Зомбі на двох

Зомбі апокаліпсис не пощадить нікого. Щоб дістатися до безпечного місця і вижити доведеться як слід постаратися. Пробиватися через натовп, спраглі людського м'яса набагато веселіше з ким-небудь за компанію. Та й шансів на успіх у такому разі куди більше. Суворий світ, де на кожному кроці підстерігає небезпека, де вірний дробовик і вірний товариш значать набагато більше, ніж престижна робота і модні шмотки, чекає вас в наших іграх про зомбі на двох.

Ігри:

З ожилими мерцями жарти погані - варто зазіватися, як вони задавлять вас масою і ваші мізки стануть ласощами для ходячих трупів! Справжні професіонали з битв з мертвяки поодинці не ходять. Зомбі на двох класне розвага для всіх, хто любить знищувати нечисть разом з друзями! Розберіться з ордами зомбі в наших безкоштовних онлайн ігри на двох для хлопчиків! Грати в них одне задоволення завдяки крутий графіку і захоплюючому сюжету! Проти двох відважних бійців будь орди зомбі безсилі. Вибирайте собі надійного напарника, запасайтеся потужним зброєю і звільните світ від цієї агресивної біомаси.

Засоби знищення зомбі

Недарма серед всіх ігор про зомбі осібно стоять ті з них, які призначені для двох гравців. Роль героя-одинака вже випробувана кожним любителем комп'ютерних розваг. А ось фахівців у спільних діях, які відкривають абсолютно нові можливості, не так багато.

Одним з важливих аспектів у будь-якому віртуальному світі, де потрібно знищувати живу (і не дуже живу!) силу ворога, є підбір зброї. При вмілому використанні цей навик може принести чимало користі. Знову ж таки, у випадку, коли вам належить прориватися до мети, залишаючи на своєму шляху гори трупів поодинці, все набагато простіше. Вибирайте, що вам по душі - автомат, пістолет, снайперська гвинтівка або гострий меч і користуйтеся цим з максимальною ефективністю - ось і весь секрет успіху. У разі ж, коли ви дієте спільно з напарником, правильно підібраний арсенал зможе серйозно полегшити ваше життя.

Як ви розумієте, універсальних озброєння не існує, тому, коли ви один - доводиться зосередитися або на ближньому або дальньому бою, вибирати між вражаючою силою і скорострільністю. Але коли поруч з вами бойовий товариш ця проблема вирішується сама по собі! Просто озбройтеся снайперською гвинтівкою і отстреливайте найбільш небезпечних мертвяків на дальніх рубежах. Ну а якщо на вашу безпеку зазіхне якась швидка і спритна дрібна воскресла агресивна тварина, начебто зомбі-пса, його швидко повбиває вдруге автоматна черга, випущена вашим «другим пілотом». Таким чином разом ви стаєте потужною бойовою одиницею, якій не страшний ніякий зомбі-противник!

Які ще цікаві збройові комбінації максимально ефективні проти зомбі? Ну, наприклад, дробовик і вогнемет! Як відомо, зомбі здатні абсолютно не звертати уваги на такі дрібниці, як те, що 100% їх поверхні охоплені полум'ям. Навіть у такому зовсім не приємне положенні вони наполегливо рухаються до своєї мети. Тут-то і скаже своє слово вірний дробовик. Зупиняє дію у пострілу з сучасного бойового дробовика величезне, так і шанс позбавити ожилий труп якоїсь кінцівки при використанні такої зброї вельми високі. Таким чином, знерухомлений і воспламененный зомбі не буде представляти ніякої небезпеки і спокійно догорить дотла де-небудь у куточку.

Зомбі на двох

Зі зброєю ближнього бою не все так просто. Звичайно, одним помахом гострим як бритва катани або весело жужжащей в передчутті кривавої різанини бензопили можна пошматувати на шашлик відразу кілька туш. Однак, щоб застосовувати такі екзотичні засоби ураження потрібно володіти неабиякою холоднокровністю і, головне, відточеними навичками роботи з інструментом. Один промах - і смердячі лапи дотягнуться до вас, не залишаючи шансів на виживання. Та й зачепити в азарті бою свого напарника лезом - простіше простого. Тому не женіться за новими відчуттями - беріть в руки вірний вогнестріл і рознесені мертвяків в пух і прах!

Тепер-то ви і ваш напарник готові до цієї кривавої бійні, головний приз в якій - життя! Вибирайте гру Зомбі на двох і вирушайте в покинуті міста, уражені небезпечним вірусом, що перетворює людей в ходячі трупи і пробийте собі шлях до свободи!

.