Ігри » Ігри зомбі » Рослини проти зомбі 4

  Любиш оригінальні віртуальні пригоди і динамічні стрілялки? Гра Рослини проти зомбі 4 забезпечить тобі їх в комплекті.

  Обіцяємо, час за монітором пролетить для тебе непомітно. Нудьгувати точно не доведеться. Позбавити світ від десятка-іншого мерзенних, напівзотлілі зомбі - що може бути краще? Готовий попрацювати на благо людства? Тоді ласкаво просимо! Гра Рослини проти зомбі 4 чекає тебе.

  Що потрібно робити?

  Як у всіх іграх подібного виду - відкрити сезон полювання на зомбі і перестріляти як можна більше цих мерзенних створінь. Намагайся до мінімуму звести паузи між пострілами. І не дати чудовиськам підібратися до тебе так близько, щоб отримати можливість напасти. Головний герой - стріляє квітка, оточений захисною оболонкою. Якщо не хочеш програти, стеж за тим, щоб жоден монстр не тільки за неї не проник, але, в ідеалі, навіть не наблизився. Діяти потрібно максимально зібрано і швидко. Адже кількість атакуючих тебе гадів стрімко зростає.

  Особливості гри

  Гра Рослини проти зомбі 4 звертає на себе увагу барвистою графікою і трохи оновленим у порівнянні з початковою, «класичної» версії сюжетом. Вирощувати армію рослин в ній не доведеться. У твоєму арсеналі вже є одна квітка, досить активно стріляє великими зеленими кулями. Такого снаряда достатньо для того, щоб замочити одного зомбі. Дуже зручно - не потрібно витрачати на кожного більше пари секунд. Але більше квітів не буде. Справлятися з натовпом полутрупов йому доведеться самому (з твоєю допомогою, зрозуміло).

  Складності і «підводні» камені

  На перший погляд, Гра Рослини проти зомбі 4 досить простенька. Знай собі полягли за спускається з небес гадам. Але насправді, щоб виграти в ній доведеться докласти зусилля. Кількість атакуючих твій квітка зомбі з кожною секундою збільшується. Нові монстри виникають постійно то ліворуч, то праворуч, то прямо над ним. А значить, доведеться діяти все швидше, а відстрілюватися активніше. Зазеваешься хоча б на секунду чи даси постріл повз - на жаль, час незворотньо втрачений. Доля програв сумний - скромненьку надгробок на віртуальному мультяшному кладовищі. Хочеш собі таке? Не дуже? Тоді тримайся і бийся до переможного кінця. Удачі!

  Управління грою

  Воно максимально просте і зручне: мишка і курсор на екрані твого комп'ютера. Ретельно цілься і намагайся не розтрачувати постріли даремно, не тому, що шкода патронів (їх у тебе необмежена кількість), а тому, що втратиш дорогоцінний час. Зомбі спускаються дуже швидко, кожна секунда зволікання загрожує тобі можливістю бути з'їденим і, відповідно, програшем. Гра Рослини проти зомбі 4 має всього чотири рівня, кожен з яких на порядок складніше попереднього. Тільки самий спритний та завзятий геймер зможе дістатися до останнього з них. Сподіваємося, їм станеш саме ти. У всякому разі, щиро тобі цього бажаємо. Не дай мерзенних тварюк порадіти твоєму поразки. Проведи час з задоволенням і насолоджуйся перемогою сповна.

  .

  Похожі ігри:

 • Рослини Проти Зомбі 3
  Рослини Проти Зомбі 3
  Ти гідно оціниш мальовничість і динамічність гри Рослини проти зомбі 3. Обіцяємо, буде надзвичайно
 • Рослини проти Зомбі 5
  Рослини проти Зомбі 5
  Сюжет нової гри Рослини проти зомбі 5 настільки захоплюючий, що ти просто не зможеш від нього
 • Рослини проти Зомбі 10
  Рослини проти Зомбі 10
  Основні події гри Рослини проти зомбі 10 розгортаються на покинутій нічній трасі.
 • Стрілялки: Лего Проти Зомбі
  Стрілялки: Лего Проти Зомбі
  Суть ігри стрілялки: Лего Проти Зомбі в протистоянні між натовпом монстрів і стійким солдатиком
 • Зомбі 5: Снайпер проти зомбі
  Зомбі 5: Снайпер проти зомбі
  Гра Зомбі 5: Снайпер проти зомбі - це не просто розвага. Це справжні стрілялки на виживання!!!
 • Вбивати зомбі: Зомбі проти овочів
  Вбивати зомбі: Зомбі проти овочів
  Легендарна гра Вбивати зомбі: Зомбі проти овочів тепер і в твоєму браузері!!
 • Лего Ніндзя проти зомбі
  Лего Ніндзя проти зомбі
  Вбивай зомбі одного за одним у грі Лего Ніндзя проти зомбі!!
 • Тисни зомбі 2: Проти зомбі на танку
  Тисни зомбі 2: Проти зомбі на танку
  У новій захоплюючій грі Дави зомбі 2: Проти зомбі на танку тобі належить витримувати нестерпний
 • Коментарі: