Ігри » Ігри зомбі » Лего Зомбі: Пила апокаліпсису

  Гра Лего Зомбі: Пила апокаліпсису не тільки дозволить скоротати час, але і змусить тебе гарненько поворушити звивинами!!

  адже Зараз досить багато таких ігор, які збудовані за принципом Angry Birds. Ні, не у всіх з них обов'язково стріляти по кому-то з рогатки! Адже головне інше. Є якесь однотипне дію, яку необхідно здійснювати, і рівень від рівня виконання його все більше і більше ускладнюється зовнішніми факторами. Для успіху в грі доводиться враховувати особливості фізики, які дозволяють перетворювати перешкоди у помічників.

  До таких перешкод належать різноманітні падаючі предмети, зайві перепони і так далі - словом, якщо ти хоч раз грав в цю іграшку, то без праці зрозумієш, про що йдеться!

  Головне, що відрізняє такі ігри - необхідність думати і чітко прораховувати свої дії. Адже «в лоб», як правило, можна пройти тільки перші кілька рівнів! А далі прості рішення можуть спрацьовувати тільки випадково. Ось і виходить, що гра дозволяє прокачувати мозок - це сама по собі вона дуже захоплююча! І те, що грати в такі ігри безкоштовно можна на нашому сайті - теж велика їх перевага. Адже тобі не доводиться завантажувати гру на комп'ютер! Та й грати онлайн можна звідки завгодно: хоч з дому, а хоч і в гостях. Лише б інтернет був.

  Геймплей

  У грі Лего Зомбі: Пила апокаліпсису тобі потрібно буде раз за разом скидати нещасного зомбяка на обертовий диск для циркулярної пили. Ні, навіть не думай про те, щоб жаліти його! Зрештою, якби зомбі не був дбайливо спійманий і прикутий ланцюгами до стіни, він був панькатися з тобою не став, а просто схопив би і зжер. Це ж зомбі! Ожилий мрець, істота без душі і розуму, знає тільки одне - постійний жахливий голод.

  Саме тому пошматувати його на шматки за допомогою циркулярної пили - це найкраще, що ти взагалі можеш зробити! Ти не тільки зможеш так убезпечити себе, але і визволь від вічного неутолимого голова живе (хоча і мертве) істота. Так що, толерантність геть! Краще подумай, як би тобі здійснити цю дію.

  Адже чіпати зомбі руками тобі не можна. Він же заразний. Та й розкладається: трупна отрута, всі справи. Підняти циркулярку вгору у тебе теж не вийде - вона стаціонарна і дуже важка. Єдине, що ти можеш робити - це перерубать ножем ланцюги, на яких бовтається зомбі, щоб він сам на обертовий диск впав.

  Це зовсім інша справа. Це можна. Цепу, до речі, трохи пружинять - зверни на це увагу у своїх уявних розрахунках. Тобі треба так перерубати потрібні ланцюги, щоб зомбі не тільки впав на циркулярку в самому низу ігрового поля, але і ще зібравши по дорозі всі диски! Це сильно ускладнює завдання, але все ж не робить її нездійсненною! Повір, фізика в грі Лего Зомбі: Пила апокаліпсису прорахована до найдрібніших подробиць. Так що, кожен з рівнів можна пройти - питання тільки в тому, скільки разів тобі доведеться перезавантажувати рівень і пробувати нові і нові варіанти, перш ніж тобі нарешті вдасться порубати монстрика на шматки так, щоб гра визнала це вбивство дійсним.

  А ще Пила Апокаліпсису - це гра Лего Зомбі на двох! Ви можете змагатися - хто знищить більше зомбі і стане самим крутим мисливцем на зомбі! Гра Лего Зомбі на двох - відмінна розвага для веселої компанії!

  Управління в грі Лего Зомбі: Пила апокаліпсису

  Все управління в грі здійснюється мишкою. Для того щоб розірвати ланцюг, тобі треба або клікнути по ній лівою кнопкою (ціп порветься точно в місці натискання) або прямо написати мишею по ланцюгу, як ножем.

  На рівнях, де задіяна зміна гравітації, можна звернути лише один раз, повернувши до нормального стану (тобто, щоб зомбі падав вниз). Назад відкотити вже не вийде. Якщо ти все ж вважаєш, що звернути гравітацію потрібно, клацай по зомбяку два рази мишкою.

  .

  Похожі ігри:

 • Стрілялка зомбі 2: Поліцейський проти зомбі
  Стрілялка зомбі 2: Поліцейський проти зомбі
  Добре, коли під час зомбі-апокаліпсису є хороший наставник - як у грі Стрілялка зомбі 2:
 • Зомбі на двох: Захист бункера
  Зомбі на двох: Захист бункера
  Встань на захист останнього плота оборони проти зомбі-апокаліпсису в новій грі Зомбі на двох:
 • Лего Ніндзя проти зомбі
  Лего Ніндзя проти зомбі
  Вбивай зомбі одного за одним у грі Лего Ніндзя проти зомбі!!
 • Зомбі гонки за гроші
  Зомбі гонки за гроші
  Місто у владі зомбі-апокаліпсису!! Рятуйся хто може - в грі Зомбі гонки за гроші!
 • Збий зомбі
  Збий зомбі
  Підключи до роботи всю свою винахідливість і кмітливість, щоб збагнути, як пройти кожен з рівнів
 • Текіла зомбі 2: Зелений змій проти мерців
  Текіла зомбі 2: Зелений змій проти мерців
  Рятуй світ від зомбі-апокаліпсису в грі Текіла зомбі 2: Зелений змій проти мерців!!
 • Зомбі 3: Атака в цирку
  Зомбі 3: Атака в цирку
  У грі Зомбі 3: Атака в цирку тобі доведеться гарненько подумати, перш ніж зробити постріл!!
 • Стрельни зомбі 3
  Стрельни зомбі 3
  Іграшка пропонує тобі битися з величезною кількістю зомбі, які очікують на кожному з рівнів.
 • Коментарі: