Ігри » Ігри Лунтік » Лунтик та його друзі

  Захоплюючі перипетії ігри Лунтік та його друзі запрошують тебе потренувати уважність і логіку.

  У цій грі ти зможеш відмінно провести час з улюбленим мультиплікаційним персонажем, який народився на Місяці. Але випадково потрапивши на Землю, він знайшов тут багато нових друзів. А тепер і у тебе є можливість подружитися з Лунтіком і допомогти йому розсортувати предмети по групах. Лунтик дуже любить солодощі, і на цей раз йому необхідно відокремити їстівні предмети від неїстівних. Допоможи йому в цій захоплюючій справі, щоб наш милий мультперсонаж зміг поласувати цукерками і тістечками! Напевно ти швидко зможеш розібратися, що ж потрібно зробити в цій іграшці, адже вона має неймовірно простими правилами. Тобі всього-то й потрібно переміщати предмети в правильному напрямку, дотримуючись написам на екрані.

  Гра Лунтік і його друзі: правила і структура

  Після запуску гри ви побачите на екрані великий круг, а по обидві його сторони розташовані дві написи: «їстівне» і «неїстівне». У колі по черзі з'являються різні предмети, а тобі необхідно їх перетягнути в потрібному напрямку. Приміром, цукерочка точно повинна опинитися осторонь їстівних предметів, а ось іграшковий літак відноситься до неїстівних речей. У нижній частині екрана ти побачиш таймер, який демонструє час гри. Постарайся впоратися з ігровим завданням як можна швидше, щоб отримати найкращий результат по часу. Потім ти зможеш знову запустити гру і спробувати побити свій рекорд. Грати можна необмежену кількість разів, поки тобі не набридне.

  Відмінна гра для уважних дітей

  Гра Лунтік і його друзі хороша тим, що вона не тільки цікава, але й корисна. Уміння ділити предмети по категоріях є дуже важливим для дітей, а саме цього і вчить гра. До того ж, тут ти побачиш Лунтика - персонажа, який вже давно полюбився багатьом діткам завдяки своєму доброму вподоби. Лунтик завжди готовий прийти всім на допомогу, а тепер і йому необхідно допомогти. Милому рожевому створення необхідно знайти їстівні предмети, якими він зможе від душі поласувати. Порадуй Лунтика і відбери для нього з купи різноманітних предметів тільки ті, які можна спожити в їжу! Цукерки, торти і тістечка - це, природно, їстівні предмети, а ось літачки, паровозики і коробочки - це точно неїстівні, і їх не можна навіть намагатися з'їсти. Просто перетягувати показаний предмет в потрібному напрямку, і він залишиться там, якщо ти зробиш правильний вибір. Будь уважніше і допоможи Лунтика розібратися з задачкою!

  .

  Похожі ігри:

 • Лунтик 2
  Лунтик 2
  Гра Лунтік 2 створена для того, щоб всі бажаючі могли потренувати уважність.
 • Лунтик Пошук Предметів
  Лунтик Пошук Предметів
  Сюжет Лунтік ігри Пошук предметів дозволить тобі перевірити себе на уважність. Допоможи герою
 • Для дітей Лунтік
  Для дітей Лунтік
  Гра для дітей Лунтік запрошує допомогти милому рожевому персонажу зі збором квіткового пилку.
 • Лунтик вчиться малювати
  Лунтик вчиться малювати
  Гра Лунтік вчиться малювати пропонує тобі розфарбувати картинку з улюбленим мультиплікаційним
 • Лунтик:смачно чи ні
  Лунтик:смачно чи ні
  Мами і тата, зверніть увагу! Перед вами дуже проста, дуже мила і дуже корисна іграшка-развивалка
 • Лунтик вчить літери
  Лунтик вчить літери
  Гра Лунтік вчить літери переносить тебе в казковий світ цього забавного мультиплікаційного
 • Маленький Лунтік
  Маленький Лунтік
  Лунтик вирішив порадувати бабу Капу і всіх своїх друзів чудовим частуванням - кульками пилку.
 • Лунтик для малюків
  Лунтик для малюків
  Гра Лунтік для малюків пропонує тобі зайнятися розв'язанням арифметичних прикладів у захоплюючій
 • Коментарі: