новий образ. Різноманіття запропонованих елементів дозволяє створювати практично нескінченну кількість варіантів, що не може не радувати! А просте управління точно не викличе ніяких труднощів і дозволить швидко впоратися із завданням.

  .

  Похожі ігри:

 • Поні 3
  Поні 3
  Хочеться мати власну конячку? Тоді процес гри Поні 3 точно затягне тебе надовго.
 • Мій маленький поні
  Мій маленький поні
  Твої можливості під час гри Мій маленький поні практично безмежні. Відпусти на волю фантазію і
 • Малитал поні дівчата Эквестрии
  Малитал поні дівчата Эквестрии
  Ігри Малитал поні дівчата Эквестрии радують своїх відданих фанатів новими пригодами.
 • Поні одягалки
  Поні одягалки
  Якщо ти любиш вигадувати нові наряди, ця іграшка тобі точно сподобається. Під час гри Поні
 • Поні віллі
  Поні віллі
  Під час гри Поні віллі ти зможеш відчути себе в ролі творця цього цікавого мультфільму, а якщо
 • Поні креатор 3
  Поні креатор 3
  Гра Поні креатор 3d дозволить тобі на деякий час відчути себе творцем чарівної іграшки - героїні
 • Травень літл поні
  Травень літл поні
  З допомогою гри Травень літл поні ти завжди зможеш намалювати класну конячку. І навіть без жодного
 • Важлива зустріч поні
  Важлива зустріч поні
  Поні, як і люди, незмінно прагнуть виглядати привабливо. У цій грі тобі пропонується познайомитися
 • Коментарі: