Ігри » Ігри зомбі » Тиснути зомбі: Час прийшов

  Гра Тиснути зомбі: Час прийшов - це чудовий симулятор автогонок, поєднаної з грою на максимальне вбивство!!

  Зомбі - абсолютно жахливі створення. Як не глянеш на них - ну просто острах бере! Адже це ж справжні ожилі МЕРЦІ. Вже такі що гниють, навіть з запашком... Бе. Представляти - і то гидко.

  А тепер подумай тільки, який жах, якщо навколо тебе цих зомбі - як мух! Не просто багато, а ДУЖЕ багато. Що плюнути не можна, щоб ненароком не потрапити в якогось необережного зомбяка. Ніби ти в метро в годину пік: так само багато народу! Та й на обличчя вони не сильно відрізняються від ранкових мешканців громадського транспорту: така ж злість та відсутність розумового процесу.

  Але тільки, на відміну від все ті ж пасажирів, яким все одно на тебе, прямо скажемо, поки ти не наступити комусь на ногу, зомбі якраз тобою дуже цікавляться! Ось тільки волнуешь ти їх не як людина з тонкою душевною організацією, а як гастрономічний об'єкт... В такому випадку стає очевидно, що просто перебувати в натовпі вже не можна: треба щось робити!

  Геймплей

  Так тиснути їх треба, і все тут. Чого довго думати! У грі Тиснути зомбі: Час прийшов різномасті зомбі так багато, що нічого іншого не залишається. Навіть якщо б метою гри було, навпаки, не збити жодного трупака, у тебе б і то це не вийшло. Хоч кілька штук, але все одно виявилися б під колесами!

  Бо їх справді ДУЖЕ багато. Але в цілому це говорить, звичайно, тільки про масштаби твоєї завдання. Від того, що зомбі так і снують навколо, тобі не стає простіше набити норму, передбачену грою! Хоча б просто тому що ця норма встановлюється з урахуванням кількості доступних для вбивства живих мерців.

  Ні, це логічно. Якщо з усієї натовпу зомбари вбити тільки десяток, від цього нікому легше не стане. А людство треба рятувати! Взагалі кажучи, навіть один залишився в живих зомбі здатний створити проблем. Що говорити, якщо їх багато? Але, слава творцям гри, всіх тебе вбивати все ж не просять. Але ось чотири сотні за три перших рівні треба завалити - і тут вже як хочеш!

  Добре ще, що є різноманітні помічники юного давилы. Наприклад, магніти. Підбери такий магніт - і протягом кількох секунд ганятися за зомбі тобі не доведеться - вони самі із задоволенням і з піснями дружними рядами полізуть тобі під колеса. Зручно, що й казати! Шкода, що дія такого магніту триває так недовго.

  Втім, і магніт на рівні, як правило, не образ. І якщо ти спритно вмієш поводитися з машиною в грі Тиснути зомбі: Час прийшов, ти без праці знову оволодієш магнітом і знову станеш об'єктом тяжіння для своїх беззахисних гниючих жертв. Чи це не радість! Особливо коли треба набрати чотири сотні трупів, а в тебе за другу сотню ніяк не перевалить раз за разом.

  Існують також і бонусні рівні. Враховуючи, що знищувати зомбі потрібно практично в промислових масштабах, вони є значною підмогою у справі завершення ранніх рівнів і переходу на більш високі. Адже якщо потрібної кількості убитих за відведений час набрати не вдалося - гра непохитно знову відправляє тебе в самий початок. Ну ні, вона права, звичайно ж! Адже є вбиті зомбі йдуть у залік на кілька рівнів, то було б несправедливо не дати тобі переграти початок.

  Управління в грі Тиснути зомбі: Час прийшов

  Керуй автомобілем за допомогою клавіш зі стрілками вправо і вліво. Вони відповідають за поворот, а прямо автомобіль котить і сам. Будь-які запуски у грі Тиснути зомбі: Час прийшов здійснюються пропуском. Ти встигнеш переконатися, що Press Space - найпоширеніша фраза гри.

  .

  Похожі ігри:

 • Гонки тиснути зомбі
  Гонки тиснути зомбі
  Починай боротьбу з зомбі апокаліпсисом за допомогою свого автомобіля в грі Гонки тиснути зомбі!
 • Зомбі гонки на кладовищі
  Зомбі гонки на кладовищі
  Де ще тиснути зомбі може бути так легко і приємно, як на старому кладовищі?? Цим і займемося в грі
 • 3D стрілялка з зомбі
  3D стрілялка з зомбі
  Випробуй жах зустрічі з зомбі в форматі 3Д в новій грі 3D стрілялка з зомбі!!
 • Спанч Боб стрілялка проти риб-зомбі
  Спанч Боб стрілялка проти риб-зомбі
  Зомбі-апокаліпсис прийшов в Бікіні Ботом!! Хто врятує всіх у грі Губка Боб стрілялка проти
 • Гра Зомбі: Залишитися в живих 1
  Гра Зомбі: Залишитися в живих 1
 • Смертельне зомбі шосе
  Смертельне зомбі шосе
  Ніч... Тиша... Тільки похрустують під колесами... зомбі!! Насолоджуйся смертельної ідилією в грі
 • Текіла Зомбі
  Текіла Зомбі
  Завантажуй гру Текіла Зомбі - включайся в боротьбу з зомбі навіть самими нестандартними методами!!
 • Полювання на Зомбі 2: Гонитва на мотоциклі
  Полювання на Зомбі 2: Гонитва на мотоциклі
  Ганяй по трасі і тисни зомбяков в новій ульотної грі Полювання на Зомбі 2: Гонитва на мотоциклі!!
 • Коментарі: