Ігри » Ігри Поні » Дівчата Эквестрии

  Історії про милих маленьких поні мають величезну кількість шанувальників по всьому світу. Їх пригоди раз за разом стають все цікавіше і цікавіше.

  Сьогодні ж ти зможеш познайомитися з головною героїнею відомого мультсеріалу про поняшек - Твайлайт Спаркл, яка прийняла людську подобу. Вона - головна героїня гри Дівчата Эквестрии. Лиходії вкрали у Твайлайт її корону. І метою мега захоплюючої гри про пригоди найвідомішою дівчата Эквестрии стає її терміновий пошук. Саме з цією метою відважна дівчинка-поняшка відправляється в людський світ.

  Щоб нічим не відрізнятися від його мешканців Твайлайт Спаркл сама змушена перетворитися на дівчинку-підлітка. Але не можна сказати, що це їй вдається на всі 100 відсотків. Дівчинка має бузковими очима, фіолетово-рожевими волоссям, носить одяг у відповідних тонах, а на спідничці у неї нашита кьютимарка. Але в грі про незвичайних дівчат з чарівної Эквестрии ти можеш змінити образ Твайлайт Спаркл, використовуючи запропоновані можливості.

  Правила та структура гри

  Отже, після запуску гри ти побачиш Твайлайт Спаркл, яка знаходиться в людській подобі. Твоє завдання в іграшці про поні-дівчат казкової Эквестрии полягає в тому, щоб придумати для героїні більш реальний людський образ. Для цього ти можеш використовувати весь запропонований асортимент різноманітного одягу, взуття та аксесуарів. Почати можна з зачіски, при цьому допускається зміна не тільки її форми, але і кольору волосся. Хоча, якою б ти колір не вибрала, в зачісці все одно залишаться характерні фіолетові і рожеві пасма. Після того, як укладання буде готова, можна сміливо приступати до вибору вбрання. Тут все зовсім просто: переглянь різноманіття кофтинок, спідничок, брюк, суконь і вибери ті елементи гардеробу, які, на твою думку, найбільше підходять для чарівної Твайлайт Спаркл. Звичайно, на першому-ліпшому не варто зупинятися, адже образ повинен бути максимально гармоничым. Тому не забудь переглянути розділи з колготками, панчохами, іншими аксесуарами, а також з взуттям. Доповни цими важливими складовими образ дівчини, щоб вона виглядала по-справжньому карколомно. У грі для дівчаток, присвяченої дівчатам модницям з Эквестрии, ти зможеш відчути себе персональним стилістом, якому випала велика честь працювати над іміджем казкової принцеси. Адже Твайлайт Спаркл - сама що ні на є справжня принцеса!

  Різні дрібниці не будуть зайвими!

  Після того, як закінчиш роботу над образом дівчини, не забудь заглянути в розділ з прикрасами. Бути може, не вистачає обідка? Чи сережок? Або ще якоїсь подібної дрібниці? Часом саме якогось невеликого аксесуара буває достатньо для того, щоб весь образ засяяв новими фарбами. А після того, як ти вдосталь помилуєшся отриманим результатом, можна буде перезапустити гру про малитал дівчат з країни поні Эквестрии, щоб знову змінити зовнішність героїні. Різноманітність наданих речей дозволяє створювати все нові і нові образи, кожен з яких буде оригінальним і ефектним. Не варто упускати таку чудову можливість створити власну мультиплікаційну героїню. Можливо, що тобі вже набридли нескінченні рожеві та фіолетові відтінки? Тоді саме час братися за роботу з кардинальної зміни іміджу Твайлайт! Буде цікаво, це точно!

  .

  Похожі ігри:

 • Бродилки дівчата Эквестрии
  Бродилки дівчата Эквестрии
  Під час гри бродилки Дівчата Эквестрии тобі належить управляти поні Твайлайт Спаркл, яка потрапила
 • Эквестрия герлз
  Эквестрия герлз
  У процесі гри Эквестрия герлз тобі належить створювати оригінальних персонажів у стилі відомого
 • Пригоди Твайлайт Спаркл
  Пригоди Твайлайт Спаркл
  У грі Пригоди Твайлайт Спаркл тобі доведеться приловчитися і врятувати маленьких падаючих тварин.
 • Поні дівчата Эквестрии
  Поні дівчата Эквестрии
  Під час гри Поні дівчата Эквестрии тобі належить шукати відмінності між двома, здавалося б,
 • Поні принцеса Твайлайт
  Поні принцеса Твайлайт
  Ігри Поні принцеса Твайлайт - це розповідь про те, як наша героїня готується до зустрічі Різдва.
 • Эквестрия герлз
  Эквестрия герлз
  Постарайся бути мега креативній та винахідливій. Використовуй всі можливості гри, щоб змінити всім
 • Эквестрия Іскорка
  Эквестрия Іскорка
  Очаровашка Твайлайт Спаркл збирається на вечірку. Природно, що їй необхідно підібрати для цього
 • Дівчатка з Эквестерии 2
  Дівчатка з Эквестерии 2
  Ігри Дівчинки з Эквестрии 2 подарують тобі чудову можливість поринути в світ чарівництва, в якому
 • Коментарі: