Ігри » Ігри Маріо » Маріо бродилки з Рушницею

  Ігри Маріо бродилки люблять всі: досвідчені та початківці геймери, малюки, підлітки та навіть солідні, серйозні дорослі.

  І в цьому немає нічого дивного. Майже всі ігри Маріо бродилки відрізняються цікавим сюжетом, барвистою графікою, простим управлінням, а також загальним відчуттям доброзичливості і веселощів. Вони не змушують нас напружуватися для побудови заплутаних стратегій, планування відразу кількох наступних кроків та інших складнощів. Знай, біжи собі по безкрайньому віртуальної доріжці, перепрыгивай через перешкоди, збирай монетки і отримуй задоволення. Можна повністю відключити мозок і розслабитися. Навіть якщо загальний улюбленець Маріо бере в руки рушницю і починає стріляти по всім підряд, виходить це у нього зовсім не страшно. А навпаки, смішно і весело. Саме так, як у нашій новій іграшці «Маріо з Рушницею».

  Правила гри Маріо бродилки

  Оскільки у тебе в руках рушницю під зав'язку набита набоями, як в будь-якій пристойній п'єсі, вона повинна вистрілити. Чекати цього моменту довго не доведеться. Назустріч нашому герою рухаються натовпу всіляких монстрів: літаючих, плазуючих, що йдуть ногами, перекочующихся, як кулі, та інших. Зовні вони зовсім не страшні, а скоріше, смішні. Але тим не менш зіткнення з кожним загрожує тим, що життєві сили Маріо будуть зменшуватися (стеж за шкалою у верхньому лівому куті екрану). Допускати цього не можна, інакше ти швидко програєш. Набагато ефективніше (і веселіше!) стріляти монстрів, палячи по ним з рушниці, милуючись, як нещасні перетворюються в згустки пилу і розчиняються в повітрі. Правда, з кожним пройденим метром кількість монстрів на твоєму шляху буде збільшуватися. А значить, доведеться палити дуже швидко і точно. Благо, управління ігри Маріо бродилки просте. Нічого, крім, мишки або тачпада для пересування курсору по екрану тобі не знадобиться. Наводь його на ворогів і клацай по лівій кнопці миші. Оскільки тобі доведеться відстрілювати як повзуть, так і летять монстрів, коректуй кут наведення рушниці, піднімаючи або опускаючи його. Удачі!

  .

  Похожі ігри:

 • Бродилки Пригоди Маріо
  Бродилки Пригоди Маріо
  Нову зустріч з бравим сантехніком подарують тобі ігри бродилки пригоди Маріо. Дивовижні враження.
 • Маріо Пригоди
  Маріо Пригоди
  Ігри Пригоди Маріо пропонують тобі відправитися в захоплюючу подорож в компанії веселого італійця
 • Маріо з Автоматом
  Маріо з Автоматом
  Запаморочливий симбіоз стрілялки та класичної бродилки в стилі Маріо. Динамічний сюжет і класна
 • Маріо трощить злісних черепах
  Маріо трощить злісних черепах
  Допоможи Маріо розправитися з жахливими злісними черепахами у цікавій грі Маріо трощить злісних
 • Бродилка: Новий Маріо
  Бродилка: Новий Маріо
  Допоможи Маріо вибратися з жахливого провалу з лавою в грі Бродилка: Новий Маріо!!
 • Маріо на Двох Бродилки
  Маріо на Двох Бродилки
  Два брата сантехніка і принцеса - головні герої гри Маріо на двох бродилки. Бери з собою друга і
 • Пригоди Маріо
  Пригоди Маріо
  Ти знайомий з кумедним італійцем-водопровідником? Після запуску гри Бродилки Маріо ти знову його
 • Маріо бродилка 3: Маріо в пустелі
  Маріо бродилка 3: Маріо в пустелі
  Прийми участь в самих захоплюючих пригодах італійського водопровідника в грі Маріо бродилка 3:
 • Коментарі: