Ігри » Ігри зомбі » Вбивати зомбі: Зомбі проти овочів

  Легендарна гра Вбивати зомбі: Зомбі проти овочів тепер і в твоєму браузері!!

  Сперечаємося, ти вже багато чув про чудову іграшку Зомбі проти овочів?? А може, ти вже грав в неї на своєму планшеті або в одного! Тепер у тебе є можливість битися з арміями ненаситних зомбі-вегетаріанців прямо не виходячи з браузера, адже гра Вбивати зомбі: Зомбі проти овочів доступна онлайн на нашому сайті абсолютно безкоштовно!!

  Геймплей

  Гра Вбивати зомбі: Зомбі проти овочів - абсолютно унікальне явище у світі сучасних ігор. З одного боку, все як завжди: ми воюємо з зомбі, вони на нас нападають, але! Де, в якій ще грі ти бачив, щоб зомбі були травоїдними?? Зазвичай вони противними голосами хриплять "Мозгиииииии..." і полюють на людей. В крайньому випадку, на яких-небудь тварин. А тут овочі!!

  Зомбі стартують з краю ігрового поля, розділеного на клітини. Досить повільно, але цілеспрямовано шкандибають вони до садиби, сподіваючись потрапити всередину. На їх шляху тобі і треба садити рослини, щоб загальмувати, а по можливості, і зупинити їх просування. Якщо рослини не справляються з цим завданням, завжди є останній бастіон захисту - газонокосарка, якою закінчується кожен ряд клітин. На жаль, проїхати по всьому полю, змітаючи всіх зомбяков на своєму шляху, вона може тільки один раз...

  Але, треба сказати, горошок і кабачки, як і інші рослини цієї гри, теж не ликом шиті. Вони готові відстоювати безпеку своєї садиби - а значить, і лежать там насіння - до останньої краплі свого овочевого соку!! Причому, у кожного з них свій метод боротьби з ненажерливим супостатом.

  Хто-то, як вже згаданий горошок, стріляє. В ідеалі зомбякі навіть не мають до нього підійти - можна сказати, що горошок захищає не тільки садибу, але і свою власну життя. Адже якщо, незважаючи на обстріл, зомбі добирається до горохового куща, він досить швидко його пожирає. А от, скажімо, вишня - це справжній воїн-камікадзе! Ледь потрапляючи на город, вона тут же вибухає, несучи з собою чимало зомбячных життів. Вже явно ця яскрава ягідка дбає не про себе!

  Як і в будь-якій війні, в протистоянні зомбі і овочів не можна обійтися й без трудівників тилу. Соняшники - ось хто працює не покладаючи рук, але все ж абсолютно не воює. Вони виробляють сонечка - незамінний матеріал для зростання інших, бойових, рослин. На жаль, якщо зомбі добирається до соняшника, він моментально його пожирає - сонячний квітка не в змозі себе захистити.

  Управління в грі Вбивати зомбі: Зомбі проти овочів

  Щоб посадити рослину на ігровому полі, тобі потрібно вибрати необхідні насіння у верхньому меню і після клікнути на відповідну твоїм вимогам клітку. Для того щоб ти міг посадити нове рослина, має бути дотримано дві умови. Перше - після посадки попереднього рослини того ж виду повинно пройти досить часу - як воно тече, видно по поступовому прояву фарб на картинка овоча. А друге - у тебе має бути достатньо сонечок.

  У цій грі можна вбивати зомбі і на двох! Вибирайте, хто на чиїй стороні і влаштуйте веселе змагання!

  Сонечка падають з неба самі або виробляються соняшниками - їх треба збирати, клікаючи по них мишкою.

  .

  Похожі ігри:

 • Лего Ніндзя проти зомбі
  Лего Ніндзя проти зомбі
  Вбивай зомбі одного за одним у грі Лего Ніндзя проти зомбі!!
 • Фермер проти зомбі-тварин 2: Вірус на фермі
  Фермер проти зомбі-тварин 2: Вірус на фермі
  Не допусти, щоб зомбі-зараження проникло до тварин на ферму! Предотврати зомбі-апокаліпсис у грі
 • Тисни зомбі 2: Проти зомбі на танку
  Тисни зомбі 2: Проти зомбі на танку
  У новій захоплюючій грі Дави зомбі 2: Проти зомбі на танку тобі належить витримувати нестерпний
 • Рослини Проти Зомбі 3
  Рослини Проти Зомбі 3
  Ти гідно оціниш мальовничість і динамічність гри Рослини проти зомбі 3. Обіцяємо, буде надзвичайно
 • Зомбі 2: Захист лікарні
  Зомбі 2: Захист лікарні
  Поможи докторові відшукати і застосувати антидот проти вірусу зомбі в грі Зомбі 2: Захист лікарні!!
 • Спанч Боб стрілялка проти риб-зомбі
  Спанч Боб стрілялка проти риб-зомбі
  Зомбі-апокаліпсис прийшов в Бікіні Ботом!! Хто врятує всіх у грі Губка Боб стрілялка проти
 • Квадратні голови проти зомбі 2: Ранок у пеклі
  Квадратні голови проти зомбі 2: Ранок у пеклі
  Ласкаво просимо в пекло! Страшні зомбі вже чекають на тебе у грі Квадратні голови проти зомбі 2:
 • Текіла Зомбі
  Текіла Зомбі
  Завантажуй гру Текіла Зомбі - включайся в боротьбу з зомбі навіть самими нестандартними методами!!
 • Коментарі: