Ігри » Ігри зомбі » Зомбі 4: Місто зомбі

  У грі Зомбі 4: Місто зомбі ботанік сміливо встає на захист рідного міста від жахливих ходячих мерців!!

  Коли в місто приходить справжній зомбі-апокаліпсис, треба припиняти відсиджуватися осторонь від суспільного і політичного життя. Яким би ботаніком ти не був, тепер прийшов час підняти голову від підручників і дати відсіч страшилищам! «Вставай, страна огромная», від мала до велика, від спортсмена до телепня, від тусовщика до нерда. Адже зомбі-апокаліпсис - це вам не жарти. Якщо ти сам не встанеш і не підеш проти нього не переживай, скоро він сам до тебе прийде. Постукає в двері, ніжки на порозі витре. А потім зжере тебе і всю твою родину. Хіба це можна допустити?..

  Так що давай, не отлынивай від обов'язку захищати своє місто і свою країну! У війні з зомбі не може бути двох думок. І свій пацифізм доведеться відкинути, і конформізм... ну і толерантність разом з ними. Адже самі зомбі вкрай толерантно мріють зжерти твої мізки, і норми міжнародного права їх мало хвилюють.

  Геймплей

  У грі Зомбі 4: Місто зомбі зомбі-апокаліпсис прийшов несподівано. І наш ботанік Вася вже що встиг схопити в руки, з тим і побіг боротися з нежиттю. Попалася під руки дубина - побіг з дубиною! Так, не найефективніша зброя - але точно краще, ніж з голими руками. Тим більше, що зроблена з осики, і, хоча це лише вампірів, начебто, стосується, все одно впевненості додає.

  Так і не всю гру Вася дубиною розмахує. З неба на нього сиплються подачки: то ящик здоров'я, а то й нову зброю: меч там або автомат. Шкода тільки, що зброя це видається ненадовго, далі знову справляйся, як можеш, палицею, - до такого «подарунку» від благоволящей долі.

  насправді, гірше інше. Чомусь зомбякі в грі Зомбі 4: Місто зомбі зовсім не стоять і не чекають, коли ж Вася досить відходить їх дубиною! Вони нападають, атакують, кусаються - і все це досить активно! Так що здоров'я Васіної тане буквально на очах. Добре, коли вдається підхопити впав з неба ящичок зі здоров'ям, а якщо ні? Так і загине Вася у кольорі років, а адже ще стільки книжок не читати! Як можна вмирати?

  Щоб не згубити Васю, дій акуратно. Намагайся завжди мати на руках вогнепальну зброю - воно б'є здалеку і дозволяє тримати монстриків на відстані. Вони в такому випадку помирають раніше, ніж встигають підійти до Васі впритул! А значить, і напасти на нього не можуть. Власне, ми ж цього і домагалися! Ще намагайся не підходити надто близько до краю ігрового поля - а то не встигнеш зреагувати на що виникли з-за краю екрану монстрів.

  Управління в грі Зомбі 4: Місто зомбі

  Керуй рухами Васі з клавіатури. Стрілка вправо - Вася біжить вправо. Стрілка вліво - біжить вліво. Пробіл - підбирає з землі дрібничку (про цей пробіл дуже важливо не забувати! Інакше ти ніколи ні зброї нового не отримаєш, ні здоров'я не виправиш). А щоб атакувати, використовуй мишку! В яку сторону мишкою шевельнешь - в таку Вася і повернеться, а якщо натиснеш на ліву кнопку, то ще й вдарить ворога.

  .

  Похожі ігри:

 • На танку проти зомбі
  На танку проти зомбі
  Зомбі заполонили твоє місто! Саме час знищити їх разом з грою На танку проти зомбі!!
 • Захисти місто від зомбі
  Захисти місто від зомбі
  Встань на захист міста від атаки зомбі армії в новій грі Захисти місто від зомбі!!
 • Стрілялка зомбі 2: Поліцейський проти зомбі
  Стрілялка зомбі 2: Поліцейський проти зомбі
  Добре, коли під час зомбі-апокаліпсису є хороший наставник - як у грі Стрілялка зомбі 2:
 • Звірі-зомбі 2: Апокаліпсис в лісі
  Звірі-зомбі 2: Апокаліпсис в лісі
  Думаєш, тільки людські мерці вміють оживати і перетворюватися в монстрів? Переконайся, що ти не
 • Зомбі гонки за гроші
  Зомбі гонки за гроші
  Місто у владі зомбі-апокаліпсису!! Рятуйся хто може - в грі Зомбі гонки за гроші!
 • Фермер проти зомбі-тварин 2: Вірус на фермі
  Фермер проти зомбі-тварин 2: Вірус на фермі
  Не допусти, щоб зомбі-зараження проникло до тварин на ферму! Предотврати зомбі-апокаліпсис у грі
 • Планета зомбі 2: Втекти з міста
  Планета зомбі 2: Втекти з міста
  Навіть якщо це всього лише сон, бийся з зомбі так, ніби від цього залежить твоє життя - в грі
 • Танк у місті зомбі
  Танк у місті зомбі
  Хочеш допомогти очистити місто від зомбі? Ставай командиром танкової бригади у грі «Танк у місті
 • Коментарі: