Кітті - це популярний мультиплікаційний персонаж, маленька кішечка, яка викликає розчулення у величезної кількості глядачів. Під час гри Кітті тобі належить провести багато веселих хвилин разом з цією очаровашку. На цей раз дівчинка вирішила покататися на своєму велосипеді, а тобі необхідно їй в цьому допомогти. Просто управляй рулем велика за допомогою кнопок зі стрілками, щоб кішечка могла потрапити саме туди, куди потрібно.

  Основні правила

  Гра складається з великої кількості рівнів, і на кожному з них у тебе є одна мета: необхідно проїхати певну відстань на швидкім велосипеді. По дорозі тобі будуть потрапляти бантики, які так любить носити Кітті, і їх необхідно збирати, щоб отримати призові окуляри. За кожен бантик буде нараховано 100 призових очок. Але основна мета гри про красуню Кітті, призначеної для дівчаток, полягає як раз в повному проходженні траси. Як тільки один її рівень буде пройдено, ти тут же потрапиш на наступну локацію, де тебе чекає нова траса з новими ж перешкодами. Тобі слід постаратися управляти велосипедом як можна більш акуратно, зберігаючи при цьому хорошу швидкість. Всього у тебе є десять ігрових життів, і при кожній катастрофи одна з них буде зникати. Тому важливо постаратися не потрапляти в аварії, адже велика їх кількість здатна привести тебе до програшу.

  Відмінна іграшка для дівчат різного віку

  Гра про кішечку Кітті, в яку можна грати онлайн безкоштовно, точно сподобається всім дівчатам. Ця вусата очаровашка викликає виключно позитивні емоції, адже вона є буквально зразком пухнастою принади. І хоч на цей раз Кітті вирішила отримати порцію адреналіну, проїхавши на велосипеді по небезпечній трасі, зате вона з радістю запрошує всіх бажаючих приєднатися до неї. Ти зможеш чудово провести вільний час, переміщаючись з однієї локації на іншу і збираючи рожеві стильні бантики, які обов'язково знадобляться мультиплікаційної кішечці. Порадуй загальну улюбленицю і розважся гарненько з нею разом.

  .

  Похожі ігри:

 • Дівчинка Кіті
  Дівчинка Кіті
  Улюблена багатьма, мила кішечка Кітті обожнює прогулянки на велосипеді. Саме в таку приємну
 • Забавна Хелло Кітті
  Забавна Хелло Кітті
  Кітті дуже весела кішечка, яка постійно придумує собі всілякі розваги, щоб не занудьгувати.
 • Для дівчаток кітті
  Для дівчаток кітті
  Сьогодні тебе чекає дуже захоплююча гра. У головній ролі - мила кішечка по імені Хелло Кітті.
 • Пазли закохані Хелло Кітті
  Пазли закохані Хелло Кітті
  Наша героїня - дуже романтична кішечка. І сьогодні Кітті вирішила зізнатися у великій любові до
 • Хелло Кітті стрибає
  Хелло Кітті стрибає
  Сьогодні ти зможеш пограти з Кітті в дуже цікаву гру, у якій, щоб виграти, вам потрібно буде
 • Хелло Кітті на лижах
  Хелло Кітті на лижах
  Кітті дуже любить зиму, адже коли снігу достатньо можна грати в сніжки та інші забавні ігри.
 • Хелло Кітті у доктора
  Хелло Кітті у доктора
  Сьогодні з Хелло Кітті трапилася біда, і кішечка потрапила в лікарню. Вона впала з дерева і
 • Косинка Хелло Кітті
  Косинка Хелло Кітті
  Сьогодні у тебе буде можливість пограти в карткові ігри разом з Кітті. Дуже захоплююче заняття,
 • Коментарі: