Спанч Боб ігри бродилки

Здавалося б, бродити без мети і завдання – не саме веселе заняття. Однак, сміємо припустити, що мета існує завжди. Будь-яка дорога починається з одного кроку, і навіть якщо немає пункту призначення, хороша прогулянка може виявитися відмінним дозвіллям. Та й куди-небудь стежка обов'язково призведе, а вже там вас може чекати все що завгодно! Хочете спробувати? Тоді грайте в наші безкоштовні ігри Бродилки Спанч Боб і вирушайте на саму цікаву і захоплюючу прогулянку по підводному світу у вашому житті!

Ігри:

Як ми вже з'ясували, підводні жителі дуже люблять все нове. Побродити по незвіданим місць океанського дна, насолодитися його красою і, може бути, знайти на свою голову трохи веселих пригод дозволять ігри бродилки Спанч Боб. Онлайн ігри бродилки з милим Губкою Бобом і його друзями не дадуть вам нудьгувати! Морські глибини приховують безліч таємниць - дістаньтеся до них разом з улюбленими героями і ви відмінно проведете час!

Рибне покарання Спанч Боба

Прекрасним недільним ранком Спанч Боб вирішив відправитися до океану, щоб скупатися, ще не підозрюючи, які небезпеки чекають його під водою. Ах, якби він знав... Тоді напевно провів би вихідний, займаючись улюбленими справами: знову і знову обманював б сусідського кота, підміняючи його повну смакоти миску на порожню в той момент, коли кіт вмивається, а після повертав на місце, поки той сумно дивиться на небо, спостерігаючи за його біса безглуздим поглядом, повним розгубленості і здивування, повторив би трюк з молоком для іншого сусіда - біла акварель і вода творять чудеса, чи не так? Ну, і, звичайно ж, в моменти особливої нудьги кукурікав б невтомно, поки зла місіс, з будинку навпроти, шукала б псевдо півня у власному саду. Невинні, загалом-то, пустощі допомагали Спанч Бобу боротися з нудьгою, втім, він був дуже засмучений, коли виявляв, що його віддає молоко клеєм, наповнений з ранку холодильник, чомусь нині порожній, а в його саду підозріло нудно нявчить кошеня. До чого б це? - розмірковував Спанч Боб, намагаючись не зійти з розуму в мить, коли «кошеня» брав бридко високі ноти. Вже почавши здогадуватися про те, що тут щось не так, він вирішив, що відпочинок на пляжі буде цікавіше пошуків кіт... ну, так, злої місіс навпаки. Щоправда, думки про причини поганого характеру цієї жінки не покидали його ще дуже довго.

Підводний-підводний світ

Коли він дістався до океану, всі сумні думки покинули його голову - свіжий, але теплий, вітер, м'який пісок під ногами і ласкаве, яким воно тут тільки до полудня буває, сонце зробили свою справу, і Губка Боб повністю занурився в релакс. Він розстелив свій пляжний рушник на піску, зняв все зайве і склав речі в центрі рушники. Загадково озирнувшись, дістав великий тюбик клею і розлив його вміст навколо рушники, щоб той, хто зважиться поцупити щось, просто прилип до широкою дерев'яною пластині - однієї з тих, що призначені для відвідувачів пляжу. Він сказав собі, що він геній, і пішов до води.

Вода була ще досить прохолодною, але Спанч Боба це анітрохи не збентежило - він поплив у напрямку величезного буйка і раптом... хтось під водою потягнув його за ноги. Давайте пропустимо все те, що відчував і говорив (швидше кричав) Губка Боб в цей момент, оскільки виявилося, що вчителі дарма вчора його похвалили і він далеко не сама вихована губка в світі, а попереду його чекаю самі, що ні на є справжні ігри бродилки про Спанч Боба або неусвідомлене участь у черговому сезоні реаліті-шоу «Залишитися в живих».

Карма - штука серйозна

В якийсь момент він просто перестав чинити опір, зрозумівши, що це безглуздо - тащившее його чудовисько було на порядок сильніше. Якого ж було його здивування, коли він раптом опинився серед безлічі маленьких рибок, грізно дивляться на нього:

«Ось і настав той час, коли ти, Спанч Боб, повністю залежиш від нас!», - сказала невелика риба-клоун.

«Хто ви?», - в жаху виголосив Спанч Боб.

«А що, призабыл? Пам'ятається ходив ти в гості до Робіну Тейлору... Так ось, ти знаєш, ми ті самі рибки з його акваріума, яких ти викидав заради сміху на повітря, а потім знову у воду. Ті, яких ти перемешивал величезною ложкою в акваріумі, щоб створити бурю в воді, так і ті, якими ти розмахував перед носом кота, перевіряючи його реакцію. Добре, що старина Том був дуже ненажерливий, щоб бути в змозі поворухнутися після вечері, інакше... Так от, Робін врятував нас від тебе, викинувши у відкритий океан, але ми не пішли, ми чекали тебе тут».

«Що ви збираєтеся робити зі мною?» - ледь чутно запитав Губка Боб.

«Ми пограємо з тобою в одну гру - пройдеш лабіринт, потрапиш на свободу, а немає....».

«Що тоді?», - майже плачучи спитав полонений.

«Тоді будеш жити тут і служити нам. Сам ти не випливеш, знаєш, твій матеріал не стійкий до солоній воді, ти не зможеш її відштовхувати, тільки ми зможемо тобі допомогти, просто віджавши тебе - до речі, це неприємно, якщо ти пам'ятаєш, як кричав мій брат...».

Коли Спанч Боба перестали утримувати, він зрозумів, що «клоун» був прав - він і правда може лише по дну йти, а піднятися наверх ніяк. Його привели на місце випробування, де мала вирішитися його доля. Син головного в цій рибної банді, маленька риба-клоун підплив до нього й сказав тихесенько:

«Ти дурненький, мені шкода тебе - поводься так, ніби ти добра людина, спробуй бути таким і все вийде - там і подивимося, чи є в тобі добро чи ти здатен тільки на капості. І пам'ятай - у тебе немає права навіть на одну помилку, тоді потрапиш у рабство. І ще - ти повинен зробити всього три правильні кроки і будеш вільний».

Спанч Боб Ігри бродилки

Перший етап

Перед Спанч Бобом розкрився кущ водоростей і він пішов вперед, розуміючи, що вибору в нього немає. Він пошкодував, що кривдив цих риб і сміявся над ними - тепер вони посміються над ним... раптом він зрозумів, що це буде справедливо, а він був надто жорстким у своїх розвагах.

Раптом він опинився на просторій океанської галявинці, оточеній водоростями і коралами. Перед ним були три покажчика, а він повинен був вибрати, куди йти. На першому було написано «Свобода», на другому «Райське життя», а на третьому «Врятуйте рибку, вона заплуталася в мережах, кинутих рибалками». Спанч Боб не повірив своїм очам:

«Як? Так відразу свобода? Або райське життя? О ні, ймовірно, це океанський рай, згубити мене вирішили завчасно, але я не такий дурний, піду відразу на свободу, ах, будинок, милий будинок - зовсім скоро...», - він попрямував на «Свободу» з чітким намір піти і раптом зупинився, пригадуючи слова сина клоуна: «Веди себе, ніби ти добра людина». А десь поруч гине риб'ячий дитинча...

Годину, рівно годину вони сидів перед покажчиками і з тугою в душі вирішив, що хай буде, що буде - він зобов'язаний врятувати малюка, після чого Спанч Боб відправився в його напрямку. Там і правда була маленька рибка, яка кидалася в мережах, ще більше плутаючись у них, причому металася з останніх сил - вона дуже втомилася. Губка Боб витягнув її з полону, вислухав подяки і сумний пішов далі.

Другий етап - свобода чи свобода?

Він сам не помітив, як опинився на галявині, подібної колишньою і знову перед ним були три таблички: «Свобода», «Свобода» і солідна табличка з написом «Благодійна організація - по крупинці збирається чиєсь щастя».

Вперше Спанч Боб практично впав у ступор.

«Чому є аж два шляхи на волю? Який вибрати?», - про третій табличці він навіть не думав.

На цьому етапі він провів три години, розмірковуючи про правильному шляху. Знову згадавши маленького клоуна, він раптом встав і впевнено пішов в благодійну організацію - там мають потребу в ньому і тільки добрі справи виведуть його на свободу, нарешті, він зрозумів це.

Там його чекали вже давно, а заодно і нескінченна праця на благо стражденних риб. Але йому в цей час було так легко, що добу він протрудився невтомно і лише потім присів на камінь, щоб відпочити, наче в ньому батарейка сіла. Він зробив стільки, скільки натовп риб-волонтерів роблять за місяць, і був щасливий.

Правда, тепер він вже зовсім не знав, чого чекати від третього кроку. Йому було страшно, він був знесилений.

Благочестивий вибір Спанч Боба

Спанч Боб знову побачив таблички і заридав: «Райське життя під водою» і «Працю заради бідних риб» - ось, що його чекало тут. Тепер він подумав, що десь помилився або марно повірив маленькому клоуну. Вибір він зробив швидко - раз вже він заслужив таке, значить, буде допомагати тим, кого ображав. Він вибрав другу табличку і пішов назустріч долі, як раптом його підхопила зграя риб, у воді були чутні гучні хлопки - так дивно звучали оплески, він зрозумів, вони несли його наверх до суші.

Вони стримали слово і відпустили його, а він... виповз з води, ледве встояв на ногах і пішов до своїх речей - вони були на місці. І тут він влип - без жартів, він забув про свою вигадку з клеєм, який за цей час став дуже в'язким і міцно тримав його ступні.

«Геній, як же! Ідіот!», - сказав собі Губка Боб і відчув чиюсь руку на своєму плечі. Про жах! Це була зла місіс з будинку навпроти.

«Ну що? Покукарекаем?», - з посмішкою запитала вона.

Не те, щоб Спанч Боб став зразковою губкою, це навряд чи... але до океану більше не ходив та фаршированої риби волів м'ясо.

І це тільки один з варіантів того, як можна чудово розважитися і в які модифікації можна потрапити, якщо не сидіти на одному місці, а відправитися хоча б невелику подорож з вірними друзями. Якщо ви хочете самі взяти участь у таких пригодах наші ігри бродилки Спанч Боб для хлопчиків це як раз те, що вам потрібно!

.