Ігри » Ігри поцілунки » Поцілунки

  Цілуватися люблять всі, і навіть публічні особи не є винятком. Під час гри Поцілунки ти побачиш леді Гагу, яка прогулюється зі своїм кавалером. Закохані бажають насолодитися товариством одне одного і нескінченно цілуватися, але от біда - з усіх боків їх чекають папараці. Тому тобі необхідно допомогти персонажам гри і уважно стежити за обстановкою під час їхнього романтичного побачення.

  Основні правила

  Гра, призначена для дівчаток і присвячена поцелуйчикам, складається з кількох рівнів. На кожному з них тобі необхідно набрати певну кількість очок. Воно відображається на спеціальній шкалі, яка розташована у верхній частині екрана. Коли закохані цілуються, рівень на цій шкалі піднімається. Твоє завдання полягає в тому, щоб домогтися заповнення шкали до тих пір, поки не закінчиться час, відведений на проходження одного рівня. Поцілунок може бути активований тільки в тому випадку, якщо на екрані крім хлопця і дівчини нікого немає. Якщо ж там раптом з'являються папараці, які полюють за сенсацією, то поцілунок потрібно відразу припиняти. Про швидку появу папараці ти зможеш дізнатися завдяки знаків оклику, які відображаються на екрані. Якщо ж фотографи помітять поцілунок, то ти втратиш одну ігрову життя. Всього у тебе є три таких житті. Якщо всі вони закінчаться, то і гра відразу завершиться.

  Варто бути уважніше!

  Головне якість, яке стане в нагоді тобі під час гри - це уважність. Досить трохи зазіватися і можна пропустити папараці, які одразу ж заберуть цінну ігрову життя. Допускати цього не варто! Уважно стеж за тим, що відбувається на екрані і дозволь закоханим насолодитися один одним без всяких зайвих очей і фотоапаратів. Гра про поцілунки, призначена для дівчаток і доступна безкоштовно, точно тобі сподобається і викличе масу позитивних емоцій. Постарайся пройти всі рівні, і врахуй: вони поступово стають все складніше і складніше. Але цього не варто боятися, адже гра стає ще цікавіше!

  .

  Похожі ігри:

 • Барбі: поцілунки з Кеном
  Барбі: поцілунки з Кеном
  В цій грі ти побачиш закоханих хлопця і дівчину, які готові нескінченно цілуватися.
 • Поцілунок Монстр Хай
  Поцілунок Монстр Хай
  Після запуску гри Поцілунки Монстр Хай ти побачиш на екрані закохану парочку, яка дуже хоче
 • Поцілунки Вінкс
  Поцілунки Вінкс
  Гра Поцілунки Вінкс запрошує тобі допомогти Блум і її молодій людині організувати кілька
 • Аніме на пк
  Аніме на пк
  Під час захоплюючої гри Аніме на PC ти познайомишся із закоханою парочкою.
 • Поцілунок ангелів
  Поцілунок ангелів
  У цій грі тобі належить познайомитися з закоханими ангелами, які бажають цілуватися.
 • Поцілунки закоханих вампірів
  Поцілунки закоханих вампірів
  У цій захоплюючій грі ти познайомишся з парою закоханих вампірів. Вони бажають постійно проводити
 • Поцілунки з Аладіном
  Поцілунки з Аладіном
  У цій грі ти перенесешься в східний місто, де живуть закохані хлопець і дівчина.
 • Рапунцель поцілунки
  Рапунцель поцілунки
  Під час гри Рапунцель поцілунки тобі необхідно буде стежити за процесом поцілунку і припиняти її в
 • Коментарі: