Ігри » Ігри про коней » Скачки на конях

  Коні незрівнянно красиві тварини! Вони викликають захоплення своєю грацією, силою і міццю. І якщо з самого дитинства ці чудові тварини приводять тебе в захват, тоді ігри Скачки на конях обов'язково захоплять і порадують і тебе, і всіх любителів кінного спорту.

  Спорт, який вчить любити

  Ти часто буваєш на іподромі і мрієш приручити це потужне і дивовижне тварина. І якщо від кінського галопу на треку у тебе перехоплює подих, тоді не варто зволікати, адже наші ігри про коней і стрибки - це чудовий симулятор, який намальований у реалістичною 3д графіку, тому ти можеш почати тренування прямо зараз. Кінний спорт - це не просто регулярне фізичне навантаження, але й прекрасний спосіб виховати в юному наїзнику сильну і всебічно розвинену особистість. Успішна їзда неможлива без чуйного взаємодії тварини та жокея. Тому ти повинен заслужити довіру коні. Говорячи в цілому, вірність і відданість цих гордих і чуйних тварин дуже сильно залежить від того, як їх об'їжджали і тренували. Правильно объезженная кінь буде слухняною з поваги до наїзникові, а не тому, що відчуває страх. Ігри про справжні скачки на конях дозволять тобі познайомитися з цим чудовим видом спорту ближче і, можливо, навіть закохатися в верхову їзду.

  Не просто гра, а віртуальна тренування

  Онлайн скачки на конях - це не просто забавна іграшка, а реалістичний симулятор віртуальної реальності, який «зацінять» любителі верхової їзди. Адже для того, щоб стати вправним вершником одного лише бажання замало, потрібні наполегливі тренування, відмінна екіпірування і хороший кінь. У цій грі ти відчуєш себе майстром кінного спорту і зможеш не тільки здійснювати базові тренування, але і брати участь в чемпіонатах світу з кінного спорту. Правда для цього доведеться добре попрацювати і виробити навички професійного жокея: навчитися відчувати кінь і правильно керувати твариною. Перемога в змаганнях завжди дається нелегко, але він того вартий докладених зусиль. Дерзай і вигравай!

  .

  Похожі ігри:

 • Барбі на конях
  Барбі на конях
  Барбі - чудова наїзниця і регулярно тренується, так як мріє стати жокеєм і брати участь у
 • Скачки на конях 3
  Скачки на конях 3
  З допомогою гри Скачки на конях 3 ти ближче познайомишся з цими прекрасними тваринами.
 • Барбі бродилки на конях
  Барбі бродилки на конях
  Барбі дуже любить тварин, особливо коней. Вона чудова наїзниця і регулярно тренується, так як мріє
 • Скачки на конях 2
  Скачки на конях 2
  Ігри Скачки на конях 2 - не що інше, як подолання досить важкою смуги перешкод.
 • Їзда на конях
  Їзда на конях
  Ігри Їзда на конях - це азартні і динамічні розваги, в яких ти поринеш у світ справжніх перегонів.
 • Катання на конях
  Катання на конях
  Ігри Катання на конях допоможуть тобі навчитися управляти цими потужними і примхливими тваринами.
 • Дізнайся свій спорт
  Дізнайся свій спорт
  У цій грі пропонується дізнатися, яким видом спорту тобі варто зайнятися.
 • Перегони на конях
  Перегони на конях
  Любиш коней і мрієш стати справжнім наїзником? Оціни, на що ти здатний, разом з грою Гонки на
 • Коментарі: