Ігри » Ігри Вінкс » Винкс Пазли

  Завдяки чудовим можливостям ігри Винкс Пазли ти зможеш зайнятися корисним заняттям: складанням картинки з невеликих фрагментів.

  У грі тобі належить збирати пазли. Це заняття є неймовірно корисним, адже воно розвиває логічне мислення і кмітливість. До того ж, тут завдання необхідно виконувати на час, що дозволяє розвинути ще й швидкість реакції. А так як пазли присвячені знаменитого мультфільму про фей Вінкс, то процес стає не тільки корисним, але й цікавим. Напевно тобі захочеться відмінно провести час зі своїми коханими феечками!

  Винкс Пазли: як правильно грати

  Отже, тобі необхідно буде просто збирати зображення з шматочків. Але пазли мають тут не зовсім звичний вигляд. Кругле зображення поділено на кілька секторів, і саме з цими секторами тобі належить працювати. На перший погляд здається, що зібрати такий пазл складніше, ніж традиційний, але насправді це не так. Ти швидко звикнеш до особливостей ігри для дівчаток Винкс Пазли і зможеш з легкістю збирати картинки з великої кількості шматочків. Гра складається з декількох рівнів, на першому з них пропонується скласти цілісне зображення з шести шматочків. В подальшому їх число постійно збільшується. На рішення головоломки відводиться обмежений час, за яке тобі і треба встигнути розставити елементи місцями. Якщо не встигнеш, то доведеться починати рівень заново, а якщо встигнеш, то зможеш приступити до наступної картинці. Відлік часу ведеться у верхній частині екрана, а процес гри супроводжується веселою пісенькою, завдяки чому ти точно не занудьгуєш.

  Корисна і приємна гра

  варто відзначити, що Винкс Пазли є неймовірно цікавою грою. Завдяки своєму незвичайному вигляду вона викликає значно більший інтерес, ніж звичайні головоломки. До того ж, на кожному рівні ти побачиш нову картинку з улюбленими феями, і це теж не може не приваблювати. Ти зможеш відмінно провести час, складаючи зображення з героями мультфільму з розрізнених шматочків. Головне - робити це швидко!

  .

  Похожі ігри:

 • Монстр Хай пазли
  Монстр Хай пазли
  У процесі гри Монстр Хай пазли тобі належить збирати з розрізнених елементів картинки.
 • Винкс 4
  Винкс 4
  Ігри Винкс 4 - це захоплюючі розваги для тих дівчаток, які обожнюють збирати пазли і в захваті від
 • Для дівчаток Барбі пазли
  Для дівчаток Барбі пазли
  У процесі ігри для дівчат Пазли Барбі тобі пропонується збирати з переплутаних шматочків
 • Лунтик пазли
  Лунтик пазли
  Гра Лунтік пазли запрошує тебе зібрати головоломку з декількох шматочків, щоб в результаті
 • Бродилки Евер Афтер Хай
  Бродилки Евер Афтер Хай
  Чудова бродилка Евер Афтер Хай пропонує тобі зібрати пазли, які присвячені героїням цього
 • Модниці пазл
  Модниці пазл
  Пазли - захоплююча розвага, яке непогано розвиває логічні навички і дозволяє відмінно провести час.
 • Паззл Девід Бекхем
  Паззл Девід Бекхем
  Всім, хто обожнює збирати пазли, сподобається ця гра. У ній тобі пропонується складати з
 • Для дівчаток Винкс пазли
  Для дівчаток Винкс пазли
  Під час ігри для дівчаток Винкс Пазли тобі буде запропоновано зібрати картинку з розрізнених
 • Коментарі: