Ігри » Ігри Барбі » Барбі русалки

  Якщо ти обожнюєш русалок, то ця гра створена спеціально для тебе. Красуня головна героїня і захоплюючі пригоди - що може бути привабливіше?

  Всього секунда, і ти опинишся під водою, де дівчина з риб'ячим хвостом демонструє своє вміння швидко плавати. Ігри Барбі Русалка - захоплюючий модний квест, під час якого тобі належить стати майстром на всі руки. Готова пройти його без втрат? Мода, пригоди, пошук скарбів і компанія русалочки Барбі - ось що чекає тебе в нашій новій грі. Вона надовго захопить твою увагу і не відпустить до тих пір, поки всі рівні і випробування не будуть пройдені.

  На цей раз вам належить управляти русалкою і виконувати завдання, що передбачають пошук модних аксесуарів, які випадково заблукали. Просто пливи вперед і підбирай необхідні предмети. Всього в грі для дівчаток про модну русалку Барбі пропонується зібрати п'ять аксесуарів. Всі вони зображені у верхній частині екрана, тому ти зможеш швидко їх розпізнати.

  Правила та структура гри

  Після запуску гри, присвяченої русалоньку Барбі, ти зможеш вибрати колір хвоста героїні з трьох представлених. Далі можна сміливо приступати до захоплюючого підводного плавання, головна мета якого полягає в тому, щоб зібрати п'ять аксесуарів. Крім основних предметів ти можеш збирати і різноманітні квіточки, час від часу трапляються на шляху, щоб отримати бонусні призові окуляри. Звичайно, має сенс спробувати накопичити якомога більшу кількість призових очок! Але будь обережна, остерігайся акул, медуз і підводних вихорів. При зіткненні з ними русалонька втратить частину зібраних предметів, і тобі доведеться починати їх шукати заново. А якщо раптом ти зустрінеш дельфінчика, це дозволить т на деякий час захиститися від ворогів. Як бачиш, призначена для дівчаток і присвячена русалоньку Барбі гра, є неймовірно цікавою!

  Управління

  Для того, щоб управляти русалкою в грі про Барбі, яка доступна безкоштовно 24 години на добу, тобі доведеться використовувати тільки кнопки зі стрілками. Русалка буде плисти в потрібну сторону при натисканні відповідної клавіші. Направляй її туди, куди потрібно рухатися, щоб знайти потрібний предмет або ж ухилитися від злісної акули. Процес управління є дуже простим і точно не викличе у тебе труднощів. Після того, як ти підбереш предмет, на твій рахунок будуть зараховані призові окуляри. Але якщо зіткнешся з ворогами або потрапиш в смерч, то втратиш кілька зароблених балів.

  Неймовірно цікава гра!

  Гра про пошук належали Барбі русалці скарбів хороша тим, що вона дозволяє побувати в підводному царстві. І нехай подорож буде віртуальним, але воно точно принесе тобі масу позитивних вражень. Тут ти зможеш не тільки помилуватися на русалочку і прогулятися з нею під водою, але і отримати задоволення від споглядання підводних красот. Повз тебе будуть постійно плавати маленькі привабливі рибки, зачаровують багатоцвіттям плавників і хвостів. Ти зможеш повністю зануритися в незабутню атмосферу підводного світу, яка надовго захопить твоя уява. Одним словом, гра про підводні пригоди Барбі русалочки - це яскраве і цікава подорож, здатне викликати неймовірний захват. Швидше починай свою подорож, адже чарівна русалонька дуже хоче повернути свої аксесуари. Проявити максимальну пильність, щоб знайти потрібні предмети і не потрапити до ворогів, які відбирають вже зібрані речі.

  .

  Похожі ігри:

 • Русалочка Барбі
  Русалочка Барбі
  Зараз тобі належить перенестися в підводний світ! Процес гри Барбі русалонька пропонує тобі
 • Барбі русалки одягалки
  Барбі русалки одягалки
  Ігри Барбі Одевалки русалки дають можливість створити масу нових образів для королеви підводного
 • Винкс русалки
  Винкс русалки
  Гра Винкс русалки запрошує тебе зануритися в морські безодні і помилуватися місцевими красотами.
 • Барбі русалочка 2
  Барбі русалочка 2
  Ігри Барбі Русалочка 2 дозволять трохи пофантазувати на тему, як би ти прикрасила Барбі, якби вона
 • Фея і Барбі
  Фея і Барбі
  Ця чудова гра пропонує тобі вирушити у захоплюючу подорож разом з феєю.
 • Барбі Одевалки русалонька
  Барбі Одевалки русалонька
  Любиш вибирати вбрання та аксесуари? Тоді процес гри барбі Одевалки русалонька точно тобі
 • Поні віль
  Поні віль
  Відважна поні Рэйнбоу Деш готова в черговий раз відправитися в захоплюючу подорож! Під час гри для
 • Школа Барбі
  Школа Барбі
  Ігри школа Барбі - захоплююча іграшка для дівчат, які не менше, ніж ляльок, люблять пригоди й
 • Коментарі: