Спанч Боб ігри бійки

Може бути, бійки і не самий цивілізований спосіб вирішення проблем, однак іноді без рукопашного поєдинку просто не обійтися. А у дітей такі ситуації виникають дуже часто. Всі мешканці Бікіні Боттом в душі справжні діти, а тому їм теж постійно хочеться з'ясувати, хто ж правий з допомогою кулаків. Спанч Боб ігри бійки дозволять вам прийняти участь у веселих бійках на морському дні!

Ігри:

Веселощі і відмінний настрій панують в Бікіні Боттом, підводні мешканці радіють життю і влаштовують різні забави. Однак, деяким ізгоям не подобається, коли всі щасливі. Наприклад, злісний Планктон постійно норовить зробити яку-небудь гидоту. На жаль, по-хорошому умовити його схаменутися неможливо. Спанч Боб ігри бійки пропонують вам допомогти Губці Бобу, Патріку, Сенді і іншим битися з противним Планктоном і його творіннями! Здолавши всіх лиходіїв в онлайн іграх бійках Спанч Боб і відновите справедливість, мир і спокойстве на морському дні! Звичайно, це буде непросто, але, ми впевнені, у поєдинках вам немає рівних, тому благополуччя океанських мешканців в надійних руках!

Несподівані аналогії

Щоб досягти успіху в бійках, потрібно гарненько вивчити особливості всіх бійців, наявних у вашому розпорядженні, щоб грамотно використовувати всі їх гідності і недоліки. Але звичне опис навичок - занадто нудно для Губки Боба і друзів, тому будемо проводити аналогії з бійцями знаменитої «Смертельною Битви». Так наочніше і смішніше!

Спанч Боб - Лю Кан

Два найзнаменитіших персонажа відомих франшиз, вони як не можна краще підходять для порівняння. Губка в квадратних штанях незважаючи на зовнішню несхожість з китайським майстром кунг-фу насправді має з ним багато спільних рис. Обидва бійці володіють відмінною технікою і вибуховим характером, що дозволяє їм здобувати впевнені перемоги в стрімких технічних поєдинках.

Патрік - Джакс

Потужний, злегка повільний і неповороткий, але володіє нищівним ударом Патрік - прямий аналог Джакса з Мортал Комбат. Не варто розраховувати побачити неймовірні прийоми, більше схожі на акробатичні трюки у виконанні цього бійця. Проте в образу себе не дасть. Його техніка боксу бездоганна, і вже якщо вам не пощастить потрапити під роздачу - мало не здасться.

Сенді Чікс - Соня Блейд

Аналогія очевидна! Не поступаються ні в чому чоловікам, ці бійці жіночої статі ніколи не будуть легкою здобиччю для інших учасників поєдинку. Армійський вишкіл (а, може бути, і школа спецслужб) дає про себе знати - відмінно поставлений удар, спритність, швидкість і кілька секретних прийомів в арсеналі роблять Сенді і Соню (навіть їхні імена починаються з однієї літери!) дійсно відмінним вибором для хорошої бійки.

Спанч Боб Ігри бійки

Сквідвард - Рептилія

Ці зелені слизькі створення наводять жах і тугу одним лише своїм виглядом. Довгі м'які кінцівки справляють враження нешкідливих, але насправді такими зовсім не є. Виключно небезпечні суперники, не знають жалості. Як несподіваного прийому в бою можуть изрыгнуть потік отруйної рідини, гострий і дезориентирующей опонента.

Містер Крабс - Кэно

Брутальні бійці, не відають моральних принципів і перепон на шляху до перемоги. Крабса цьому навчили суворі умови бізнесу в Бікіні Боттом, порівняно з якими навіть лихі дев'яності можуть здатися казкою для дітей. А Кэно став безжалісним вбивцею завдяки своєї нелегкої долі, яка виділила на його частку чимало жорстоких випробувань!

Ось такі серйозні хлопці готові стати на бій проти підступних створінь Планктону, цього Шао Кана підводного світу. Здолавши їх всіх в смертельній битві на морському дні!

Що ж робити, якщо вам стало нудно і хочеться нових печатлений, азарту та небезпечних пригод? Грати в онлайн ігри бійки Спанч Боб безкоштовно! Губка Боб і його друзі завжди сміливо виходять назустріч небезпеці - допоможіть їм в їх боротьбі і купа позитивних емоцій вам забезпечена!

.