Ігри » Ігри Поні » Поні Вілі

  Сьогодні у тебе є чудова можливість не тільки здійснити захоплюючу подорож у казковий світ поні, але і змінити його! Ігри Поні Вілі - це справжній рай для безмежного творчості та польоту фантазії. Яким ти бачиш казковий світ Эквестрии? Що в ньому хотілося б змінити або доповнити? Всі свої найсміливіші ідеї ти зможеш втілити в життя за допомогою цієї захоплюючої гри про чарівних Поні Вілі.

  Що нам коштує будинок побудувати

  На перший погляд, що тут складного - переробити Эквестрию, а можливо, не просто переробити - створити свій новий світ поні! Однак, не все так просто! Тут тобі доведеться проявити одночасно і фантазію, і відмінний смак, і раціональність. Чому так багато? Тому що результат повинен вражати своєю оригінальністю, красою і функціональністю одночасно! Адже чарівним поні та іншим казковим героям доведеться жити у твоєму новому унікальному світі. Тому підійти до цього питання потрібно з великою відповідальністю. Намагайся дотримуватися баланс! Іграшка Поні Вілі надасть тобі справжній простір для безмежного творчості та розваг.

  Суть гри

  Гра про перетворення світу Поні Вілі - це приголомшлива можливість знову опинитися у компанії улюблених героїв і перенестися в казковий світ мультяшних конячок. Ти побуваєш у відомому місті Понивиль, зможеш збирати яблука з Эпплджек, мріяти з Рарити, веселитися з Веселкою, а також просто піклуватися про своїх казкових друзів. Багате ігрове меню, порадує різноманітністю опцій: тепер ти зможеш видозмінювати не тільки чарівних конячок, але і саму Эквестрию! Хіба це не диво? Тепер ти можеш самостійно творити історію: придумувати сюжет, вибирати локацію, кардинально видозмінювати персонажів і навколишнє середовище. Це багатофункціональна іграшка дозволить тобі створити для поні новий світ. Головне - творчий підхід і політ думки! Всім, кому фантазія не дає всидіти на місці і постійно змушує вигадувати щось нове, обов'язково сподобаються яскраві ігри про Поні Вили! Створи свій ідеальний світ, в якому пануватимуть лише добро та любов.

  .

  Похожі ігри:

 • Поні вілі 2
  Поні вілі 2
  Ігри Поні вілі 2 познайомлять тебе з незвичайними і небезпечними пригодами маленької конячки.
 • Створи свою поні 3
  Створи свою поні 3
  Гра Створи поні 3 - це прекрасна можливість пофантазувати і створити свою власну унікальну конячку.
 • Поні віллі
  Поні віллі
  Під час гри Поні віллі ти зможеш відчути себе в ролі творця цього цікавого мультфільму, а якщо
 • Поні вінкс
  Поні вінкс
  Ігри Поні Винкс - це казковий світ, в якому живуть прекрасні феї і їх милі доброзичливі конячки.
 • Створи свою поні 5
  Створи свою поні 5
  Гра Створи свою поні 5 - це нова розширена версія популярної іграшки по перетворенню чарівних
 • Поні онлайн
  Поні онлайн
  Яскраві і захоплюючі онлайн ігри Поні - справжній подарунок всім любителям мультсеріалу «Дружба -
 • Поні мультик
  Поні мультик
  Всім, кому енергія не дає всидіти на місці і постійно змушує вигадувати щось нове, обов'язково
 • Дівчатка з Эквестерии 2
  Дівчатка з Эквестерии 2
  Ігри Дівчинки з Эквестрии 2 подарують тобі чудову можливість поринути в світ чарівництва, в якому
 • Коментарі: