Спанч Боб ігри стрілялки

Пам'ятайте саме веселе зимове розвага? Ні, ми не маємо на увазі сноуборд, ковзани та інші види спорту. Ми говоримо про старих добрих дворових снежковых поєдинках – стінка на стінку або фортецю на фортецю. Такі стрілялки – відмінне розвага, захоплююче, азартне, але нешкідлива. А ще цікавіше і крутіше ігри стрілялки Спанч Боб, кращі з яких ми зібрали на цьому сайті!

Ігри:

На дні океану, де проживає Губка Боб і його друзі, не буває зими, так що влаштувати снежковые баталії їм буде важкувато. Але ж всі люблять потрапити точно в ціль! Тому ігри стрілялки Спанч Боб користуються величезною популярністю в Бікіні Боттом! Онлайн ігри стрілялки з Губкою Бобом допоможуть вам перевірити свою влучність і попутно зробити кілька корисних справ, наприклад, відстояти Красті Крабс від риб зомбі! Озброїтеся тим, що вам більше підходить і відправляйте ваші снаряди прямо в супротивника!

Несправедливість і незаслужена образа кого завгодно здатні вивести з себе. А вже коли ображають ваших друзів, навіть таке добродушне і людинолюбний (вірніше буде - планктономедузокраболюбивое) істота, як Спанч Боб, здатне перетворитися на справжнього воїна і без зволікання встати на захист «принижених і ображених». Щоправда, з огляду на притаманні йому непосидючість, невдача і незграбність, виходить це у нього досить забавно, але ж головне - який результат.

А він завжди один - в які б перипетії не потрапляла життєрадісна жовта губка, з усіх них вона виходить абсолютним переможцем. Саме тому дітвора, з азартом пересматривающая по енному разу всі сезони серіалу про пригоди Квадратних Штанів, не менш сильно любить грати в різні ігри стрілялки про Спанч Боба. На відміну від інших аналогічних іграшок, вони виходять чомусь не кровожерними, а смішними, дотепними і абсолютно не страшними.

Наприклад такими, як чергова захоплююча гра стрілялка Губка Боб проти риб-зомбі.

Невелика передісторія

Одвічний ворог і суперник Спанч Боба - Злісний Планктон так і не зміг роздобути секретний рецепт приготування крабсбургеров, а його власні бургери, як і раніше, залишають бажати кращого і нікому з мешканців Бікіні Боттом не подобаються. В закусочній Планктону «помийницю» (до речі, дуже влучну назву) порожньо й сумно: покриті пилом столи і стільці, павутиння на стінах, що снують туди-сюди голодні таргани (навіть вони воліють остаточно охляти від недоїдання замість того, щоб відкусити хоча б шматочок від планктоновских бутербродів). У той час як у "Красті Крабс", де трудиться безжурний Спанч Боб, грає музика, товпиться безліч народу, а восьминіг Сквідвард не встигає пробивати чеки всім бажаючим перекусити парочкою апетитних крабсбургеров.

Лють Планктону не знає кордонів, він зол вже не тільки на Губку Боба, але і на всіх жителів Бікіні Боттом, що мали нахабство не оцінити по достоїнству його куховарство. В голові Планктону зріє план коварнейшей помсти. Він змусить цих нікчемних ненажер рахуватися з його «Помойным відром». Він і тільки він - справжній майстер кулінарного мистецтва, а не якийсь там квадратний виродок Спанч Боб!

План страшної помсти

Використовуючи старовинні магічні рецепти, Злісний Планктон готує величезну порцію зачарованих бургерів для всіх жителів Бікіні Боттом. Той, хто відкусить від такого бутерброда навіть шматочок, тут же перетворюється в мерзенного огидного зомбі.

Що ж сталося потім?

Закінчивши приготування отруєних бургерів, Злісний Планктон відправився на прогулянку по Бікіні Боттом, пригощаючи кожного, кого зустрічав по дорозі. Дуже скоро замість спокійних і доброзичливих мешканців океанського дна по місту занишпорила натовп розлючених злісних монстрів огидного зеленого кольору з порожніми очима, що нагадують круглі булки для бургерів. Вони трощили все на своєму шляху: розносили в друзки будинку, топтали катери і машини, кусали перехожих, перетворюючи їх у таких самих огидних монстрів, якими стали самі. Злісний Планктон, сховавшись у підвалі своєї закусочної, задоволено реготав, потираючи руки від задоволення. Здається, цього разу в Бікіні Боттом прийшла справжня біда.

Спанч Боб Ігри стрілялки

Спанч Боб поспішає на допомогу

Точніше, як завжди, абсолютно випадково рятує рідний Бікіні Боттом і всіх його жителів. У той час як Злісний Планктон пригощав своїх жертв отруєними бургерами, нічого не підозрюючи Спанч Боб солодко спав на другому поверсі будинку-ананаса і додивлявся сон про те, як круто вони з Патріком здають іспити на водіння катером і отримують права. Виспавшись, він поснідав і пішов на роботу у «Красті Крабс». Як завжди не особливо уважна губка навіть не звернула уваги на те, що замість акуратних звичних вулиць навколо нього твориться чорт знає що. І тільки діставшись до «Красті Крабс» і приготувавши першу порцію рум'яних крабсбургеров, Спанч Боб помітив натовп страшних монстрів, обліпили вікна та двері закусочної. Ось тут-то до нашого героя і дійшло, що пора щось робити причому дуже і дуже швидко. Губка Боб забрався на дах закусочної, щоб бачити зелених гадів, і тут.... понеслося.

загалом, зараз в Бікіні Боттом все в порядку. Городяни взяли свій первісний вигляд, полагодили будинку, життя увійшло в звичне русло. І все завдяки Губці Бобу. Як йому вдалося перемогти злючих монстрів-зомбі, розчарувати їх і впоратися з Лютим Планктоном, ти, дорогий друже, дізнаєшся сам, пройшовши всі рівні цієї захоплюючої гри-стрілялки про Спанч Боба.

Якщо вам не терпиться трохи побешкетувати, а підходящої компанії немає, не засмучуйтесь! Виплеснути зайву енергію і як слід розважитися вам допоможуть безкоштовні ігри стрілялки Спанч Боб для хлопчиків! Вибирайте чим зайнятися - обороняти закусочну, вчитися володіння луком, або навіть літати на військовому літаку і стріляти в літаки супротивника - все це дуже весело і для нудьги у вас не залишиться ні хвилинки!

.