Ігри » Ігри Спанч Боб » Спанч Боб для Дівчаток

  Є вільні півгодини? Радимо звернути увагу на нові ігри Губка Боб для дівчаток. Впевнені, ти прийдеш від них у захваті.

  Правда, півгодини, мабуть, не вистачить. Для того щоб усмак награтися, цього явно замало. Тому постарайся виділити більше часу і на повну насолодися веселими перипетіями сюжету нашої нової гри Губка Боб для дівчаток.

  Невелика передісторія

  Для тих, хто не знає, хто такий Губка Боб (якщо раптом такі є). Це головний герой культового американського мультсеріалу виробництва каналу «Nickelodeon». Вперше на блакитних екранах мульт з'явився влітку 1999 і мало не миттєво став однією з найпопулярніших телепрограм для дітей і фірмовою карткою «Nickelodeon». За кількістю серій «Спанч Боб» другий по тривалості серіал компанії. На даний момент він проіснував вже вісім повних сезонів і благополучно перекочував в дев'ятий. За все це час Губка Боб придбав репутацію мультфільму з добрим, хоч і трохи безглуздим гумором, несподіваними поворотами сюжету і оригінальними сценами.

  90 відсотків дій серіалу розгортаються на дні Тихого океану в невеликому фантастичному містечку з дивною назвою - Бікіні Боттом. Його мешканці (за сумісництвом головні мультиплікаційні герої) - антропоморфні представники морської фауни: морські губка, зірка, планктон, кальмар, краб і...... дивом що затесався в цю специфічну компанію сухопутна білка. З усіма ними постійно відбуваються смішні історії. Про одну з них ти дізнаєшся з нашої захоплюючої Губка Боб ігри для дівчаток.

  Як грати?

  Як відомо, Губка Боб робить найсмачніші в світі багатошарові бутерброди - крабсбургеры. У цьому йому немає рівних не тільки в Бікіні Боттом, але і у всьому океані. Скуштувати знаменитої куховаріння приходять всі місцеві жителі, без винятку. Заклад, в якому працює Губка процвітає, а його господар - хитрий і розважливий містер Крабс, багатіє з кожним днем. Але при цьому пильно стежить, щоб Спанч Боб не лінувався, не видавав секрет приготування бургерів і взагалі займався справою, а не мріяв і не глазел по сторонах. У грі тобі треба допомогти Губці Бобу спекти необхідну кількість булочок для бургерів, підготувати інші інгредієнти і простежити, щоб хитрий Планкон (давно мріє вкрасти секрет приготування фірмової страви Спанч Боба) нічого з них не потягнув. Як бачиш, важливих справ у тебе чимало. Пора братися за роботу. Сподіваємося, ти вмієш пекти смачні булочки і здатний при найменшій небезпеці дати стусана гидке Планктону. Врахуй, якщо щось підгорить або пропаде, отримаєш на горіхи від містера Крабса і нудний догану від касира Сквидварда. Воно тобі треба?

  Ігри Губка Боб для дівчаток: управління

  Для переміщення Спанч Боба по ігровому екрану використовуй клавіші-стрілки і кнопку «пробіл». З допомогою перших Губка зможе рухатися вправо, вліво, підстрибувати і лягать ногою злодюжку Планктону. «Пробіл» дасть йому можливість натискати на кнопки і включати піч для випічки булочок. Як бачиш, все просто. Вмикай свій комп'ютер і насолоджуйся. Буде весело.

  .

  Похожі ігри:

 • Губка Боб Готує Крабсбургеры
  Губка Боб Готує Крабсбургеры
  Знайди трохи вільного часу для нашої чудової гри Губка Боб готує крабсбургеры. Не пошкодуєш!
 • Спанч Боб 3: Пошук Планктону
  Спанч Боб 3: Пошук Планктону
  Допоможіть Спанч Бобу розшукати Планктону, поки він знову не натворив справ, у грі Губка Боб 3:
 • Губка Боб Пригоди
  Губка Боб Пригоди
  Допоможи впоратися Спанч Бобу з поганими хлопцями в грі губка боб пригоди!!!
 • Спанч Боб: Пригоди на повітряній кулі
  Спанч Боб: Пригоди на повітряній кулі
  Допоможіть Спанч Бобу зібрати всі крабсбургеры з новою грі Губка Боб: Пригоди на повітряній кулі!
 • Спанч Боб: Улиточная бродилка
  Спанч Боб: Улиточная бродилка
  Допоможи Геррі пройти через лабіринти Планктону і врятувати Спанч Боба в грі Губка Боб: Улиточная
 • Губка Боб доставляє бургери
  Губка Боб доставляє бургери
  Допоможіть Спанч Бобу доставити всі бургери до покупців у новій цікавій грі Губка Боб доставляє
 • Губка Боб 5
  Губка Боб 5
  Ігри Губка Боб 5 - це історія про те, як над містечком Бікіні Боттом нависла небезпека у вигляді
 • Лего Губка Боб
  Лего Губка Боб
  Після запуску гри Лего Губка Боб ти, напевно, дуже здивуєшся, адже тут Планктон має далеко не такі
 • Коментарі: