Ігри Бродилки Маріо

Вам набридли сучасні бездушні ігри, які змагаються в кількості полігонів на модель, але не викликають ніяких емоцій? Хочете відвідати Грибне Королівство, розчавити всіх ворогів, розбити головою всі блоки і врятувати свою принцесу? Тоді ігри бродилки Маріо – це як раз те, що ви шукали!  

Ігри:

Є речі, які ніколи не втратять своєї популярності і, навіть поступаючись багатьом сучасним аналогам, завжди будуть гріти душу цінителів. Ігри бродилки Маріо - це нестаріюча класика ігрового жанру. Допоможіть і ви обятельному італійському водопровідникові пройти всі рівні в іграх бродилки про Маріо, кращі з яких ми турботливо підібрали для всіх справжніх геймерів на цій сторінці! Немає таких перешкод, які не зміг би подолати на шляху до своєї мети наш відважний герой з вашою допомогою.

Ця історія почалася так давно, що багатьох геймерів ще на світі не було. Спочатку не було нічого, а потім у 1981 році розумні люди створили ігровий автомат Donkey Kong. А головним героєм відеоігри був тесля, по імені Джампмен. Пройшло зовсім трохи часу і відома нині компанія Nintendo випустила продовження (і не одне) цієї гри, в якій головною дійовою особою став водопровідник на ім'я Маріо. Тобто, можна сказати, що Джампмен породив Маріо. А так само його брата Луїджі.

Гра являла собою найпоширеніший для того часу платформер, де герой йшов в одному напрямку, збирав всякі корисності, набирав очки і боровся з ворогами. Однак, незважаючи на таку банальність, гра про пригоди Маріо придбала величезну популярність і швидко поширилася на ігрових консолях і навіть персональних комп'ютерах і отримала численні продовження. Особливо складним сюжетом гри бродилки Маріо не відрізнялися. Як правило, в кінці потрібно було когось врятувати, вызволив з вежі або щось в цьому роді. Гравців різного віку і обох статей захоплювала саме атмосфера гри, створювана казковим антуражем і ненав'язливою музикою. Крім того, борючись з ворогами, Маріо не стріляє і не кидає в них важкі предмети: достатньо просто стрибнути або перестрибнути.

У наш час мобільних технологій Брати Маріо перекочували в телефони і смартфони і у флеш-ігри. Разнообразился і сюжет. Тепер, наприклад, можна взяти участь в гонках, змагаючись з персонажами з попередніх ігор. Причому ці гонки теж не на звичайних спорткарах, а, скажімо на тракторах або на триколісних велосипедах. Щоправда, під впливом часу, в деяких іграх з'явилася деяка жорстокість і цинізм. Мова йде про ту іграшку, в якій потрібно рятувати їжачка Сонника. Для цього потрібно з лука перебити петлю, в якій їжачок бовтається на шибениці. Якщо не встигнути за відведений час, то їжачок помре. Якщо влучити стрілою у нього - теж.

Ігри Пригоди Маріо

Втім, не все так сумно. Вдалою ідеєю виявилася поєднати Маріо і сюжет із знайомої багатьом простенької гри про вовка, ловящем кошиком курячі яйця. Зрозуміло, сюжет і антураж зазнав безліч позитивних змін. В цілому ж, можна сказати, що Маріо значно еволюціонував, породивши цілу серію культових ігор, в які завжди буде приємно і весело грати як дітям, так і дорослим.

Все нове - це добре забуте старе! Здавалося б, що можна придумати особливого, які родзинки принести вже тисячу разів перевірений геймплей, будучи до того ж обмеженим слабкими потужностями наявного заліза? Однак розробникам самої продаваної в історії ігри для приставок це вдалося! Ігри Бродилки про Маріо це унікальне розвага, яке незважаючи на свою простоту володіє дивовижною захопливістю і приносить величезне задоволення!

.