Ігри Гонки 2

Якщо вам щось сподобалося, книга, гра або фільм, ви завжди з великим задоволенням проводите кожну хвилину з цим розвагою. А після того, як остання глава дочитана або останній рівень пройдений, приходить легке відчуття спустошення, ніби частина вашої натури залишилася в минулому і більше не повернеться. Є і втіха - книгу можна перечитувати кілька разів і щоразу відкривати для себе щось нове, а любителям ігор приходять на допомогу люб'язно зроблені розробниками продовження. Ігри гонки 2 не залишать байдужими нікого з любителів швидкості!

Ігри:

Ви вже стали переможцем і рекордсменом у всіх можливих заїздах і жадаєте нових тачок, нових трас і нових вершин? Тоді гри racing 2 - це якраз те, що вам потрібно! Ми зібрали все продовження найкрутіших гоночних пригод в одному місці. Тут ви можете грати в гонки 2 онлайн безкоштовно - море драйву та адреналіну гарантуємо! Випробуйте свої водійські навички в цих іграшках, які стали ще красивіше, ще цікавіше і ще цікавіше!

Чому ж перегонів настільки привабливі, що навіть не найцікавіші з симуляторів автоспорту як правило користуються популярністю і навіть отримують право на вихід 2й частини? Що робить гонки Формули 1 одним з найбільш дорогих і улюблених публікою видів спорту? Що змушує скромних володарів автомобілів марки Лада чіпувати свої двигуни, навішувати прямотоки і змагатися на трасі в 402 метри з такими ж любителями тюнінгу? Ймовірно, відповідь на це питання мало що дасть тому, хто сам ніколи не испытавал азарту швидкісних заїздів і не відчував, як серце стискається і завмирає, весь організм пронизує приємний холодок, а зіниці раширяются і мозок починає працювати в кілька разів швидше у відповідальний момент проходження небезпечного віражу або ризикованого обгону!

Швидка їзда в крові у багатьох націй. Наприклад, ще класик зазначив, що рідкісний російський не любить швидкої їзди. А здаються виключно холоднокровними і навіть дещо загальмованими фіни просто обожнюють ралійні перегони. Можливо, якраз їх фірмове холоднокровність і дає їм перевагу, що дозволяє не втрачати самоконтролю і діяти оптимальним чином, незалежно від складності ситуації, навіть в самих небезпечних обставинах, що вимагають повної координації та мобілізації всіх ментальних і фізичних здібностей. Це працює і в інших гонках, адже серед іменитих чемпіонів Формули 1 також чимало вихідців з цієї північної країни.

Ігри Гонки 2

Однак, незрозуміло, чи отримують холоднокровні скандинави від їзди задоволення, або допомагає їм досягати високих результатів стоїчне спокій перетворює азартне розвага в просте ремесло? Більшість вважає, що вся загадкова принадна принадність гонок якраз і зумовлена сплеском адреналіну, відбувається в процесі. Саме це речовина, в гонитві за якими люди кидаються з мостів на резинці, стрибають з парашутом з самих невідповідних висот і здійснюють немислимі трюки на сноубордах, велосипедах, мотоциклах та інших підручних засобах, є рушійною силою автоспорту.

Вже не терпиться взяти в руки кермо новенького гоночного боліда і відправитися підкорювати красиві і цікаві трассые? Тоді не відкладайте задоволення в довгий ящик - вибирайте будь-яку з ігор Гонки 2 і занурюйтеся з головою в захоплюючий світ величезних швидкостей, потужних моторів, швидких тачок і незабутніх пригод!

.