Ігри » Ігри прибирання » Прибирання в домі

  Під час гри Прибирання в домі тобі потрібно буде впоратися з величезним безладом, що коїться у всіх кімнатах просторого віртуального житла.

  Після запуску гри ти потрапляєш на кухню, звідки стартує процес прибирання. Тут на тебе чекає великий обсяг роботи, адже рівень хаосу перевищив всі допустимі межі. Всюди валяється сміття, речі знаходяться не на своїх місцях, на підлозі видніється бруд. Тобі необхідно виправити все те, що на даний момент знаходиться в неправильному положенні. Сміття повинен бути викинутий у відро, частування - розставлено на столі, бруд, змитий. А після того, як ти розберешся з кухонним приміщенням, можна буде переходити до наступного рівня, тобто в іншу кімнату. Треба сказати, що в інших кімнатах ситуація нітрохи не краще, тому в грі тобі доведеться переробити досить багато роботи, перш ніж можна буде сказати, що кардинальна прибирання в будинку завершена.

  Нічого не пропусти!

  Рівень буде вважатися пройденим тільки тоді, коли ти повністю заберешся в приміщенні. Кількість необхідних дій відображається в нижній частині екрана. Там же знаходиться і таймер, що відлічує секунди у зворотному порядку. Справа в тому, що на прибирання в кожній кімнаті відводиться суворо обмежений час, і тобі необхідно в нього вкластися. Якщо тне встигнеш усунути безлад в строк, то гра для дівчаток Прибирання будинку завершиться. Але в цьому випадку не варто сильно засмучуватися, адже рівень можна почати заново.

  Чистота - запорука здоров'я, порядок - насамперед

  Навряд чи комусь сподобається, коли в будинку буде сильний безлад. І героїня гри, звичайно, не є винятком. Тим більше, судячи з наявності частування на столі кухні, до неї повинні прийти гості. А в цьому випадку точно необхідно навести ідеальний порядок в кімнатах, щоб не було потім болісно соромно. Тому тобі належить допомогти милій дівчинці провести якісне прибирання. Для цього просто захоплюй предмети і перетягувати їх у потрібне місце. За правильне рішення ти отримаєш 15 призових очок, а ось за помилку з твого ігрового рахунку зніметься 5 балів. І не забувай про час, що тобі потрібно впоратися раніше, чим воно закінчиться!

  .

  Похожі ігри:

 • Прибирання в будинку Барбі
  Прибирання в будинку Барбі
  У процесі гри Барбі прибирання в домі тобі належить допомогти дівчині усунути безлад. На цей раз
 • Винкс прибирання в домі
  Винкс прибирання в домі
  Гра Винкс прибирання в будинку запрошує тебе допомогти дівчатам навести порядок у кімнатах.
 • Прибирання в будинку Вінкс
  Прибирання в будинку Вінкс
  Творці гри Прибирання в будинку Вінкс пропонує тобі надати допомогу двом дівчаткам. Вони нещодавно
 • Прибирання в спальні
  Прибирання в спальні
  У цій грі тобі доведеться забратися в кімнаті, де панує жахливий безлад.
 • Барбі забирається будинку
  Барбі забирається будинку
  Вдома у героїні гри панує страшний безлад. І їй необхідно терміново зробити прибирання, щоб
 • Прибирання в квартирі
  Прибирання в квартирі
  Запуск ігри Прибирання в квартирі переносить тебе в кімнату, де намагається усунути безлад юна
 • Прибирання в кімнаті
  Прибирання в кімнаті
  У процесі гри Прибирання в кімнаті тобі доведеться допомогти принцесі навести порядок після
 • Міні прибирання
  Міні прибирання
  Хільда влаштувала вечірку з нагоди Хеллоуїна і тепер її кімната знаходиться в тяжкому положенні.
 • Коментарі: