Ігри Том і Джеррі на двох

Кіт і мишеня постійно намагаються дошкулити один одному, але, думається, якщо один з них зникне, то інший буде дуже по ньому нудьгувати. Ігри Том і Джеррі – ідеально підходять для двох гравців, адже в них можна керувати двома головними героями, такими різними і постійно змагаються у спритності, кмітливості та швидкості, що робить гри про них динамічними, цікавими і дуже захоплюючими!  

Ігри:

Том і Джеррі улюблені герої безлічі дітей по всьому світу. Їх протистояння породжує величезна кількість забавних історій, за якими так приємно спостерігати. Ігри Том і Джеррі на двох дозволять вам взяти участь в пригодах кота і мишеняти або створити власні історії про них! Ви і ваші друзі повеселіться від душі разом з безкоштовними онлайн іграми Том і Джеррі на двох! Смішні погоні, хитромудрі пастки, інтриги і витончені пастки - все це чекає вас тут!

Два героя

Том і Джеррі як не можна краще підходять в якості героїв для ігор на двох. По-перше, вони постійно активно взаємодіють один з одним, та ще й роблять це виключно винахідливо, видовищно і цікаво. Звичайно, така модель відносин між героями піде на користь будь-якій грі для хлопчиків! Змагальний момент завжди приносить додатковий азарт і занурення в ігровий процес. По-друге, в переважній більшості випадків для створення цікавої сюжетної лінії, наповненої активними діями і видовищними протистояннями потрібна велика кількість різноманітних персонажів. Але тільки не тут! Тут всього два головних героя можуть наповнити екшном кожну мить і захопити глядачів так, що іншим навіть і не снилося. Чому ж Том і Джеррі складають таке виключення з усіх правил? Давайте спробуємо зрозуміти, дізнавшись їх трохи краще!

Ігри Том і Джеррі на двох

Кіт Том

Ім'я «Кіт Том» походить від англійського «tomcat», загальної назви всіх котів, щоб відрізняти їх від кішок. Він майже ніколи не говорить, за винятком буквально пари мультиків. В основному він видає нечленороздільні крики в моменти, коли відчуває страх або біль. Незважаючи на закони природи, він рідко намагається з'їсти мишеняти, а в основному намагається завдати йому шкоди або просто змагається з ним. Однак, іноді Том і Джеррі непогано ладять.

Характер Тома сильно змінювався від року до року, особливо сильні зміни він зазнав після виходу перших епізодів. У дебютних серіях мультфільму, він пересувався виключно на чотирьох лапах і було видно, що його інтелект був на рівні типового кота. З часом, однак, він повністю перейшов на ходіння на двох лапах і став здатний на властиве тільки людині логічне мислення і відповідні дії. Як і всі мультиплікаційні персонажі, Тому має виняткову гнучкість і пластичність свого тіла, здатного витримувати неймовірні пошкодження і моментально відновлюватися від самих страшних ран.

Мишеня Джері

Ім'я цього персонажа придумав художник компанії Метро Голдвін Майерс Джон Карр, він же і запропонував стало знаменитим назва «Том і Джеррі». Джеррі - коричнева домашня миша, яка є постійним об'єктом полювання Тома. Однак, взаємовідносини цих герояв виходять далеко за рамки типової моделі «мисливець і жертва». Джеррі, замість того, щоб бути страждає від нападок жертвою хижака, майже завжди виявляється в більш вигідному становищі, ніж його переслідувач. Ханна і Барбера вважають Тома і Джеррі «заклятими друзями», чиє протистояння насправді приховує під собою справжню дружбу і повагу один до одного.

Якщо ви хочете не просто уважно стежити за пригодами улюблених героїв - постійно будують один одному козні кота і мишеняти, то ви потрапили прямо за адресою. Ми зібрали найкращі іграшки про цих знаменитих шкодливих тварин! Грати в ігри Том і Джеррі на двох - одне задоволення! Вони яскраві, веселі, захоплюючі і дуже цікаві!

.