Ігри » Ігри Спанч Боб » Спанч Боб: Пошук предметів

  Перевір і потренуй свою уважність і пильне око з новою захоплюючою грою Спанч Боб Пошук предметів!

  Визирати дрібні предмети серед яскравої картинки - заняття досить цікаве. На перший погляд воно здається абсолютно позбавленим сенсу і досить нудним, але це рівно не першого знайденого об'єкта! Ну, максимум другого. Тому що, як правило, вже на цьому етапі починаються труднощі. Ти дивишся на картинку і не бачиш НІЧОГО, а між тим, достеменно відомо, що на цьому самому малюнку розкидано ще близько десяти цифр або букв! А ти не бачиш жодної. Як же так?

  З

  амолюбие швидко бере своє, і ти з азартом починаєш вивчати полотно. Чому не виходить, це ж здавалося так легко! І саме підступне у цьому типі ігор - вони не починають виходити краще тільки з-за того, що ти вже зіграв в десяток подібних. Ні, прогрес є, але він заснований на збільшення твоєї уважності і поліпшення концентрації, а не на тому, що ти «натаскался» вирішувати саме цю задачку!

  Геймплей гри Губка Боб Пошук Предметів

  У новій варіації пошуку - гра Спанч Боб Пошук предметів - тобі належить вже зовсім непроста робітка! Літери англійського алфавіту не тільки розсипані по яскравого, насиченого великою кількістю дрібних деталей малюнка, але і маскуються під краю цих елементів, під їх контури! І іноді з-за цього на край контуру схожі навіть набагато більше, ніж на букву. Навіть коли після вгадування ця буква відокремлюється від загальної маси малюнка і летить вдалину. Все одно важко зрозуміти, що це було!

  І друга істотна проблема - розсипані букви не по одній картинці, а по чотирьох. Тобто, ти фізично не можеш знати, чи має сенс знову і знову переглядати картинку в пошуках літери - адже відсутній шматочок може знаходитися на будь-якому з чотирьох зображень!

  Також створює труднощі ліміт часу. Зазвичай в ігри з пошуком можна грати як завгодно довго, а от у грі Губка Боб Пошук предметів час проходження суворо обмежена. Хто не встиг - той запізнився! Починаємо пошуки заново.

  Управління в грі Губка Боб Пошук предметів

  Відшукувати очима шматочок малюнка в грі Губка Боб пошук предметів, зовні схожий на одну з букв англійського алфавіту, і тыкай на неї курсором мишки. Якщо ти вгадав, літера відокремиться від фону і попливе в невідомі дали, а її зображення пропаде з написаного на колі алфавіту. Якщо ж ні - ти побачиш звужується червоний кружок і попередження про те, що ти втратив на цьому невинному жесті окуляри. Навіть якщо помилився зовсім трохи або просто обізнався.

  .

  Похожі ігри:

 • Спанч Боб пригоди: Пошук предметів
  Спанч Боб пригоди: Пошук предметів
  Потренуй свою уважність і гостре око в новій грі Губка Боб пригоди: Пошук предметів!
 • Спанч Боб пошук предметів
  Спанч Боб пошук предметів
  Під час гри Спанч Боб пошук предметів тобі належить знайти всі букви англійського алфавіту на
 • Лунтик Пошук Предметів
  Лунтик Пошук Предметів
  Сюжет Лунтік ігри Пошук предметів дозволить тобі перевірити себе на уважність. Допоможи герою
 • Пошук предметів
  Пошук предметів
  Гра Пошук предметів - це цілий набір захоплюючих рівнів: барвистих міні-ігор!!Пошук предметів
 • Скубі Ду Пошук Предметів
  Скубі Ду Пошук Предметів
  Перипетії Скубі Ду ігри Пошук предметів - непогана тренування уваги. Уважно досліджуй картинку.
 • Міні Ігри Пошук Предметів
  Міні Ігри Пошук Предметів
  Міні ігри Пошук предметів - категорія ігор для тренування уважності і просто приємного проведення
 • Їдальня
  Їдальня
  Ігри Їдальня спрямовані на пошук предметів на картинці і тренування зорової пам'яті.
 • Спанч Боб 3: Пошук Планктону
  Спанч Боб 3: Пошук Планктону
  Допоможіть Спанч Бобу розшукати Планктону, поки він знову не натворив справ, у грі Губка Боб 3:
 • Коментарі: