Ігри » Ігри Танки » Круті танки 2: Захоплення території

  На війні як на війні! Нікуди без захоплення територій. Включайся в гру Круті танки 2: Захоплення території!!

  Це у війнах Середньовіччя було більш ніж достатньо просто захопити столицю, полонити короля - і народ завойованої країни вже йшов присягати на вірність переможцю, вистилаючи його шлях квітами. Пам'ятаєш. Як Наполеону в завойованих страхи дарували ключі від міста, то банкети на його честь влаштовували? Дуже гарне було подедоносное ходу, поки він не дійшов до Росії - країни варварської, лелеящей якісь поняття патріотизму і вірності Вітчизні - абсолютно дикі речі для цивілізованої Європи! Втім, залишимо на його совісті подібні судження: росіяни були і будуть патріотами своїх земель!!

  Ось у війні з такими то країнами і потрібна повноцінна військова окупація - як у грі Круті танки 2: Захоплення території. П'ядь за п'яддю ти завойовуєш землю і встановлюєш на ній власну військову присутність. Тільки от для військової присутності підкріплення поки що не достигло: для початку тобі необхідно поодинці перебити всіх юнітов супротивника.

  Геймплей

  Спочатку ти навіть не бачиш всіх масштабів майбутньої роботи. Велика частина території прихована від тебе під мороком війни: зрозуміло, противник не надає тобі своїх карт, мовляв, ось вам докладні плани - візьміть нас, будь ласка! Ні, все сам, все сам. Чим далі ти заглиблюєшся в територію противника, тим більше ти її бачиш. Світ розгортається перед тобою рівно на зону видимості.

  Тому будь обережний: ти ніколи не знаєш, з якого боку з-під завісу темряви на тебе вирулить, скажімо, вороже танк! У грі Круті танки 2: Захоплення території завжди доводиться бути напоготові, щоб бути готовим у будь-який момент протиставити ворожій агресії свій шквальний вогненний відповідь.

  Втім, крім ворогів, є на відкритих і здобутих територіях і приємні бонуси! Наприклад, ящики. Розстріляй ящик зі свого знаряддя і подивися: що ж там усередині? Може, гроші? А може, коштовності? У будь-якому випадку під'їжджай ближче і забирай: все в дім, все в дім! Не забувай збирати і ті гроші, які залишаються від убитих тобою танків.

  Управління в грі Круті танки 2: Захоплення території!!

  Для управління переміщеннями танка тобі знадобиться клавіатура, а на ній чотири кнопки - ті, на яких намальовані стрілочки. Якщо тобі зручніше, можеш замість них використовувати WASD ключі. А ось цілитися і стріляти доведеться за допомогою мишки!!

  .

  Похожі ігри:

 • Круті танки
  Круті танки
  У грі Круті танки тобі треба виграти у протистоянні з цілої танкової армією!! Доведи всім, що ти
 • Танки на двох: Захоплення бункерів
  Танки на двох: Захоплення бункерів
  Гра Танки на двох: Захоплення бункерів - це не просто танкова стрілялка, це справжня стратегія!
 • Танки Круті
  Танки Круті
  Хочеш довести всім, що ти чогось вартий? Тоді тобі прямо в ігри Танки круті. Виграй бій з цілою
 • Танки: виживання
  Танки: виживання
  Один в полі не воїн?? Ще як воїн!! Доведи всім, що ти поодинці стоїш цілої армії, в грі Танки:
 • Кольорові Танки
  Кольорові Танки
  Прийми участь в найкрасивішою і доброзичливою війні на світі. Грізні танки насправді нешкідливі і
 • Епоха війни: Крижана легенда
  Епоха війни: Крижана легенда
  Бери участь у епічної війні серед засніженої крижаній пустелі в новій грі Епоха війни: Крижана
 • Танки онлайн
  Танки онлайн
  Робота в тилу ворога - що може бути ефективніше! Виведи з ладу всі ворожі танки в грі Танки
 • Танки 3: Steam of War
  Танки 3: Steam of War
  Війна на дворі!! Прийми участь в бойових діях в новій грі Танки 3: Steam of War!!
 • Коментарі: