Зомбі ігри гонки

По безлюдній вулиці проноситься на величезній швидкості машина і збиває вийшла на дорогу з простягнутими вперед руками істота. Не зупиняючись, автомобіль зникає у темряві. Це зовсім не сюжет для випуску програми «Дорожній патруль», а звичайна картина для ігор гонок з зомбі. Небезпеки в світі, наповненому ожилими трупами, підстерігають за кожним поворотом, а патронів на всіх не напасешся, тому і доводиться винищувати зомбі з допомогою коліс свого автомобіля.  

Ігри:

Що робити якщо вас занесло в похмурий зруйноване місто, яке кишить зловісними ходячими мерцями, так і норовящими поласувати людинятинкою? Звичайно, постаратися забратися звідти якомога швидше і по дорозі знищити якомога більше нежиті. Зомбі гри гонки відмінна розвага для всіх любителів гострих відчуттів, які хочуть промайнути по вулицях мертвого міста кривавим ураганом! Зомбі будуть перегороджувати дорогу автомобілю незчисленними полчищами, так що гонка перетвориться на справжню битву за виживання! Ці безкоштовні онлайн ігри для хлопчиків захоплюють з першої хвилини і дарують ні з чим не порівнянний драйв. І найголовніше вони зовсім не пропагують жорстокість, адже всі, кому належить опинитися у вас під колесами, коли ви будете грати зомбі гонки, вже один раз померли.

Всі гонки мають свою специфіку і ці теж не виняток. Для того щоб досягти успіху в смертельних для зомбі заїздах, потрібно врахувати особливості майбутнього заходу. Для початку радимо розібратися в поставленому завданні. Іноді потрібно просто скоріше зникнути з окупованого мертвяки міста - в такому випадку машину краще вибирати міцну, але в першу чергу швидку, щоб подолати всі покинуті людьми вулиці і не дати зомбі встигнути скоординувати свої зусилля щодо запобігання вашого втечі. Знищувати ходячі трупи в такому випадку краще з вогнепальної зброї, а машину берегти - адже її головна місія - вивезти вас з небезпечного місця. А ось якщо у грі вам потрібно зачистити місцевість від зомбі-зарази то варто звернути свою увагу на потужні укріплення автомобілі. Наприклад, джипи з великими колесами просто ідеально створені для знищення нежиті.

зомбі Ігри гонки

Тут уже не треба відволікатися на вогнепальну зброю - його можна використовувати тільки в якості допоміжного інструменту, а основну масу зомбі просто тиснути. Тим більше, що жваві темною магією трупи вже не турбуються про цілісність своїх внутрішніх органів, так вони і неважливі для них, так що навіть точне попадання кулі в серце або очей можуть не зупинити нетверду ходу підгнилого поглинача мізків. Зомбі, буває, зберігають можливість пересуватися і атакувати навіть залишившись без кінцівок. Зате роздавлений зомбі гарантовано не завдасть вам відчутної шкоди і швидше за все помре вже вдруге, залишившись лежати на асфальті безпорадною купою перемеленої плоті.

Ці небезпечні заїзди створені спеціально для тих, кому звичайні проходження трас на швидкісних машинах набридли. Озброїтеся міцним автомобілем, здатним витримати зіткнення з сотнями мертвих тіл і пориньте в світ небезпечних пригод з кращими іграми Зомбі Гонки на цій сторінці!

.