Ігри гонки на виживання

Що крутіше, ніж швидкісні заїзди по звивистих трасах з крутими поворотами? Тільки перегони на виживання, в яких можна розстріляти машину суперника з кулемета або рознести її на шматки за допомогою шипів та лез! Кращі з ігор цього жанру перенесуть вас в захоплюючий світ суворих змагань на трасах, повних жорстоких і нещадних суперників, де можна розраховувати тільки на себе і свою вірну броньовану тачку.

Ігри:

Не у всіх змаганнях важлива швидкість і керованість вашого автомобіля. Іноді, коли головна мета просто вижити, куди важливішими стають міцний кузов і багатий арсенал різноманітних вогневих засобів, встановлених на машині. Ігри гонки на виживання подарують вам божевільне веселощі і драйв від знищення супротивника за допомогою ураганних черг з бортового зброї або потужних таранных атак! Покажіть всім, хто король на бойовий арені в захоплюючих перегонах на виживання! Небезпечні битви на машинах не залишать нікого байдужим.

Шалена енергія і азарт, якою наповнена кожна хвилина, проведена в автомобільному бою, вже подарувала цим змагань масу шанувальників. Долучайтесь і ви в ряди безстрашних гонщиків, які ризикують життям в екстремальних умовах! Як справжні герої, вони знову і знову виходять на поле битв і викладаються по повній програмі, адже їх мета - виживання!

Щоб стати одним з ветеранів арени, і навіть щоб просто пережити перший свій заїзд, вам необхідно володіти досвідом, холоднокровністю, а, головне, великою кількістю важливих для любителя небезпечних гонок навичок. Серед них не на останньому місці стоїть розсудливість і вміння ретельно аналізувати ситуацію. Найлегше лізти напролом, але не завжди це приносить плоди, а ось небезпек така манера поведінки несе за собою дуже багато. Набагато цікавіше, та й плідніше, вибрати хитромудру стратегію і дотримуватися її.

Ігри гонки на виживання

Не варто кидатися в бій стрімголов, проявіть розважливість - ваші суперники, одержимі жагою руйнувань і атакуючі все, що знаходиться поруч з ними, можуть просто знищити самі себе, а вам потім залишиться тільки добити тих, що вижили, що залишилися, з невеликою кількістю патронів і вже неабияк пошкодженим захисним спорядженням автомобіля.

Треба зауважити, що незважаючи на уявну кровожерливість і агресивність цих ігор, вони зовсім не пропагують жорстокість, а навпаки служать відмінним джерелом виходу негативної енергії, допомагають розслабитися і підняти настрій, що виключно позитивним чином позначається на стосунках у реальному житті.

Броня перевірена, кулемети заряджені, настрій бойовий! Тоді саме час виходити на повну небезпек і адреналіну гоночну арену. Відірвіться на повну котушку разом з кращими іграми Гонки на виживання, які ми зібрали на цій сторінці!

.