Ігри гонки Лего

Бути гонщиком це дуже круто, можна кататися на самих прикольних машинках і обганяти будь-якого навіть у звичайному житті завдяки своїм професійним умінням. Але не менш круто бути і конструктором і вирішувати найскладніші технічні завдання щоб привести свою команду до перемоги!

Ігри:

Конструктори - чудова забава, до того ж розвиває різноманітні здібності. Але іноді після того, як закінчено поточний проект, стає нудно і грати зі свежеразработанной моделлю вже не хочеться. Ігри гонки лего дозволяють як слід розважитися з самими незвичайними машинками, зробленими з деталей вашого улюбленого конструктора! Ганяйте на своїх творіннях і доведіть, що ваша тачка - найкраща! Веселі заїзди на саморобних машинах - класне розвага для всіх!

Всі знають, як влаштовані автомобілі. На перший погляд все просто - кузов, колеса, двигун. Однак, навіть у цивільному автомобілебудуванні існує величезна купа нюансів. Що вже говорити про гоночних машинах, над якими працюють кращі уми світу, що володіють величезним досвідом в цій області. Успіхи професійних команд - це завжди зростання продажів машин, розрахованих на широкого споживача, ось чому чимало сил кидають виробники на це складний напрямок. Однак, сконструювати свій гоночний автомобіль може кожен! Для цього достатньо купити конструктор Лего, який відкриває перед вами неосяжний простір для творчості.

Ігри гонки Лего

Ігри гонки з машинками власної збірки значно веселіше, ніж прості заїзди на звичних всім феррарі або порше. Тепер ви самі вирішуєте якого радіуса колеса ставити на свій болід, куди змістити центр його маси, як розташувати антикрила для ідеальної аеродинаміки і куди посадити пілота. Успіх всієї гонки - це внесок і гонщиків і конструкторів. Тепер ви можете виконувати обидві ролі і не ділити ні з ким радість від перемоги!

Гонки - це завжди весело й прикольно, а гонки лего - це ще веселіше! Коли об'єднуються дві ваших улюблених гри - задоволення виходить на зовсім новий рівень! Запаморочливі тачки і оригінальні траси - запорука відмінного відпочинку.

.