Ігри » Ігри про дельфінів » Дельфінарій

  Сюжет барвистою й дуже позитивною гри Дельфінарій припаде до душі всім любителькам тварин. В ній тебе чекає зустріч з чарівним дельфіном-афалиной, який працює в цирку і дуже любить виступати на багатолюдних водних шоу.

  Виявляється робота артистом накладає свій специфічний відбиток не тільки на людей, але і на тварин. Нашого афаліну рибою хлібом не годуй, дай покрасуватися перед публікою, усміхатися на камеру або зробити пару фантастичних кульбітів на очах у здивовано-захоплених глядачів. А як він любить чепуритися - словами не описати!!!! Завдяки можливостям барвистою гри для дівчаток Дельфінарій ти зможеш ближче познайомитися з цим неймовірно артистичним і кокетливим китом і навіть допомогти їй підготуватися до виступу.

  Але спочатку - фотографуватися

  Зовсім недавно нашого чарівного артиста вибрали для зйомок цілої серії вітальних листівок. І терміново потрібен хтось, хто зможе створити красивий макет з його зображенням. Готова зайнятися цим непростим, але неймовірно захоплюючим творчим процесом? Однак, зверни увагу, відразу після зйомок дельфін відправляється на чергове виступ, а значить, повинен бути повністю екіпірований всім необхідним.

  Як відомо, основними «знаряддями праці» водних артистів є коло і м'ячик. Завдяки можливостям цієї симпатичної ігри для дівчаток і те, і інше в її віртуальному дельфінарії ти можеш вибрати абсолютно безкоштовно. Постарайся підбирати реквізит для дельфінчика в тій колірній гамі, яка краще всього поєднується з кольором його тіла і очей. До речі, їх теж є можливість вибирати. В якості заключного акорду можеш змінити фон за спиною дельфіна і додати на картинку водних бризок.

  Як бачиш, грати в нашу нову гру Дельфінарій дуже і дуже просто: знай собі перетягивай мишкою відповідні предмети ближче до дельфіна і милуйся тим, що вийшло. Ніяких особливих зусиль і талантів застосовувати не треба поспішати і змагатися теж - ідеальне розвага для хвилинок відпочинку.

  .

  Похожі ігри:

 • Для дівчаток дельфінарій 2
  Для дівчаток дельфінарій 2
  Під час гри для дівчаток Дельфінарій 2 ти стаєш дресирувальником молодого дельфінчика, який мріє
 • Дельфінарій 5
  Дельфінарій 5
  Гра Дельфінарій 5 пропонує тобі проявити всі свої творчі здібності, створивши нового дельфінчика.
 • Дельфінарій 3
  Дельфінарій 3
  Гра Дельфінарій 3 запрошує тебе зануритися під воду, де, виявляється, можна знайти величезну
 • Дельфінарій 4
  Дельфінарій 4
  У процесі гри Дельфінарій 4 ти перенесешься в підводне простір, де мешкає верткий дельфінчик.
 • Виступає дельфін 1000
  Виступає дельфін 1000
  Для того, щоб залучити глядачів на виставу в дельфінарій, недостатньо наявності самих дельфінів. В
 • Дельфінарій 2
  Дельфінарій 2
  Гра Дельфінарій 2 запрошує тебе зануритися під воду, де мешкають різноманітні морські мешканці.
 • Виступає дельфін
  Виступає дельфін
  Під час гри Виступає дельфін ти потрапиш в цей дельфінарій, де будеш керувати неймовірно розумним
 • Похід у дельфінарій
  Похід у дельфінарій
  Ура, ура, ура! Сьогодні ми вирушаємо в самий справжній дельфінарій!
 • Коментарі: