Спанч Боб ігри пригоди

Завжди спокійніше жити у звичній обстановці і відчувати себе затишно і комфортно в своєму тісному світі. Але зате яке задоволення може доставити вихід за рамки буденності, якщо подолати свою тягу до спокою! Спанч Боб ігри пригоди забезпечать вам необхідну дозу нових вражень і позитивних емоцій!

Ігри:

Губці Бобу не сидиться на місці, а разом з ним придумують різні веселі затії Патрік, Сквідвард і всі інші. Спанч Боб ігри пригоди дозволяють відправитися в подорож в найкрасивіші місця або потрапити в захоплюючі переробки і вийти з них з честю! Грати в онлайн ігри Спанч Боб пригоди - значить від душі побавитися разом з Губкою Бобом і друзями! Виходьте зі звичної, але нудною зони комфорту разом зі своїм улюбленим героєм і відкрийте в собі любов до всього нового і незнайомого!

Пригоди Спанч Боба і Сенді

Ця незвичайна історія коли-небудь обов'язково повинна була відбутися! Можливо, скоро ви побачите її на телеекранах, але поки - читайте тут!

Це думка, всього лише думка... або задум. Якщо Спанч Боб смів не настільки, як здається глядачеві? Якщо всередині він ніжний і вразливий хлопець, який страшенно тривожиться, коли треба зізнатися у почуттях до Сенді? Припустимо, він зважився і не знає, як це зробити правильно і красиво. Але ж він нестандартний хлопець і підійде до питання з фантазією, вірно? Давайте подивимося, який Губка Боб вибере спосіб визнання і що з цього вийде.

Не приховуючи почуттів

Він любить її дуже давно, це триває багато років, але надмірна сором'язливість заважає йому зізнатися у почуттях до Сенді. Тому більш ніж десять років він числиться в її друзях і з такими темпами скоро сам повірить, що ця дівчина всього лише його подруга. Він впевнений в тому, що Сенді його доля, а залишок життя повинен бути прожито з нею, але ніяковіє й сумує від постійного відчуття, ніби він і не живе зовсім, а подібно хлопчику грає в ігри про пригоди Спанч Боба - грає у своє власне життя.

Розмірковуючи про свою боягузтво, Спанч Боб раптом несподівано для себе зрозумів, що знає, як потрібно діяти. Він вирішив записати відео з освідченням у коханні і відправити його Сенді, а потім сховатися в неї під вікном і подивитися на те, як вона відреагує, а ще краще потрапити прямо в будинок, зрозуміло, таємно. Звичайно, він розумів, що вона може розсердитися на нього з-за того, що такі важливі слова він скаже на відео, а не особисто, але Спанч Боб нічого не міг вдіяти з собою - так, не тільки смущенность, але і страх оволодів ним. А що якщо Сенді його не лю... ох, ні, краще навіть не думати про це.

Своє рішення Губка Боб вважав геніальним і негайно ж взявся за втілення ідеї в життя. Він записав ролик і відправив диск з ним коханої разом з квітами. Звичайно, йому знадобився не один день для цього, але він дуже старався і сподівався на краще.

Спанч Боб Ігри пригоди

Сенді була просто збентежена посилкою. Квіти, невідомий диск, ніяких адрес на конверті не було. Цікавість з'їдали її, але вона дуже любить квіти, щоб дозволити їм зав'янути. Лише поставивши їх у вазу, вона знову взяла в руки диск і вирушила до телевізора, програвача з наміром переглянути його, попутно міркуючи про особу відправника.

Вставивши диск в дисковод, вона стала дивитися на екран в очікуванні відповідей на свої питання. Довго чекати не довелося - на екрані виник Спанч Боб, а голос за кадром виголосив кілька фраз в якості вступу до ролика:

«Привіт, я знаю, що ти не зовсім розумієш, що відбувається, чому він не подзвонив тобі або просто не запросив у кафе. Просто уяви, що твій друг хоче сказати тобі щось важливе, але не наважується, тому що соромиться».

Після цих слів на диску була невелика пауза, оскільки Спанч Боб дуже добре знав, що в такий момент Сенді вважає своїм обов'язком сказати:

«Ми дружимо більше десяти років! Дивно, Губка Боб ніколи не здавався мені сором'язливим!», - вигукнула Сенді. Не задумуючись ні на мить, вона мимоволі взяла його словесну гру і також стала говорити в третій особі про них.

А на екрані знову виник її друг і продовжив:

«Чому він соромиться, чому ігри для хлопчиків - це куди простіше і звичніше, ніж почуття і стосунки? Просто тому, що з часом все змінюється. Якщо точніше, то його почуття змінилися по відношенню до неї. Минуло багато років з дня їхнього знайомства, вони разом виросли і були кращими друзями всі ці роки. Всяке траплялося між ними, але він завжди дбав про неї, навіть у хвилини сварки».

Він замовк, даючи їй можливість відповісти, але вона здивовано дивилася на екран в очікуванні продовження.

«Якщо все ж Спанч Боб коли-небудь зашкодив їй, то йому дуже і дуже шкода. Незважаючи ні на що вони будуть друзями все життя, але це той випадок, коли він не дуже цьому радий».

Сенді нічого не розуміла, але вже відчула, що його погляд з екрану, немов у серце їй спрямований.

«Розумна, красива, неймовірно чарівна - це все правда, але чого варті ці слова, коли хлопець зізнається в любові... Так! Цей хлопець хоче більшого, ніж просто дружба, він нескінченно любить сильно, усім своїм серцем. Якщо потрібно буде, він віддасть за неї своє життя, але так боїться її нелюбові, що весь цей час чекав того моменту, щоб йому вистачило мужності зізнатися у почуттях до неї. Він розумів, що тримати це в таємниці від неї неправильно, але так боявся відмови. Тепер він готовий до всього - навіть якщо Сенді не любить Спанч Боба, то він буде любити її вічно!».

Сенді була дуже здивована і просто обезоружена цими зізнаннями, щоб щось сказати, хоча Губка Боб раніше робив паузи.

«Тепер вона знає все. Пора повернутися в інший бік».

Сенді покірно розвернулася і побачила Спанч Боба перед собою, його руки були чимось зайняті, тремтіли від хвилювання. Він мовчав, за нього все ще говорив голос на відео:

«Сенді, якщо раптом ти теж любиш цього хлопця, прости, тобто мене... Якщо це кільце ти хочеш носити, маючи для цього причини... Сенді, ти вийдеш за мене?».

Тиша, відео раптом зупинився, а повітря стало, ніби наелектризований.

«Вийдеш?» - запитав тепер Спанч Боб.

Вона промовчала, посміхнулася і просто простягнула йому свою руку. Він все зрозумів і надів їй на палець обручку, адже воно для неї і став чекати відповіді, який напевно підтвердить або спростує його здогад.

«Так!» - вигукнула Сенді, обнявши його.

Губка Боб був просто у нестямі від щастя - це більше не ігри з його участю, це його життя - справжнє щасливе життя!

Якщо ви відчуваєте, що засиділися в чотирьох стінах, выдвигайтесь назустріч новим пригодам разом з безкоштовними іграми Спанч Боб! Веселі забави Губки Боба і його друзів не дадуть вам занудьгувати в дорозі, а підступи протилежного Планктону зроблять подорож навіть трохи екстремальним.

.