Ігри Доктор Плюшева

На нашому сайті можна знайти кращі ігри про доктора Плюшевою - лікаря, який рятував плюшеві іграшки. Головна героїня лікує іграшки, адже у неї є чарівна стетоскоп, з допомогою якого вона може спілкуватися зі своїми пацієнтами. Діти будь-якого віку можуть зайти на наш сайт і знайти іграшку з серії про доктора Плюшевою по душі. Грати в ігри можна абсолютно безкоштовно, тому у маленьких гравців є можливість познайомитися із самими цікавими і смішними персонажами однойменного мультфільму. У будь-якій грі можна ознайомитися з методами лікування іграшок, розроблені самим доктором. Дотті - доктор Плюшева записує у велику книгу нові захворювання своїх плюшевих підопічних. 6-річна дівчинка дуже працьовита й найвеселіша. Її вік аж ніяк не заважає їй міркувати про симптоми захворювання і шукати шляхи одужання «м'яких» пацієнтів. Серед її пацієнтів різні іграшки, є плюшеві ляльки, опудала тварин і крутий хлопець. Доктор Плюшева мріє стати лікарем, як її мама, тому що вона знає ціну кожній врятованого життя. Вона хоче допомогти всім людям будь-якою ціною зберегти дорогоцінне життя. На нашому сайті ви станете вірним і надійним помічником лікаря Плюшевою. Вибирайте будь-яку гру і рятуйте пацієнтів разом!

Ігри:

Доктор - це відповідальна професія, яка вимагає максимум уваги, терпіння, акуратності. З давніх часів лікарі були практично найважливішими людьми в державі, тому що без їх цілющих ліків могли загинути найвидатніші уми людства. Можна сказати, що лікарі були і є людьми, чиїми заслугами захоплюються всі і кожен.

Кожен лікар повинен проявити у своїй справі такі риси характеру, як то: відвагу, вихованість, акуратність, сміливість, відповідальність, пунктуальність, так і всі кращі якості людини. Ця професія досить кропітка, адже від цього залежить життя пацієнта. Нехай лікарі не беруть участь у лицарських поєдинках і не правлять державою, але без них і лицарям, і володарям було б дуже погано.

Екіпіровка доктора повинна містити не тільки інструменти, необхідні для життя людини, але і самовладання і стриманість. Прояв емоцій під час лікування пацієнтів просто неприпустимо, адже одна помилка може погубити людину.

Молоді люди часто мріють стати лікарями, щоб рятувати життя сотень людей. Але, приходячи в медицину, майбутні лікарі не усвідомлюють, що їх може очікувати. Тільки по-справжньому сміливі й відважні люди можуть стати справжніми лікарями. Адже бути лікарем - це покликання.

Головні герої мультфільму "Доктор Плюшева"

Дотті «Доктор» Плюшева (Doc McStuffins) — головна героїня мультфільму. Дівчинці шість років. Завдяки своєму чарівному стетоскопу, вміє розмовляти з іграшками. Дотті мріє стати справжнім лікарем, а поки вона лікує іграшки.

Леммі (Lambie) — іграшкова плюшева овечка, любить обійми. Закохана в дракончика Стаффи.

Стаффи (Stuffy) — синій плюшевий дракончик. Показує свою хоробрість, але він часто зазнає невдачі.

Піскун (Squeakers) — гумова рибка. Її ніхто не розуміє, так як вона не вміє говорити, а тільки пищить.

Чілі (Chilly) — іграшкове сніговик. Чіллі забуває, що він — іграшковий, і боїться рас танути, тому часто нервує.

Хеллі (Hallie) — іграшкова бегемотиха, допомагає Дотті в якості медсестри.

Донні Плюшев (Donny McStuffins) — брат Дотті, йому чотири роки, постійно грається зі своїми іграшками.

Мама (Mom, Doctor Maisha McStuffins) — мама Дотті і Донні. Працює лікарем у лікарні.

Тато (Dad, Mr. Marcus McStuffins) — папа Дотті і Донні.