Ігри » Ігри далекобійники » Далекобійники 4

  Всім фанатам швидкості і технічної потужності грати обов'язково! Шикарна барвиста гра Далекобійники 4 перенесе тебе в нереально крутий світ.

  Виявляється, є на світі місця, де немає нічого важливіше швидкості, кількості кінських сил в моторі, обсягу паливного бака і вміння віртуозно керувати кермом. Все інше - порох і тлін. Готовий стати одним з підкорювачів нескінченних доріг? Огляд 4 версії захоплюючою, присвяченій далекобійникам гри розповість тобі, як це зробити.

  З чого почати пригода

  із зустрічі з одним старим другом і згоди виконати для нього неважку роботу. Керуючи потужним трейлером, тобі потрібно доставити вміст його кузова в містечко неподалік. Ось він, як раз відзначений на карті. Для такого досвідченого і віртуозного водія, як ти, отримане завдання - пара дрібниць. За умови, звичайно, що в дорозі не станеться нічого екстра ординарного... Але якраз цього тобі ніхто гарантувати не може. Так що швидше вирушай у дорогу, але будь готовий до будь-яких несподіванок. Що-що, а їх тобі захоплююча онлайн гра про далекобійників забезпечить в надлишку.

  Секрети управління

  Оскільки траса перед тобою лежить не ідеальна - на ній вистачає вибоїн, вибоїн і інших огріхів, в таких умовах величезну важливість набуває можливість маневрування і легкість в управлінні автомобілем. Клавіші зі стрілками з правій частині клавіатури ПК забезпечать твоєму залізному коню і те, і інше, включаючи відмінне зчеплення з дорогою і чуйну реакцію на будь-яку твою команду.

  Для перемикання швидкості використовуй клавіші 1 2 3. На поворотах і різких спусках намагайся пригальмовувати, щоб твій величезний трейлер не надто заносило, а на відносно рівних ділянках газку можна і подбавить. Кнопка з літерою Q допоможе тобі вибрати оптимальний рівень складності. Благо в 4-й версії гри Далекобійники їх кілька. Починай з самого простого, а в міру того, як твої водійські вміння будуть удосконалюватися переходь до більш складним. Ненудною тобі подорожі та щасливого повернення!

  .

  Похожі ігри:

 • Далекобійники Росія
  Далекобійники Росія
  Якщо ти любиш запах бензину і далекі подорожі, якщо хочеш перевірити, який ти водій, гра
 • Далекобійники остання
  Далекобійники остання
  Остання гра Далекобійники відправляє тебе у віддалене поселення в якості водія вантажного
 • Далекобійники 1
  Далекобійники 1
  За сюжетом гри Далекобійники 1 ти стаєш водієм величезного кар'єрного самоскида.
 • Далекобійники 2
  Далекобійники 2
  Гра далекобійники 2 пропонує тобі керувати вантажним автомобілем, який перевозить різні вантажі.
 • Пригоди далекобійника
  Пригоди далекобійника
  Як відомо, водії-далекобійники зайняті тим, що весь час перевозять різні вантажі на далекі
 • Машинки Віртуозні Гонки
  Машинки Віртуозні Гонки
  Захоплююча гонка за дуже складною, буяє несподівано крутими поворотами трасі. Готовий до пригод?
 • Далекобійники 5
  Далекобійники 5
  Управління габаритними автомобілем - досить складна справа. Під час гри Далекобійники 5 ти зможеш
 • Далекобійники 2013
  Далекобійники 2013
  Гра Далекобійники 2013 пропонує тобі влаштуватися на роботу водієм величезного вантажівки.
 • Коментарі: