Ігри » Ігри на двох для дівчаток » Для двох дівчат бродилки

  ігри для дівчаток Бродилка для двох ти будеш у повній захваті. Вона переносить геймерів в унікальний заморожений світ, за яким їм і належить подорожувати.

  У цій грі необхідно управляти принцесою і сніговичком, які переміщуються по локаціях. Мета персонажів на кожній локації полягає в тому, щоб зібрати вказану кількість сніжків. Після того, як всі вони будуть зібрані, можна переходити до фінішу, і гра перенесе тебе на наступний рівень. Іграшка складається з великої кількості рівнів, і на кожному з них необхідно подолати всі перешкоди і зібрати всі сніжки. При цьому необхідно враховувати і використовувати специфічні здібності кожного персонажа, щоб допомогти йому подолати навіть найскладніші ділянки шляху.

  Бродилка для двох: правила і структура

  Весь ігровий процес являє собою переміщення по рівнях. Для того, щоб потрапити на наступний з них, необхідно дістатися до фінішної таблички на попередньому. Але колись потрібно обов'язково зібрати вказану кількість сніжків, які можуть опинитися в найнесподіваніших місцях. Крім того, що гра Бродилка для дівчаток розрахована на двох гравців, вона також передбачає, що у кожного з персонажів є власні унікальні здібності, які необхідно використовувати для успішного проходження кожного з етапів. Так, наприклад, сніговик має досить твердої головою, і принцеса може вставати на неї, щоб застрибнути на височину. А ще сніговичок вміє створювати снігові грудки, які теж дозволяють забиратися наверх. Сама ж принцеса володіє даром заморожування ворогів і може навіть побудувати крижаної міст через прірву.

  Неймовірно цікава гра-бродилка

  Гра володіє декількома перевагами, які роблять її дуже привабливою для геймерів. Тут ти побачиш приголомшливу графіку і ретельно промальовані світ, по якому подорожують забавні персонажі. Так як можна грати удвох, то це робить гру ще більш захоплюючим. Гра Бродилка для двох - це відмінний варіант для дівчаток, які обожнюють іграшки-аркади! Якщо і ти ставишся до таких гравців, то сміливо запускай наша нова розвага і насолоджуйся подорожжю по крижаних світів.

  .

  Похожі ігри:

 • Для дівчаток для двох нові
  Для дівчаток для двох нові
  Нова гра для дівчаток Для двох переносить тебе у фантастичний світ, де живуть забавні створення.
 • На двох пригоди
  На двох пригоди
  Гра на двох Пригоди переносить геймерів у фантастичне місце, де тобі належить діяти від імені
 • Бродилки з кішками
  Бродилки з кішками
  Сюжет чудової гри Бродилка з кішками переносить гравців в казковий ліс, де тобі належить
 • На двох Лунтік
  На двох Лунтік
  Гра на двох Лунтік запрошує відправитися в захоплюючу подорож по казковому світу.
 • Принцеса і лицар: інша життя
  Принцеса і лицар: інша життя
  У цій грі тобі належить потрапити у неймовірний казковий світ. Грати необхідно вдвох: один з
 • Вогонь і вода 8
  Вогонь і вода 8
  Якщо ти обожнюєш логічні завдання, то тоді і ця іграшка тобі сподобається. Гра Вогонь і вода 8
 • Малювалки оживлялки
  Малювалки оживлялки
  Сюжет гри Малювалки оживлялки запрошує гравців перенестися в незвичайний світ, де їм належить
 • Бродилка пригоди гобліна
  Бродилка пригоди гобліна
  Після запуску гри ти побачиш маленького кумедного персонажа, яким потрібно буде управляти,
 • Коментарі: