Ігри » Ігри зомбі » Зомбі Проти Рослин

  Спеціально для тебе - повна версія гри Зомбі проти рослин. Насолоджуйся новими крутими пригодами!

  Короткий зміст сюжету

  Тобі належить взяти участь в новій, вельми оригінальної версії протистояння добра і зла. На боці «хороших» у нас виступають рослини, на стороні «поганих» - зомбі. Як завжди, другі намагаються захопити перше, а ті мужньо чинять опір. Але рослини - не люди, у них немає рук, щоб битися, і немає ніг, щоб втекти. Як же бути? Невже мерзенні напівзогнилі тварі переможуть? Ні, звичайно. У всякому разі, якщо ти постараєшся.

  Правила гри Зомбі проти рослин

  Отже, головне стратегічне завдання рослин: захистити підступи до будинку і не дати мерзенних тварюк його зруйнувати. Твоя мета: допомогти їм у цьому. Домогтися задуманого можна за рахунок швидкого вирощування спеціальних войовничих квітів, стріляючих зеленими кулями. Бридкі зомбі їх, ой, як не люблять. Досить 3-4 пострілів для того, щоб знести голову, і ще парочки, щоб збити з ніг обезголовлене тіло.

  Але зомбі багато і вони готові йти в атаку негайно, а квітів у тебе взагалі поки немає. Як же бути? Починати терміново їх вирощувати. Як відомо, для активного зростання будь-зелені необхідний ультрафіолет, а точніше - сонячні промені. Розробники гри Зомбі проти рослин потурбувалися про це і придумали симпатичні віртуальні соняшники, які продукують маленькі сонця у величезній кількості. Тобі потрібно збирати їх. Чим більше сонечок, тим більше квітів-воїнів вийде виростити. Але постарайся не захоплюватися і дотримуватися баланс між кількістю стріляючих рослин і соняшників. Навіть якщо тобі здається, що перші для перемоги важливіше і їх повинно бути більше, пам'ятай: без соняшників взагалі нічого не виросте. Адже нікому буде синтезувати сонечка і виділяти ультрафіолет.

  Забавні «фішки»

  Як ти вже зрозумів, основний стратегічний елемент гри Зомбі проти рослин - стріляючі квіти. Без них ніяк не обійтися. Але, після кожної, успішно відбитої атаки противника (і переходу на наступний рівень) тобі будуть відкриватися додаткові можливості. Наприклад, в арсеналі захисту з'являться гігантські горіхи, якими можна буде перегородити дорогу і змусити зомбі довго і нудно розбивати їх, щоб пройти. Або злісні самовзрывающиеся вишні. Досить розмістити їх в місці максимального зосередження ворогів, як вони миттю перетворять їх в нешкідливі обвуглені головешки. Або... втім, не будемо відкривати всі секрети. Скажемо лише, що арсенал твоїх бойових квітів буде постійно поповнюватися новими, набагато більш потужними екземплярами. Але не поспішай радіти. Кількість нападників зомбі з кожним рівнем буде збільшуватися. І серед них з'являться нові, більш сильні, а головне, живучі екземпляри. Наприклад, зомбі-атлет з жердиною для стрибків, зомбі-гном у величезному жовтому ковпачку, жахливе створення з відром на маківці та інші мало симпатичні особистості. Пам'ятай, поява кожної нової особини, означає, що її сила і витривалість на порядок вище, ніж у звичайних мутантів, а значить, і квіти проти неї варто використовувати не менш сильні.

  Управління Зомбі проти рослин

  Воно дуже просте. Все, що тобі знадобиться: кмітливість, бажання перемогти, мишка і курсор на екрані. Всі. Ніяких додаткових кнопок використовувати не потрібно.

  Структура гри

  Гра складається з восьми повноцінних барвистих рівнів, одне цікавіше іншого. Обіцяємо, ти не зможеш відірватися від свого компа до тих пір, поки не пройдеш. Кожен рівень починається однаково: тобі дається пару секунд фори для того, щоб встигнути зібрати хоча б декілька сонечок. Коли перші зомбі підуть в атаку, у тебе вже має бути вирощено хоча б пару кольорів-воїнів. Поступово пристрасті розпалюються, кількість атакуючих і захисників зростає, а завершує кожен рівень вирішальна фінальна сутичка. Величезний натовп напівгнилих трупів стрімголов мчить на твій газон. Головне, щоб до цього моменту у тебе не тільки було досить готових захисників, але вони були б грамотно розставлені. Якщо зомбі прорвуться через лінію оборони, вони миттєво знищать соняшники і позбавлять тебе можливості виростити нових воїнів. А це значить, ти програв. Якщо ж все буде зроблено правильно, фінальна сутичка закінчиться повною капітуляцією зелених трупів, а ти отримаєш бонусну картку із зображенням нового рослини, яке виросте на твоїй грядці в наступному раунді. Цікаво, якими властивостями вона володіє?

  Пара практичних порад

  Переможцем гри Зомбі проти рослин стане той, хто вміє швидко реагувати на зміну обставин і хто зможе знайти правильний баланс між числом виробників ультрафіолету і квітів-воїнів. Кількість бойових одиниць дуже важливо, але без достатнього числа соняшників, ти просто не будеш встигати їх вирощувати. До речі, соняшники - найтендітніші з усіх рослин гри, їх знищують зомбі швидше і легше інших. Тому розміщувати їх варто глибоко «в тилу» за одинарної (а ще краще подвійний) лінією захисту рослин-стрільців.

  .

  Похожі ігри:

 • Рослини проти Зомбі 5
  Рослини проти Зомбі 5
  Сюжет нової гри Рослини проти зомбі 5 настільки захоплюючий, що ти просто не зможеш від нього
 • Рослини проти зомбі 4
  Рослини проти зомбі 4
  Любиш оригінальні пригоди і динамічні стрілялки? Гра Рослини проти зомбі 4 забезпечить тобі їх в
 • Рослини Проти Зомбі 3
  Рослини Проти Зомбі 3
  Ти гідно оціниш мальовничість і динамічність гри Рослини проти зомбі 3. Обіцяємо, буде надзвичайно
 • Зомбі Проти Рослин 2
  Зомбі Проти Рослин 2
  Перипетії нової гри Зомбі проти рослин 2 сподобаються всім, навіть самим вимогливим геймерам.
 • Вбивати зомбі: Зомбі проти овочів
  Вбивати зомбі: Зомбі проти овочів
  Легендарна гра Вбивати зомбі: Зомбі проти овочів тепер і в твоєму браузері!!
 • Квіти Проти Зомбі 2
  Квіти Проти Зомбі 2
  Події гри Квіти проти зомбі 2 розгортаються на археологічних розкопках в Єгипті. Під палючим
 • Лего Ніндзя проти зомбі
  Лего Ніндзя проти зомбі
  Вбивай зомбі одного за одним у грі Лего Ніндзя проти зомбі!!
 • Зомбі 5: Снайпер проти зомбі
  Зомбі 5: Снайпер проти зомбі
  Гра Зомбі 5: Снайпер проти зомбі - це не просто розвага. Це справжні стрілялки на виживання!!!
 • Коментарі: