Зомбі 2

У будь самої цікавої гри є завершення. І коли всі рівні пройдені, а всі противники повалені, настає легкий смуток і жаль, що все вже закінчилося. Однак, успішні продукти ніколи не залишаються наодинці, будь-розробник випускає другу частину самого мало-мальськи успішного проекту. Ми представляємо вам гра Зомбі 2, які гарантовано подарують вам безліч занимательнейших годин.

Ігри:

Тим, хто з легкістю подолав всі тяготи і позбавлення в світі, який заповнений натовпами кровожерливих ходячих мерців, досвіду в боротьбі з цими створіннями не займати. Їм швидше за все доводилося побувати в тисячах экстремальнейших ситуацій і виявитися на грані смерті. Зомбі 2 подарують незабутні відчуття і забезпечать впорскування адреналіну навіть самим досвідченим винищувачам нечисті. Зомбі 2 для хлопчиків - це ще більш похмурі світи, ще більш агресивні зомбі і ще більше крутих пригод і веселощів! Як завжди, у всіх друге частинах врахований весь досвід перше, тому ви можете розраховувати на масу різноманітних емоцій і справжнього задоволення, якщо вирішите спробувати їх.

В ігровому світі жанр «зомбі» користується дуже великою популярністю, залучаючи геймерів нехитрим сюжетом і можливістю «рубати направо і наліво». Ігор на дану тематику існує дуже багато, і їх список постійно розширюється, поповнюючись новими, гідними проектами. Але при цьому існують проекти, які популярні вже не один рік, і найближчим часом здавати свої позиції не збираються. Ми пропонуємо вашій увазі невелику підбірку топ ігор про Зомбі 2. Отже, почнемо.

Doom III

Цей достойний продукт не потребує особливого представлення, являючи собою справжній хіт своїх творців. Doom III пропонувала відмінну для свого часу графіком.

Атмосфера тут досить зловісна - слабке світло ламп, дивні тіні по кутках і незрозумілі звуки - всього цього тут у достатку. Весь ігровий процес просякнутий тваринним страхом і в будь-який момент тут можна очікувати нападу зомбі або будь-якого іншого чудовиська. Тут кожен закуток викликає огиду, а побачене - панічний жах. Фішка - особлива атмосфера, яку не зустрінеш в інших іграх. Гідний вибір для того, щоб провести вечір. Тільки не грайте поодинці.

зомбі 2

Plants vs. Zombies

Незважаючи на те, що зомбі тут не так страшні, скільки смішні, вона користується дуже великою популярністю, багато в чому завдяки своїй кумедності і навіть деякою химерності. Plants vs. Zombies затягує настільки, що забуваєш про все, проходячи легкі на перший погляд рівні і відбиваючись від атак зомбі, які прагнуть потрапити у ваш будинок. Відбиватися доведеться всім, що росте у дворі. Незважаючи на не саму якісну графіку, можна відзначити непоганий гумор і навіть деяку наївність персонажів. Непоганий вибір для вечірньої розвантаження після роботи.

Left 4 Dead

Відмінна іграшка, випущена вже в далекому 2010 році. Являє собою вельми якісний шутер з досить оригінальним геймплеєм. Фішка в тому, що грати в неї набагато цікавіше компанією. Тут можна зустріти пародійні моменти на відомі фільми про зомбі, деякі ідеї запозичені звідти ж, а гравця чекає чудова графіка, зловісна атмосфера і непоганий вибір компаній. Непоганий вибір, спробуйте, навряд чи ви розчаруєтеся.

The Walking Dead

Наступний представник ігор про Зомбі 2 - The Walking Dead. Досить якісний продукт, де велику увагу приділено персонажів, їх емоціям і переживанням. Замість звичного знищення зомбі, тут доведеться зайнятися філософськими проблемами, відповідаючи на досить серйозні питання: Кому жити, а кому померти? Що таке дружба і де вона закінчується? Зомбі це монстри або нещасні жертви обрушилася епідемії? І таких питань дуже багато. Гра досить оригінальна, але при цьому і досить захоплююча і вже точно варто витраченого на неї часу.

зомбі 2

Dead Island

Ще задовго до свого виходу Dead Island зміг привернути до себе увагу хорошим трейлером, який втім практично нічого не розповів про секрети новинки. По факту маємо якісне поєднання рольової гри і екшену в кращих традиціях жанру. Тут є все необхідне - красивий, тропічно острів, спокійне життя якого в один момент порушена нападом зомбі.

До послуг геймерів весь острів з його інфраструктурою і натовпом монстрів, які так і норовлять кого-небудь з'їсти. Відбиватися від потвор можна чим завгодно, при цьому є можливість прокачування знайдених речей. Фішка - якісна проробка членоушкодження, яка вражає своєю різноманітністю і непогано реалістичністю.

На цьому наш огляд можна вважати закінченим. Всі представлені проекти є дуже цікаві та досить самобутні, і всі заслуговують того, щоб на них звернули увагу.

Який би антураж ні припав вам більше до душі - космічні кораблі, сад з агресивними рослинами, покинуте місто, по якому снують заражені небезпечним вірусом ходячі трупи - будь-яка з цих незвичайних оточень ви знайдете в іграх про Зомбі 2. Грати в ігри про Зомбі 2 безкоштовно можна на цій сторінці! Ми зібрали тут кращі з них спеціально для вас. Здійсніть екстремальне пушетествие у світ, в якому кишать небезпечні істоти і повернутися звідти з тріумфом!

.