Ігри » Ігри Холодне серце » Холодне серце 2

  Сюжет гри Холодне серце 2 пропонує тобі зайнятися підбором нарядів для двох чарівних дівчат.

  Важко знайти таку дівчину, яка не хотіла б виглядати максимально привабливо. І, звичайно, героїні цієї гри теж не є винятком. Тобі пропонується створити нові образи для двох дівчат, зовнішність яких є практично повними протилежностями. Одна з них - блондинка, один погляд якої навіває холод. А друга - руда веселушка, обігріває все навколо. Природно, що відрізняються і їх вбрання, і в цьому ти можеш переконатися, заглянувши в запропонований гардероб. Гра Холодне серце частина 2 пропонує скористатися великими можливостями для створення нового образу для кожної дівчини. Ти можеш в повній мірі проявити свою фантазію і як завгодно поєднувати елементи гардеробу, щоб отримати відмінний результат.

  Холодне серце 2: основні правила гри

  Отже, ти приступаєш до роботи над іміджем двох дівчат. Ти стаєш справжнім стилістом, який знає толк у вбранні та макіяжі. Для початку вибери ту дівчину, для якої ти будеш підбирати нові вбрання. Далі можеш змінити їй зачіску і зробити макіяж. Тут пропонується великий вибір декоративної косметики: дівчатам можна фарбувати губи і вії, наносити тіні і рум'яна... А коли з цим буде закінчено, то наступним кроком стане вибір шикарного плаття. Наряди в грі Холодне серце 2 пропонуються дійсно шикарні: пишні сукні саме тих відтінків, які як не можна краще підійдуть дівчатам. Але і на цьому процес не закінчується, зед необхідно подбати й про аксесуари, які повинні доповнювати і завершувати образ. Так як дівчата належать до королівського роду, то не обійтися без блискучих корон або діадем. Неможливо пройти повз дорогоцінного намиста і сережок, вони ніколи не будуть зайвими. Є тут і багато інших дрібниць, з яких ти завжди зможеш вибрати щось підходяще.

  Красиві дівчата стануть ще гарніше!

  Дівчата, з якими ти познайомишся в грі, і так виглядають привабливо, але після твоєї роботи їх краса і зовсім стане надзвичайною. Тобі потрібно навчитися гармонійно поєднувати різноманітні елементи гардеробу, щоб в результаті отримати відмінний образ. Будь-яка дрібниця може виявитися важливою, тому переглянь всі варіанти, що пропонує асортимент 2 частини гри Холодне серце, а потім зупини свій вибір на певних предметах. За цією грою можна провести досить тривалий час, приміряючи на дівчат різний одяг. Це буде дуже захоплююче!

  .

  Похожі ігри:

 • Макіяж холодне серце
  Макіяж холодне серце
  Після запуску гри Макіяж холодне серце ти побачиш дівчину, яка бажає трохи змінити свій образ.
 • Холодне серце одягалки
  Холодне серце одягалки
  З допомогою гри Холодне серце одягалки ти зможеш здійснити свою давню мрію - попрацювати стилістом
 • Холодне серце російською
  Холодне серце російською
  Ігри Холодне серце російською нададуть тобі можливість створити вінчальний наряд для казкової
 • Холодне серце підбери вбрання
  Холодне серце підбери вбрання
  У цій грі ти зможеш доглянути за принцесою Ельзою з серіалу «Холодне серце» в салоні краси.
 • На двох Ганна і Ельза
  На двох Ганна і Ельза
  Сестри-героїні відомого мультфільму «Холодне серце» люблять всілякі пригоди.
 • Дитячі холодне серце
  Дитячі холодне серце
  Дитячі Ігри Холодне Серце допоможуть тобі перевірити, наскільки хороша твоя пам'ять і кмітливість.
 • На двох Вінкс
  На двох Вінкс
  Гра на двох Вінкс запрошує тебе зайнятися вибором нарядів для парочки чарівних фей.
 • Холодне серце поні
  Холодне серце поні
  Ігри Холодне серце поні - це історія, сюжет якої сильно нагадує однойменний мультфільм.
 • Коментарі: