Ігри гонки на тракторах

Трактори та інша спеціальна техніка зазвичай застосовуються тільки за своїм прямим призначенням, наприклад, для орання полів або копання ям і траншей. Погодьтеся, це неймовірно несправедливо – застосовувати такі потужні і незвичайні машини в таких нудних цілях. Набагато крутіше влаштувати на них гонки! І якщо не в реальному житті, то хоча б в іграх. Дивитися на такі змагання весело, а ще веселіше в них участь!

Ігри:

Ось що значить росте з кожним днем популярність автоспорту накладена на велику кількість вільного часу - стали з'являтися не тільки заїзди на спеціально призначених для цього гоночних автомобілях і навіть не на цілком собі цивільних спортивних купе або хетчбеках - в моду входить сільськогосподарська техніка! Ігри гонки на тракторах - відмінне розвеселу розвага! Затюнингуйте свій трактор і покажіть механізаторам з сусіднього села, хто перший хлопець на селі! Біжіть по полях, лісах і сільським дорогам! Звичайно, не варто чекати від цієї техніки жвавості суперкара, але зате їх прохідність і тяга дають можливість влаштувати змагання в будь бруду, що надає їм особливий колорит і привабливість.

Трактор, або, наприклад, екскаватор - це зовсім не те ж саме, що звичний нам автомобіль, який ми водимо кожен день. Це зовсім інший агрегат, який вимагає уважного ставлення і величезного досвіду. Навіть просто їздити на тракторі - вже непросте завдання, а щоб брати участь в гонках на сільськогосподарській техніці - треба ми цим запеклим комбайнером. Без практики можна легко перекинутися або просто не використовувати всі ресурси потужного двигуна. Розуміння того, як правильно водити ці машини буде корисно і тоді, коли ви будете грати в безкоштовні онлайн гонки на тракторах для хлопчиків. Давайте подивимося якими особливостями володіє техніка, на якій вам належить ганятися в іграх на цій сторінці та що варто очікувати від самих перегонів.

Особливості гонок на тракторах

Для початку потрібно розібратися - на якому тракторі ви збираєтеся ганяти. Існують сільськогосподарські трактори - це самий звичний нам вид тракторів, промислові трактори, які ми зазвичай бачимо з вже встановленими на них додатковим обладнанням та трактори військові. Найчастіше заїзди проводяться саме на сільськогосподарських тракторах, так як промислові в силу специфіки виконуваних завдань змушені, як правило, працювати на одному місці і рідко пристосовані до хоч скільки-то швидкому пересуванню. Від сільськогосподарських тракторів - навпаки іноді потрібно якраз досить таки швидкісне пересування і тому вони представляють собою відмінний плацдарм для тюнінгу та побудови змагального боліда. Для того, щоб забезпечити належну безпеку, кабіну трактора оснащують додатково рамами і ременями безпеки. Як правило, коробка передач і підвіска звичайних просапних тракторів вже відповідає завданням, тому залишається приділити увагу також і розфарбовування кузова, щоб з нудного сільгосп пристрою зробити страхітливого монстра і навести під час гонки страх на суперників.

Ігри гонки на тракторах

Що стосується специфіки управління трактором, то тут під увагу потрібно в першу чергу взяти зовсім інше розташування центру ваги у такої машини, яка не дозволяє пілоту увійти в поворот на високій швидкості. Коробка передач і двигун з підвищеним числом обертів теж змушують дещо скоригувати манеру їзди для того, щоб відповідати їх технічним особливостям.

Ігри гонки на тракторах - це захоплююча пригода, вони не залишать нікого байдужим. Ми назбирали найкращі з них на цій сторінці та пропонуємо вам пограти в них абсолютно безкоштовно! Відчуйте себе справжнім трактористом!

.