Ігри гонки на вантажівках

Потужним двигуном володіють не тільки гоночні боліди, але і тягачі. У випадку, коли на них немає причепа, ці робочі конячки можуть розвивати просто величезні швидкості. Додайте сюди фанатичну відданість всіх водіїв далекобійників своєму шоферскому ремесла і стане зрозуміло, чому гонки на вантажівках останнім часом завоювали величезну популярність у всьому світі. Ігри відмінно передають азартну атмосферу цих видовищних заїздів і пропонують вам відчути себе за кермом багатотонної машини, яка вписується в повороти не гірше ралійних легковиків.  

Ігри:

Якщо вам набридли швидкісні боліди, а заїзди на розкішних Феррарі і Порше не приносять колишньої драйву, значить, саме час спробувати що-небудь новеньке. Вам обов'язково сподобаються ігри гонки на вантажівках - управління мчить по треку багатотонним тягачем, потужність якого доходить до тисячі кінських сил, принесе ні з чим не порівнянне задоволення! Величезні гарчали двигуни гоночних вантажівок не залишать нікого байдужим, тому такі ігри стануть відмінним джерелом адреналіну для любителів швидкісних змагань! Позбавляйтеся від причепа і прямуйте на трек, до перемог і слави!

Рено, Сканія, Петербилт, Мерседес, Камаз, Вольво - ці виробники стали справжніми лідерами в галузі вантажного машинобудування. З їх конвеєрів сходять кращі робочі агрегати, які, до того ж, регулярно стають переможцями гоночних змагань.

Загляньте на будь-який трек для вантажівок і ви виявите в учасників змагань тягачі саме цих фірм. Особливо радісно, що наш російський Камаз не тільки виглядає на гідному рівні поряд з продукцією провідних світових автовиробників, а часто перевершує їх настільки, що просто не залишає їм жодних шансів на успіх! Кращі з цих гоночних гігантів ви побачите в безкоштовні онлайн ігри Гонки на Вантажівках на цій сторінці.

Різновиди перегонів на вантажівках

З зростанням популярності таких гонок, стали з'являтися й численні їх різновиди. Почалося все, звичайно, з шосейно-кільцевих заїздів на тягачах. Неважко здогадатися, що перші з них відбулися в США. Причиною цього стало те, що завдяки розгалуженій мережі автомобільних доріг відмінної якості, в США дуже поширені вантажоперевезення з допомогою багатотонних автопоїздів, очолюваних потужними тягачами. Далекобійники - це окремий стан в американському суспільстві, зі своєю культурою та особливостями. Вони дійсно віддані своїй справі і закохані в свої потужні (і дуже красиві!) вантажівки. Разом з величезною любов'ю решті частини американського суспільства до різноманітних видовищ і шоу це і стало причиною зародження таких перегонів в Америці.

Ще одним відомим змаганням для вантажних автомобілів є ралі Дакар. У цьому міжконтинентальному ралі беруть участь транспортні засоби різних класів, в тому числі і вантажівки. В останні роки незмінним переможцем у вантажному сегменті стає команда заводу КамАЗ, яка виступає на спеціально обладнаних автомобілях власного виробництва. Прекрасні технічні характеристики автомобілів та високий професіоналізм гоночних екіпажів незмінно приносять успіх нашій команді в цьому престижному міжнародному ралі. В останні роки гонка проходить у Південній Америці і маршрут пролягає територіями таких країн, як Аргентина, Перу і Чилі. Загальна протяжність всіх етапів складає понад 8 тисяч кілометрів.

Ігри гонки на вантажівках

Менш відомими є такі змагання як трофі-рейди і перегони на витривалість на вантажівках. Вони приваблюють тих, кому подобається суворий світ великих автомобілів з потужними двигунами і суворі умови, у яких проводяться змагання.

Особливості перегонів на вантажівках

В гонках на вантажівках є маса своїх особливостей, які потрібно приймати до уваги для того, щоб показувати хороші результати. Звичайно, спеціально сконструйовані для гонок боліди ретельно прораховані кращими інженерами і обкатані професійними екіпажами. А ось звичайні цивільні вантажівки, які беруть участь у перегонах не рідше, а іноді навіть частіше спеціальних, змушують дуже уважно ставитися до всіх технічним тонкощам великих важких машин. Двигун, який сконструйований для великої тяги, а не швидкого набору швидкості, нестандартно розташований центр ваги, велика маса і велика кількість осей з колесами вимагають від пілота вантажного боліда граничної уважності і величезного досвіду.

На цій сторінці ми зібрали для вас найкращі ігри гонки на вантажівках для того щоб ви змогли випробувати всі неповторні відчуття від водіння величезних потужних тягачів з цим гоночних трасах! Азартні заїзди і довгоочікувані перемоги чекають вас!

.