Ігри Бродилки Пригоди

У кожному, навіть самому спокійному, людині живе дух відчайдушного підкорювача простору і переможця будь-яких складнощів. Саме це спадок наших великих предків вабить кожного відправитися в несподівана подорож і відкрити для себе багато нового і цікавого. Ігри Бродилки Пригоди дозволять кожному сповна насолодитися відчуттями першопрохідців.

Ігри:

Навіщо виходити з дому, якщо не чекаєш зустріти на своєму шляху щось дійсно цікаве і неймовірне? Ігри Бродилки Пригоди гарантують кожному безліч самих незвичайних подій, які назавжди залишаться в пам'яті! Грати в кращі ігри Бродилки пригоди і стати справжнім героєм захоплюючих історій у нас на сайті можна абсолютно безкоштовно! Вирушайте в незвідані краї поодинці або краще з вірними друзями і підкорите далекі краї і країни, що тягнуться за горизонтом.

Я люблю комп'ютерні ігри. І не перший рік граю. Почалося все з майже забутого сьогодні раритету з порятунку людства - стрілялки Doom, після неї було безліч багаторівневих стратегій і ось, нарешті, я знайшов «свій» ігровий жанр, який тішить мене вже не один рік, ні краплі не набридаючи.

Це ігри бродилки пригоди. Причому я люблю все: від простеньких «Маріо» до останніх рівнів «Вторгнення кур» та похмурою графіки третього «Кредо вбивці». Перші має сенс закачати на телефон - відмінний спосіб скоротати час в довгих чергах, аеропортах, вокзалах тощо. У всі інші краще грати на екранах побільше.

Особисто мене такі пригоди неймовірно заспокоюють, допомагають привести голову в порядок, налаштуватися на позитивний лад і, як не дивно, зосередитися. Чимось невловимим вони нагадують довгу пішу прогулянку в реальному житті: йдеш, куди очі дивляться, думаєш про своє, попутно виконуючи якісь завдання, когось рятуючи, збираючи окуляри, «золото» і іншу ігрову дребедень. Мені дуже подобається.

Якими бувають ігри бродилки пригоди?

Всі ігри такого плану можна розділити на дві основні групи:

  • Це бродилки від третьої особи.
    У них гравець управляє головним героєм, якого спостерігає на екрані, як-би здалеку. Йому зрозумілий сюжет гри у цілому, видно, як будуть розвиватися події в найближчі пару хвилин, що чекає героя за поворотом. При необхідності він може повернути свого персонажа на кілька кроків назад і буде точно знати, куди він направляється.
  • Бродилки від першої особи.
    В них головного героя на екрані немає, в кращому випадку видно краєчок одягу і руки, зате створюється ілюзія (в деяких іграх дуже переконлива) що ви самі перебуваєте в центрі подій і дивіться на події очима свого персонажа. В таких іграх загальна картинка не видно, тому керувати головним героєм складніше, зате емоцій на порядок більше. Особисто я віддаю перевагу бродилки першого типу. Граючи в них, здається, що керуєш цілим світом, або пишеш захоплюючий роман, в якому всі персонажі як на долоні, слухняні і підконтрольні лише тобі.

Тематика і жанри

У творі сюжетів фантазія художників-аніматорів і розробників комп'ютерних ігор не знає кордонів. На сьогоднішній день ігор бродилок-пригод вже придумано і випущено стільки, що не знайти серед них ту, що припаде до душі особисто вам, просто неможливо.

Я виділю лише кілька основних жанрових напрямків:

  • Для дітей 3-6 років: барвисті бродилки з яскравою анімацією, симпатичною музикою, простим сюжетом і улюбленими мульт-героями: вовком і зайцем, смішариками, Машенькою іт.д.
  • Бродилки на основі сюжетів популярних мультфільмів для дітей середнього шкільного і підліткового віку: пригоди Спанч Боба, фей Вінкс, Тачок, Футурами і т.д.
  • Ігри бродилки пригоди і квести з пошуком предметів. Їх відрізняє хвацько закручений сюжет, під стати хорошому детективного роману, безліч головоломок і загадок для головного героя, несподівана розв'язка.
  • Бродилки - стрілялки на військову тему. Найчастіше мають непоганий сюжет, гарне музичне і графічне оформлення. Правда, головного героя постійно вбивають, але не переживайте - у результаті всі зазвичай закінчується добре.

Ігри Бродилки Пригоди

Найкращими ліками від нудьги зазвичай є найнесподіваніші і безбашенні вчинки. У звичній обстановці складно знайти джерело нових відчуттів, але варто переступити поріг - і ось вони, б'ють фонтаном і грають усіма барвами. Онлайн ігри бродилки пригоди відправлять всіх любителів незвичайного в круте подорож назустріч друзям, ворогам, радощів і небезпекам, назустріч цілому світу!

.