Ігри » Ігри Папа луї » Папа Луї 2

  Всім відомі ігри про ресторатора Луї, що відкриває різні заклади для продажу всіляких смаколиків. Але під час гри Папа Луї 2 тобі належить не стояти за прилавком, а подорожувати по незвичайному світі, де продукти виглядають далеко не так, як у реальному житті. І вони ожили, і готові атакувати ненависного кухаря, якого вважають своїм кровним ворогом. А ще овочі викрали кілька твоїх товаришів, і, природно, їх треба звільнити якомога швидше.

  Захоплюючу подорож

  Для початку тобі буде запропоновано вибрати для себе персонажа, яким ти будеш керувати. Далі тебе чекає невелика передісторія, після чого ігрові декорації зміняться, і ти опинишся в паралельному світі, де овочі та інша їжа є дуже агресивними. Добре, що вдалося захопити з собою кухонний лопатку! Саме вона і стане твоєю головною зброєю проти харчових ворогів. Якщо на шляху попадуться злісні помідори, баклажани або бургери, то сміливо наносити їм удари лопаткою, щоб продукти більше не турбували тебе. На локаціях ти також будеш знаходити приємні бонусні предмети, їх потрібно постаратися зібрати якомога більше. У ролі бонусних предметів можуть виступати, наприклад, монетки або сердечка, які дають додаткову ігрову життя.

  Пройди випробування повністю!

  Гра складається з великої кількості рівнів, і на кожному з них тебе чекає складний шлях з великою кількістю перешкод. А в кінці будь-якого з них ти знайдеш товариша, укладеного в клітку. Якраз його звільнення ознаменує твій перехід на наступний етап. В цілому, проходження гри 2 про війну продуктів і тата Луї принесе тобі багато задоволення. Тут тебе чекають незабутні пригоди в світі ожилих овочів. Постарайся дійти до остаточного фінішу, виконавши всі завдання, щоб якомога швидше повернутися у свою звичну реальність. Всю важливу ігрову інформацію ти зможеш відстежувати в нижній частині екрана. Варто іноді поглядати туди, щоб дізнатися, скільки життів залишилося або скільки монеток вже зібрано.

  .

  Похожі ігри:

 • Папа Луї піца
  Папа Луї піца
  Під час гри Папа Луї піца тебе чекають неймовірні пригоди в паралельному світі.
 • Ресторан папи Луї
  Ресторан папи Луї
  Під час захоплюючої гри Ресторан папи Луї ти потрапиш в паралельний світ, де справи йдуть зовсім
 • Папа Луї хот доги
  Папа Луї хот доги
  Папа Луї незмінно відкриває заклади, в яких пропонується придбати різні смачні штуки. Під час гри
 • Бродилки з кішками
  Бродилки з кішками
  Сюжет чудової гри Бродилка з кішками переносить гравців в казковий ліс, де тобі належить
 • Папа Луї 3
  Папа Луї 3
  Відомий італійський кухар Луї відправляється в нову подорож. Під час гри Папа Луї 3 ти повинна
 • Пригоди бійки
  Пригоди бійки
  У цій грі тобі належить брати участь в жорстоких бійках проти великої кількості супротивників.
 • Дівчатка з Эквестрии бродилки
  Дівчатка з Эквестрии бродилки
  Під час гри бродилки Дівчинки з Эквестрии бродилки ти зможеш керувати однією з головних героїнь
 • Новий Бетмен гра 2014
  Новий Бетмен гра 2014
  Гра новий Бетмен 2014 занурить тебе в звичну для будь-якого супергероя обстановку. Боротися з
 • Коментарі: